Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

adam12

User


Do³±czy³: 21 Lut 2015

   

Wys³any: 2015-02-27, 01:19   Gdzie znaleźć przyjaciela ?

Hej,

Przez całe życie nie mogę znaleźć przyjaciela, co mi bardzo przeszkadza. Zawsze to można gdzieś wyjść itp. Chciałem spytać, gdzie taki można spotkać ;p? Wiem, że trochę głupie pytanie. Myślałem żeby się zapisać może do młodzieży akademickiej. Sporty odpadają bo zdrowie nie pozwala, co mnie dodatkowo dołuje bo tak bym mógł chodzić na treningi jakiejś piłki.
 

Patka  

User



Do³±czy³a: 06 Sty 2010

Sk±d: Krk

   

Wys³any: 2015-02-27, 11:58   

A co ze środowiskiem w którym spędzasz czas (studia, szkoła,praca)? Masz pewnie znajomych, warto może rozwinąć te znajomości a tu moze znajdzie sie i przyjaciel;)
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2015-02-27, 15:57   

W biedzie.
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

Egoistka  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Agnieszka

Wiek: 29

Do³±czy³a: 01 Lis 2014

   

Wys³any: 2015-02-27, 21:43   

Najlepiej byś rozwijał znajomości z kolegami, koleżankami. Wiadomo, że przyjaciela nie poznasz od tak sobie przy pierwszej lepszej okazji gdzie oboje powiecie sobie: o bądźmy przyjaciółmi. Warto poświęcić znajomym, których tak dobrze nie znasz więcej czasu. Podobno tak się rodzi przyjaźń.
 

Kolarzino  

Stały User


Do³±czy³: 20 Maj 2013

   

Wys³any: 2015-02-27, 21:46   

Przyjaźń - jak i miłość - jest czymś czego zrobić i kupić nie można - no z wyjątkami, których nie uwzględniamy - dlatego przyjacielem może zostać jakiś dobry kumpel - coś w ten deseń. Ktoś z kim będziesz się znakomicie rozumiał, będziecie wspólnie spędzać czas, itp.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com