Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Przesuniêty przez: Jimmy FoX | 2015-04-03, 13:05

Autor

Wiadomo¶æ

Freeskakh  

User


Do³±czy³a: 02 Mar 2015

Sk±d: Polska

   

Wys³any: 2015-03-02, 17:00   Czy jemu zależy?

Chodzi o mojego dobrego kolegę, który w sumie od dłuższego czasu zachowuje się dość ... niejednoznacznie.
Mianowicie chodzi o to, że jak ze sobą rozmawiamy czy piszemy to prawi mi milion komplementów na minutę i ogólnie jest milutki etc. a np. tego samego dnia wieczorem mam wrażenie, że mnie odrobinę zlewa, nie za bardzo przykłada się do rozmowy i tak dalej. Po prostu raz jest super uroczy a raz taki neutralny i przez to ciężko mi ocenić sytuacje.
Zawsze jak go widzę online i mam trochę czasu, to do niego napiszę, zapytam się co słychać, jednak zawsze ja to robię a też bym chciała, żeby on czasem do mnie napisał i po prostu pokazał, że mu trochę bardziej zależy.
Trochę mam wrażenie, że on jest typem takiego trochę "podrywacza" i prawdopodobnie nie jestem jedyną dziewczyną, której tak słodzi (ale nie mam pojęcia tak naprawdę, bo nigdy nie widziałam, żeby faktycznie tak przymilał się do innej, więc możliwe, ze ta część to kompletna bzdura). Wnioskuję głównie po tym z jaką łatwością przychodzą mu komplementy w moim kierunku i korzysta z każdej okazji, żeby powiedzieć mi coś miłego ( wiec dlaczego nie mógłby tak mówić innej dziewczynie?)
Szczerze mówiąc to bardzo mi się podoba z wyglądu i charakteru, poza tym sporo nas łączy jeśli chodzi o zainteresowania i upodobania, jednak sama nie wiem co robić, bo być może wcale mu się nie podobam tak na serio.
Nie wiem co robić, mogłabym z nim być, gdyby jakoś się postarał, przejął inicjatywę choćby na moment, ale on wydaje się robić tylko takie podchody zupełnie nie na poważnie. Czasem mam wrażenie, że strasznie mu się podobam a np. następnego dnia traktuje mnie po prostu jak koleżankę.
Jak mam interpretować jego zachowania? Ktoś pomoże?
 

Egoistka  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Agnieszka

Wiek: 29

Do³±czy³a: 01 Lis 2014

   

Wys³any: 2015-03-02, 18:30   

A nie możesz mu powiedzieć, że uważasz jego zachowanie za dość dziwne i wyjaśnić całą sytuację? Być może sam odpowie szczerze co ma na myśli zamiast pytać nas. Nie siedzimy w jego głowie i możemy tylko przypuszczać jak jest. Lepiej będzie jak z nim porozmawiasz.
 

Taiko  

User



Wiek: 27

Do³±czy³: 02 Mar 2015

   

Wys³any: 2015-03-02, 20:54   

Egoistka ma racje. Pogadaj z nim. moze poprostu jak kazdy tez ma cieszkie chwile kiedy nie chce mu sie z nikim pisac?
 

Adiyoshi

User


Do³±czy³: 05 Mar 2015

   

Wys³any: 2015-03-05, 21:55   

Zawsze mozesz sprobowac zaczac o jakims spotkaniu bo mzoe sie wstydzic po prostu
 

stulas

User


Do³±czy³: 13 Mar 2015

   

Wys³any: 2015-03-13, 11:37   

Dokładnie, wstyd to rzecz powszechna w tych czasach.
 

Lissandra

User

The Ice Witch



Do³±czy³: 02 Kwi 2015

   

Wys³any: 2015-04-02, 18:10   

Na jakieś 90 % jest między wami chemia i prędzej czy później dojdzie do zbliżenia choć moim zdaniem warto to zainicjować.
_________________
Battles come and go. I am eternal.
 

Winyan  

User



Wiek: 32

Do³±czy³a: 03 Kwi 2015

   

Wys³any: 2015-04-03, 10:05   Re: Czy jemu zależy?

Freeskakh napisa³/a:

Chodzi o mojego dobrego kolegę, który w sumie od dłuższego czasu zachowuje się dość ... niejednoznacznie.
Mianowicie chodzi o to, że jak ze sobą rozmawiamy czy piszemy to prawi mi milion komplementów na minutę i ogólnie jest milutki etc. a np. tego samego dnia wieczorem mam wrażenie, że mnie odrobinę zlewa, nie za bardzo przykłada się do rozmowy i tak dalej. Po prostu raz jest super uroczy a raz taki neutralny i przez to ciężko mi ocenić sytuacje.
Zawsze jak go widzę online i mam trochę czasu, to do niego napiszę, zapytam się co słychać, jednak zawsze ja to robię a też bym chciała, żeby on czasem do mnie napisał i po prostu pokazał, że mu trochę bardziej zależy.
Trochę mam wrażenie, że on jest typem takiego trochę "podrywacza" i prawdopodobnie nie jestem jedyną dziewczyną, której tak słodzi (ale nie mam pojęcia tak naprawdę, bo nigdy nie widziałam, żeby faktycznie tak przymilał się do innej, więc możliwe, ze ta część to kompletna bzdura). Wnioskuję głównie po tym z jaką łatwością przychodzą mu komplementy w moim kierunku i korzysta z każdej okazji, żeby powiedzieć mi coś miłego ( wiec dlaczego nie mógłby tak mówić innej dziewczynie?)
Szczerze mówiąc to bardzo mi się podoba z wyglądu i charakteru, poza tym sporo nas łączy jeśli chodzi o zainteresowania i upodobania, jednak sama nie wiem co robić, bo być może wcale mu się nie podobam tak na serio.
Nie wiem co robić, mogłabym z nim być, gdyby jakoś się postarał, przejął inicjatywę choćby na moment, ale on wydaje się robić tylko takie podchody zupełnie nie na poważnie. Czasem mam wrażenie, że strasznie mu się podobam a np. następnego dnia traktuje mnie po prostu jak koleżankę.
Jak mam interpretować jego zachowania? Ktoś pomoże?



A możesz podać kilka przykładów tych komplementów? Co dokładnie mówi?

A może po prostu czasem ma gorszy dzień i dlatego się tak dziwnie zachowuje? Czasem My kobiety chciałybyśmy dość często słyszeć coś miłego od faceta i po prostu kiedy chociaż przez jeden dzień jest jakoś inaczej zaczynamy się martwić, że coś jest nie tak.
Wydaje mi się, że w tym przypadku najlepszym rozwiązaniem będzie jeśli spotkacie się i porozmawiacie o tym po prostu. Czekanie i dopatrywanie się czegoś nic tu nie da bo niczego konkretnego się nie dowiesz.
Jeśli Tobie na Nim zależy to próbuj, może on po prostu potrzebuje tego żebyś to Ty zrobiła jakiś poważniejszy krok? ;) Czasem warto zaryzykować :)
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com