Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

kamila890

User


Do³±czy³: 05 Mar 2015

   

Wys³any: 2015-03-05, 19:09   seks z chÅ‚opakiem

założyłam tutaj konto by poradzic się a co za tym idzie doedukowac w tamacie seksu. Mam problem którego nie mogę przedstawic bliskim mi osobom, przez co ogarnia mnie przerażenie od kilku godzin. Otóż podczas stosunku przerywanego który znam już od trzech lat nie przydarzyło mi się by partner wytrysnął we mnie. Dzisiaj to uległo zmianie. Myśle o zakupie pigułki po, lecz myśląc trzeźwo czy to ma sens?? Partner jest osobą palącą, ja jutro lub dzisiaj powinnam dostac okres, a sam wytrysk był mały (bo był on poprzedzony kilkoma wcześniejszymi stosunkami). Co o tym myślicie?
 

krul umiÅ‚owany  

Hiper wymiatacz



Imię: Rafał

Wiek: 32

Do³±czy³: 22 Lut 2014

   

Wys³any: 2015-03-05, 19:17   

No ja np myślę że jesteście głupi
_________________
"Chooy w dupe wszystkim modom i adminom"
~Steve Jobs

"Każdy powinien radzić sobie z problemami na tyle na ile potrafi. Mi w dzieciństwie stary wchodził do wanny, a po forach nie płakałem."
~$karbówka
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 31

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2015-03-05, 19:26   

kamila890 napisa³/a:

Partner jest osobÄ… palÄ…cÄ…,


To pogarsza jakość nasienia ALE nadal umożliwia zapłodnienie, mój mąż pali nałogowo od 13 r. ż. i w niczym mu to nie przeszkodziło.

kamila890 napisa³/a:

ja jutro lub dzisiaj powinnam dostac okres


Masz więc dni niepłodne.

kamila890 napisa³/a:

Co o tym myślicie?


Myślę, że nie masz czego obawiać.

Jeżeli nie jesteście gotowi na dziecko, nie ryzykujcie. Nie lubicie w gumie, zainwestuj w tabletki. 25zł miesięcznie, a ile nerwów Ci odejmie, polecam.
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

Poczciwy Jojme

Wymiatacz



Do³±czy³: 09 Maj 2014

   

Wys³any: 2015-03-05, 22:35   

Stosunek przerywany. STOSUNEK PRZERYWANY. Ja pier*olę, jakim cudem w dobie internetu i wszechdostępnej informacji ludzie robią coś takiego i myślą, że dzieci od tego nie ma. Jestem załamany, i wy macie prawa wyborcze :v
 

derk5  

User


ImiÄ™: Dominika

Wiek: 28

Do³±czy³a: 16 Lut 2015

   

Wys³any: 2015-03-06, 15:13   

Poczciwy Jojme napisa³/a:

Stosunek przerywany. STOSUNEK PRZERYWANY. Ja pier*olę, jakim cudem w dobie internetu i wszechdostępnej informacji ludzie robią coś takiego i myślą, że dzieci od tego nie ma. Jestem załamany, i wy macie prawa wyborcze :v


Zgadzam się z Poczciwy Jojme w 100%. Nie zaczęłam jeszcze "regularnego" życia seksualnego a wiem, że stosunek przerywany nie jest ¯ADN¡ formą antykoncepcji i można podczas takiego seksu zajść w ciążę.
 

$karbówka  

VIP

Najwyższy Autorytet



Do³±czy³: 08 Pa¼ 2013

   

Wys³any: 2015-03-06, 15:19   

Poczciwy Jojme napisa³/a:

Stosunek przerywany. STOSUNEK PRZERYWANY. Ja pier*olę, jakim cudem w dobie internetu i wszechdostępnej informacji ludzie robią coś takiego i myślą, że dzieci od tego nie ma. Jestem załamany, i wy macie prawa wyborcze :v


No, cóż - w dobie niżu demograficznego taka niewiedza jest jak znalazł.
Co do praw wyborczych - miejmy nadzieję, iż nie pójdą głosować. ;)
 

Egoistka  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Agnieszka

Wiek: 29

Do³±czy³a: 01 Lis 2014

   

Wys³any: 2015-03-07, 09:29   Re: seks z chÅ‚opakiem

kamila890 napisa³/a:

założyłam tutaj konto by poradzic się a co za tym idzie doedukowac w tamacie seksu. Mam problem którego nie mogę przedstawic bliskim mi osobom, przez co ogarnia mnie przerażenie od kilku godzin. Otóż podczas stosunku przerywanego który znam już od trzech lat nie przydarzyło mi się by partner wytrysnął we mnie. Dzisiaj to uległo zmianie. Myśle o zakupie pigułki po, lecz myśląc trzeźwo czy to ma sens?? Partner jest osobą palącą, ja jutro lub dzisiaj powinnam dostac okres, a sam wytrysk był mały (bo był on poprzedzony kilkoma wcześniejszymi stosunkami). Co o tym myślicie?



Myślę, że powinniście wrócić do szkoły, do książek i zacząć się uczyć o seksie i antykoncepcji zamiast ją praktykować. O!
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com