Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

protekt

User


Do³±czy³: 25 Lut 2015

   

Wys³any: 2015-02-25, 11:43   

Czuje się dobrze dziś... jak bym nabierał sił ;D
 

destrukcyjna  

Pogromca postów



Wiek: 35

Do³±czy³a: 05 Maj 2009

Sk±d: Berlin.

   

Wys³any: 2015-02-25, 11:47   

¦piąco-rozleniwiona,
muszę się zebrać w sobie i napisać choć trochę dzisiaj, wszystkie potrzebne materiały mam już porozkładane i mniej-więcej uporządkowane, a siedzę i marnuję czas przeglądając jakieś bzdety w internetach...
_________________
meow
 

samotny123  

User



Wiek: 28

Do³±czy³: 16 Sty 2015

   

Wys³any: 2015-02-25, 20:22   

Kiepsko. Znów dopada mnie pustka i przygnębienie.
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2015-02-25, 21:25   

Tak bardzo się cieszę . Miałam dzisiaj pewne natchnienie, sprawdzić najbliższe koncerty, nigdy tego nie robiłam. Więc wchodzę, a tu w piątek koncert Kata! Na który zawsze marzyłam pójść.

[ Dodano: 2015-02-25, 21:31 ]
Chociaż nie wiem, czy mi się chcę. Generalnie, to już nie te lata.
No i ludzie, pewnie pijani, i niezbyt przyjemni/
_________________
W miękkim futrze kota
 

Deco  

User



Wiek: 32

Do³±czy³: 23 Gru 2010

Sk±d: Inny ¦wiat

   

Wys³any: 2015-02-25, 21:34   

Chyba już nic nie czuję, poza pustką i żalem. Ale będzie dobrze, będzie dobrze, będzie... na pewno. Musi, prawda? Niech mi ktoś po prostu powie, że musi być kiedyś k***a dobrze. ¯e to co jest teraz to chwilowe i minie z czasem. Zacznie się wszystko układać, znikną problemy, to uczucie i przestane być sam. Chciałbym żeby było wszystko jasne, nie rozumiem tak wielu rzeczy, czemu się tak stało, czemu się tak czuje. Więc powtarzam sobie będzie dobrze, bo przecież nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej. Więc nie powinienem narzekać.
 

Egoistka  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Agnieszka

Wiek: 29

Do³±czy³a: 01 Lis 2014

   

Wys³any: 2015-02-26, 07:56   

Rzygam już widokiem teściowej i tych jej porad bym szantażowała narzeczonego. Szlag mnie trafia. Przeprowadzka tutaj to najgorszy pomysł był w moim życiu. :kwasny:
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2015-02-27, 08:29   

Zupełnie nędznie się dzisiaj czuję . W żadnym razie nie powiedziałabym je vais bien.
rzekłabym iz odczuwam pewnego rodzaju mdłosci wywołane porannym dniem.
_________________
W miękkim futrze kota
 

Egoistka  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Agnieszka

Wiek: 29

Do³±czy³a: 01 Lis 2014

   

Wys³any: 2015-02-27, 21:25   

DeSade napisa³/a:

Zupełnie nędznie się dzisiaj czuję .



Ja również dziś się tak czuję.
Ogólnie to rozważam opcję wstąpienia do szkoły podoficerskiej a potem chciałabym starać się wstąpić do wojska do służby. Mam wszystkiego dość i wszystko mi obojętne więc to chyba forma ucieczki. Dobrze chociaż, że mam przyjaciela, że mam z kim pogadać..
Narzeczony staje się obcy z dnia na dzień. Nawet mnie już nie pociąga. Nic od niego nie chcę, chyba że jedynie to by sobie gdzieś poszedł i zostawił mnie w spokoju. Do tego miałam dziś napad lękowy i koszmary mi się całą noc śniły, straszne koszmary.
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2015-02-27, 22:13   

egoistka. przeraża mnie to co piszesz
_________________
W miękkim futrze kota
 

Lady Virgin  

Moderator



Wiek: 28

Do³±czy³a: 19 Cze 2012

   

Wys³any: 2015-02-28, 01:18   

Zmęczona.. pierwszy raz wróciłam z uczelni tak późno, a niby były tylko wykłady.
_________________
There are no unlockable doors
There are no unwinnable wars
There are no unrightable wrongs
Or unsingable songs
 

samotny123  

User



Wiek: 28

Do³±czy³: 16 Sty 2015

   

Wys³any: 2015-02-28, 12:43   

Czuję pustkę. A mimo to mam wrażenie, że wiele rzeczy zaczyna mieć teraz sens, albo przynajmniej jego zalążek. Czuję jakby to była ostatnia prosta przed metą, za którą rozciąga się kolejne wyzwanie. Nie wiem, co będzie dalej. Nie czuję szczęścia, nie czuję radości. Nie czuję smutku, ani nawet przygnębienia. Czuję lekki niepokój zmieszany z nieokreślonym oczekiwaniem... Może to prawda, a może nie - może to tylko umysł płata mi figle. Narasta we mnie jakieś napięcie, które nie może znaleźć ujścia.
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2015-02-28, 13:43   

samotny, co za brednie, dobrze ja nie piszę podobnych bredni. bo to byłoby nieznośne.
_________________
W miękkim futrze kota
 

samotny123  

User



Wiek: 28

Do³±czy³: 16 Sty 2015

   

Wys³any: 2015-02-28, 13:56   

DeSade napisa³/a:

samotny, co za brednie, dobrze ja nie piszę podobnych bredni. bo to byłoby nieznośne.


No nie przeczę, może i dla ciebie brednie :)

[ Dodano: 2015-02-28, 17:17 ]
Specjalnie dla ciebie, DeSade.

Czuję na twarzy powiew nadziei, powstałej z prochów przyczyny i zgliszcz rezultatów xDD
 

Egoistka  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Agnieszka

Wiek: 29

Do³±czy³a: 01 Lis 2014

   

Wys³any: 2015-02-28, 17:24   

Czuję się nijak. Staram się znaleźć w sobie odpowiedź dotyczącą dalszego postępowania oraz jakiekolwiek uczucia. Dodatkowo czuję że jestem głodna ale nie mam pojęcia czy cokolwiek przejdzie mi przez gardło.
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 32

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2015-02-28, 18:24   

CzujÄ™ siÄ™ rozczarowana, nienawidzÄ™ tego uczucia.

[ Dodano: 2015-03-01, 18:34 ]
Dzisiaj bolała mnie głowa, co bardzo rzadko się zdarza, mdliło mnie od środka nocy, co zwalam na zepsutego Reddsa. Ledwo dojechałam do tej całej Stolicy, ale za to wracało mi się lżej, choć o wiele dłużej.
Denerwuję się, jutro ważny dzień, nie potrafię tego ukryć co raz bardziej.
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com