Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

alastair  

User


Do³±czy³: 02 Mar 2015

   

Wys³any: 2015-03-02, 10:55   omdlenie? utrata swiadomosci

Podczas gorącego prysznicu z żoną, chciałem dla żartu puścić jej zimną wodę. Na mnie poszedł tylko "rykoszet" tej zimnej wody, a po chwili (może 3 sek) zrobiło mi się duszno i ciemno przed oczami. Oparłem się o ścianę i pamiętam jeszcze kolejne 5 sek jak tak byłem oparty. Potem byłem w takiej jakby fazie snu albo haju, nie wiem w jakim miejscu, czułem głupawkę i machałem rękoma - myśląc ze jestem podczas snu a to ze jestem pod prysznicem było zupełnie jakby nie na miejscu. Jak pytała czy wszystko ok? odpowiadałem dziwnym śmiechem ze tak, tak. Cała sytuacja trwała jakieś od kilkunastu do kilkudziesięciu sekund - ja nie byłem świadomy ani czasu ani miejsca w którym się znajduje. Jak się ocknąłem siedziałem w brodziku machając dalej rękoma i nie wiedząc gdzie w ogóle jestem i ile to trwało. Po chwili przypomniałem sobie że brałem prysznic i że siedzę w brodziku. Wstałem otworzyłem kabinę żeby wpuścić świeże powietrze ale nadal czułem się nieswojo, oparłem się o siane. Przez kolejne kilka godzin nie mogłem się skupić.
Co to było i czym mogło być spowodowane ? Omdlenie albo utrata świadomości chyba nie do końca bo jak mówiła odpowiadałem i ruszałem rękoma. Mam 24lata.
 

miniX  

Pogromca postów

Emerytowany Dj



ImiÄ™: miniX

Wiek: 36

Do³±czy³: 20 Lis 2009

Sk±d: Wroclaw/Toronto

   

Wys³any: 2015-03-02, 12:08   

Szok termiczny, mogłeś nawet się od tego przekręcić.
_________________
Kliknij se ---> https://www.facebook.com/XDemonWroclaw/?fref=ts
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com