Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Przesuniêty przez: Jimmy FoX | 2015-01-30, 11:54

Autor

Wiadomo¶æ

Youthdaughter  

Stały User



ImiÄ™: Magdalena

Wiek: 27

Do³±czy³a: 10 Wrz 2012

Sk±d: Poland

   

Wys³any: 2015-01-30, 10:33   Poczucie wyobcowania

Opowiem w dużym skrócie. Jestem osobą otwartą, ciekawą ludzi i świata, która idąc do liceum myślała, że nie ma problemu w kontaktach. Zawsze miałam przyjaciół, nigdy nie miałam problemu z powodzeniem u chłopaków.
W pierwszej klasie liceum miałąm paczkę, z którą imprezowaliśmy i mam z nimi dużo fajnych wspomnień, ale pomimo wspólnej szkoły każdy rozszedł się w swoją stronę. Ok, jakoś tego nie przeżyłam mocno. W drugiej zbliżyłam się ze znajomymi z klasy, byłyśmy z kilkoma dziewczynami zgrane, razem z moją przyjaciółką. Teraz jestem w trzeciej i czuję, że wszystko mi się posypało.
W tej paczce była jedna dziewczyna, która bardzo za mną nie przepada (niczego jej nie zrobiłam, ani ona mi, kiedyś miałyśmy bardzo spoko kontakt więc nie mam pojęcia o co chodzi i mało mnie to obchodzi) i od niedawna zaczęła o mnie plotkować. Dziewczyny odsunęły się ode mnie - rozmawiam z nimi, ale już nie tak blisko, do różnych miejsc też chodzą same + z moją przyjaciółką, z którą lekko się przez to oddaliłam. Plus był w klasie koleś, który strasznie za mną nie przepadał (też nie mam pojęcia dlaczego, w ogóle się nie znamy :D) ale z nim już się uporałam, teraz traktujemy się jak powietrze i jest ok.
Nie mam w klasie nikogo bliższego, jedynie znajomych, z którymi rozmawiam na koleżeńskiej stopie, nic więcej, a raczej za późno teraz żeby się do kogoś zbliżać, bo już za trzy miechy matura i każdy jest pozbijany w swoje towarzystwo. Mam chłopaka, który bardzo mnie wspiera i z którym mam plany na przyszłość. Mam przyjaciół z innych szkół, niektórzy są już na studiach. Mam z kim wyjść, mam komu się wyżalić, ale czuję się strasznie źle, kiedy mam wrócić do szkoły, bo - jak mówiłam - mam tam "tylko" znajomych.
Wiem, że zostały mi już tyko 3 miesiące, że powinnam zająć się maturą i już niedługo zacznę nowe życie, zamieszkam w nowym mieście, poznam nowych ludzi... ale mimo wszystko, czuję się tam właśnie wyobcowana, przez co tracę motywację do niektórych rzeczy.
Nie wiem, czy przedstawiłam to wszystko tak, jak chciałam... w każdym razie mam problem z powrotem do szkoły, bo tam zaczynają się i kończą wszystkie moje problemy. Nie mogę się już doczekać końca roku.
_________________
Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz begiać, idź. Jeśli nie umiesz chodzić, czołgaj się. Ale cokolwiek robisz - brnij naprzód.
-Marthin Luter King
 

wojtekt8pl  

Hiper wymiatacz


Wiek: 27

Do³±czy³: 29 Sie 2012

   

Wys³any: 2015-01-30, 11:37   

Youthdaughter napisa³/a:

przez co tracę motywację do niektórych rzeczy


Skoro ją miałaś nie warto tracić jej przez jakąś grupę debili...
 

Czarne Indigo  

VIP

szach mat



ImiÄ™: Julia

Wiek: 27

Do³±czy³a: 14 Sie 2012

Sk±d: wielkoPolska

   

Wys³any: 2015-01-30, 19:36   

Przynajmniej możesz skupić się bardziej na nauce, co teraz jest aktualnie (imo) najważniejsze.
_________________
Kruki i wrony was rozdzióbią.
 

TheManOf1000Truths  

Wymiatacz

Elizejski jebaka



Wiek: 29

Do³±czy³: 02 Sty 2015

   

Wys³any: 2015-01-30, 20:11   

Masz Chłopaka innych znajomych więc nie widzę problemu 3 miesiące zlecą tak szybko że zanim się obejrzysz będzie po szkole. Tak jak wyżej skup się na nauce i głowa do góry ;)
 

Bella02  

Stały User



Do³±czy³a: 26 Lut 2013

   

Wys³any: 2015-01-30, 21:56   

Masz chłopaka, masz z kim wyjść i z kim pogadać, więc się ciesz. Nie wszyscy mają tak dobrze i potrafią się tym nie przejmować. Nie zawsze jest tak, że jesteśmy lubiani absolutnie przez wszystkich w naszym środowisku - tak się nie da. Teraz to matura powinna być dla Ciebie najważniejsza. Za kilka miesięcy wasze drogi i tak się rozejdą.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com