Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Krzysztofik  

Mega wymiatacz


Wiek: 29

Do³±czy³: 27 Pa¼ 2010

   

Wys³any: 2015-01-30, 18:54   eCards- co sÄ…dzicie o pomyÅ›le

Witajcie forumowicze,

chciałbym zapytać Was o opinię na temat pomysłu biznesowego, aktualnie zbierającego kasę na wspieram.to.

https://wspieram.to/e-cards

Piszcie pod spodem, co poprawić, wprowadzić, zmienić, no i co uważacie :)
 

Adreamin  

Wymiatacz



Imię: Jarosław

Wiek: 29

Do³±czy³: 24 Sie 2014

   

Wys³any: 2015-01-31, 11:15   

Nie do końca rozumiem zastosowanie.
 

Krzysztofik  

Mega wymiatacz


Wiek: 29

Do³±czy³: 27 Pa¼ 2010

   

Wys³any: 2015-01-31, 15:37   

Zastosowanie jest takie jak tradycyjnej wizytówki - wymiana informacji, połączona z ładną formą i szybkością. Zastosowanie to głównie konferencje, ale można też to śmiał rozszerzać, choćby postawić taką kartę na biurku po to, by osoby, które spotykamy, mogły od razu spisać nasze dane służbowe.
 

Just95  

User



ImiÄ™: Justyna

Wiek: 28

Do³±czy³a: 20 Cze 2014

Sk±d: Ko³obrzeg

   

Wys³any: 2015-01-31, 18:15   

Jakoś ja osobiście nie mam przekonania co do tego pomysłu :->
Nie wiem dlaczego ale wole tradycyjne papierowe wizytówki, po co mi spisywać jak mogę sobie sama wziąć- chyba że to nie do końca rozumiem to wybacz ;)
_________________
,,Jedyną rzeczą, jakiej świat nigdy nie będzie miał dość, jest PRZESADA''
 

Krzysztofik  

Mega wymiatacz


Wiek: 29

Do³±czy³: 27 Pa¼ 2010

   

Wys³any: 2015-01-31, 18:53   

Just95 napisa³/a:

Jakoś ja osobiście nie mam przekonania co do tego pomysłu :->
Nie wiem dlaczego ale wole tradycyjne papierowe wizytówki, po co mi spisywać jak mogę sobie sama wziąć- chyba że to nie do końca rozumiem to wybacz ;)



Nie pisywać, zbliżasz swój telefon do takiej czyjejś karty (lub on do Twojej) i automatycznie następuje wymiana danych, które znajdują się na Twoim komputerze, dodatkowo z automatu może nastąpić zaproszenie na FB lub podobne akcje.
 

shadow lord  

Mega wymiatacz



Wiek: 33

Do³±czy³: 17 Cze 2012

Sk±d: Jaworzno

   

Wys³any: 2015-01-31, 19:27   

Fajnie ze cos probujesz dzialac, ale osobiscie podobnie zreszta jak kolezanka wyzej, nie wydaje mi sie by to sie przyjelo. Wizytowki sa moim zdaniem niezastapione pod tym wzgledem, sa tam zawarte wszystkie podstawowe dane, sila rzeczy wygodniej tez poprostu wziac taka wizytowke klasyczna niz kombinowac z kartami i telefonami. Wyjatkiem tu beda jakies firmy czy osoby, ktore czuja potrzebe przekazania duzej ilosci informacji o sobie/swojej dzialalnosci.
 

Krzysztofik  

Mega wymiatacz


Wiek: 29

Do³±czy³: 27 Pa¼ 2010

   

Wys³any: 2015-01-31, 20:57   

shadow lord napisa³/a:

Fajnie ze cos probujesz dzialac, ale osobiscie podobnie zreszta jak kolezanka wyzej, nie wydaje mi sie by to sie przyjelo. Wizytowki sa moim zdaniem niezastapione pod tym wzgledem, sa tam zawarte wszystkie podstawowe dane, sila rzeczy wygodniej tez poprostu wziac taka wizytowke klasyczna niz kombinowac z kartami i telefonami. Wyjatkiem tu beda jakies firmy czy osoby, ktore czuja potrzebe przekazania duzej ilosci informacji o sobie/swojej dzialalnosci.



Podstawowy target to przedsiębiorcy, lekarze, prawnicy i podobne osoby. Nie celuję w klienta indywidualnego, choć oczywiście fajnie by było, jakby się przyjęło.
 

Just95  

User



ImiÄ™: Justyna

Wiek: 28

Do³±czy³a: 20 Cze 2014

Sk±d: Ko³obrzeg

   

Wys³any: 2015-02-01, 17:05   

Krzysztofik napisa³/a:

Nie pisywać, zbliżasz swój telefon do takiej czyjejś karty (lub on do Twojej) i automatycznie następuje wymiana danych, które znajdują się na Twoim komputerze, dodatkowo z automatu może nastąpić zaproszenie na FB lub podobne akcje.


Tak, ale jednak szybciej wziąć niż zbliżać telefony i takie tam.... No i ja lubię też brać wizytówki i trzymam je w jednym miejscu i zawsze przyjdzie czas że się z nich korzysta :-D No ale mimo wszystko, gratuluję pomysłu i życzę jego sukcesu w życiu :-D
No i jeśli ma ktoś firmę, która udostępnia swoje oferty i nowości na fesie to sądzę, że to nie jest głupie śledzić na fece taką firmę :-> Zawsze będzie się na bierząco, ale też nie będąc w tej firmie i nie mając ,,kontaktu'' z telefonem przedstawiciela to wpisujemy nazwę na fejsie i mamy stronę firmy (jeśli ją ma) :-D
Bardziej by sie przydał komunikator bez wymagania łączności z netem i bezpłatny, np. za pośrednictwem bluetooth a jeśli takie coś istnieje to chce to :-D
_________________
,,Jedyną rzeczą, jakiej świat nigdy nie będzie miał dość, jest PRZESADA''
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com