Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Przesuniêty przez: Jimmy FoX | 2015-03-01, 11:13

Autor

Wiadomo¶æ

cath666

User


Do³±czy³: 01 Mar 2015

   

Wys³any: 2015-03-01, 06:20   podobam mu sie a on ucieka??

Hejqa poznalam chlopaka mlodszego odemnie i strasznie ostatnio sie na mnie patrzy i spoglada tak jak by ducha widzial nagle jakos sie to stalo jak zmienilam sie po depresji..kedys to nawet na niego.nie spojzalabym Ostatnio.nasz wzrok sie spotkal i takie cos mega poczulam jak gleboko popatrzyl. wydaje mi sie ze podobam sie mu bo zabardzo sie wpatruje.I dziwna sytuacja wracalismy do domu ta sama droga ale on poszedl inna uliczka a i tak w tym samym miejscu wyszlismy i pqtrzyl sie potem szedl blisko za mna z 3 m serce mi.walilo a potem to jak obczail to przeszedl na druga strone i sie gapil potem przyspieszyl..jak by sie bal.a jo nie zagaduje gadamy normLnie.jestem mila. Czesto nagle sie odwraca i patr :] :[ zy na mnie ale nic nie robi. Co to znaczy? Bardzo dziwne zachowanie ma..
 

Egoistka  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Agnieszka

Wiek: 29

Do³±czy³a: 01 Lis 2014

   

Wys³any: 2015-03-01, 08:17   

Ile Wy macie lat?
 

cath666

User


Do³±czy³: 01 Mar 2015

   

Wys³any: 2015-03-01, 08:29   

Ja mam 20 a on 19
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2015-03-01, 11:16   

Ja pierdziele, kobieta 20 lat i nie potrafi jednego zdania poprawnie napisać. Chyba, że kłamiesz i macie po 14, 13 lat, wtedy by się wszystko zgadzało.

Co do tematu - to, że się na ciebie gapi, nie oznacza, że mu się podobasz. Najlepszym rozwiązaniem jest zapytanie go, dlaczego się na ciebie patrzy. Albo po prostu to olej i weź się za naukę.
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

destrukcyjna  

Pogromca postów



Wiek: 35

Do³±czy³a: 05 Maj 2009

Sk±d: Berlin.

   

Wys³any: 2015-03-01, 11:25   

Cytat:

ostatnio sie na mnie patrzy

,

Cytat:

spoglada tak jak by ducha widzial

,

Cytat:

wracalismy do domu ta sama droga ale on poszedl inna uliczka

,

Cytat:

potem to jak obczail to przeszedl na druga strone i sie gapil potem przyspieszyl

,

Cytat:

jak by sie bal.



Może się faktycznie boi, albo może jakieś dzikie ploty krążą?
_________________
meow
 

cath666

User


Do³±czy³: 01 Mar 2015

   

Wys³any: 2015-03-01, 11:27   

Mieszkam za granica i pracuje nad jeztkiem ktorego molccyam wcale nie znawac ale ja k widac jezyk polski chyba sie mi nie przyda a polskie pochodzenia strach sie przyznac , w tej polsce jestescie niestety nieprzyjemni dla innych
 

krul umiÅ‚owany  

Hiper wymiatacz



Imię: Rafał

Wiek: 32

Do³±czy³: 22 Lut 2014

   

Wys³any: 2015-03-01, 12:46   

A może masz opinie gwałcicielki i dla tego uciekał?

Chociaż bardziej prawdopodobne ze jest nieśmiały. Poza tym nie każdy w Polsce jest wredny, nie wrzucaj wszystkich do jednego worka
_________________
"Chooy w dupe wszystkim modom i adminom"
~Steve Jobs

"Każdy powinien radzić sobie z problemami na tyle na ile potrafi. Mi w dzieciństwie stary wchodził do wanny, a po forach nie płakałem."
~$karbówka
 

Egoistka  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Agnieszka

Wiek: 29

Do³±czy³a: 01 Lis 2014

   

Wys³any: 2015-03-01, 13:13   

cath666 napisa³/a:

w tej polsce jestescie niestety nieprzyjemni dla innych



Więc to dlatego chłopak ucieka, aha!

A tak na poważnie to może to Ty się na niego gapisz a nie on na Ciebie? Tylko Ci się wydaje, że on się wciąż wpatruje a tak naprawdę wciąż się patrzysz na niego i może przez to ucieka. Dziwne, że nie potrafisz się człowieka zapytać o prostą rzecz. No jak Ty sobie poradzisz za tą zagranicą. :przestraszony:
 

kenzy1  

Pogromca postów

Upadły


ImiÄ™: Dominik

Wiek: 29

Do³±czy³: 10 Mar 2011

   

Wys³any: 2015-03-01, 18:21   

Beznadzieja...

Jeśli masz takie przemyślenia, to nic dziwnego, że ucieka...
_________________
Ogień spadnie z nieba. Wszyscy przeciwni spłoną. Zapanuje ład.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com