Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Youthdaughter  

Stały User



ImiÄ™: Magdalena

Wiek: 27

Do³±czy³a: 10 Wrz 2012

Sk±d: Poland

   

Wys³any: 2015-03-05, 19:28   

Ale mimo wszystko - nie tylko on go wychowywał ;) A poza tym jak będzie nad sobą pracować to takie rzeczy BÊD¡ SIÊ ZDARZA£Y ale RZADZIEJ ;)
_________________
Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz begiać, idź. Jeśli nie umiesz chodzić, czołgaj się. Ale cokolwiek robisz - brnij naprzód.
-Marthin Luter King
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2015-03-05, 20:19   

derk5 napisa³/a:

Musisz nad sobą pracować ale z genami nie wygrasz.


ZwariujÄ™.



Autorze tematu, twoje wnioskowanie jest mało konkluzywne.
Twoje podejście możliwie najbardziej łatwe.
Określasz siebie przez własne czyny. To o czym piszesz zwyczajnie nie istnieje, ale ludzie lubią tłumaczyć te sprawy takim stwierdzeniem, że mają geny takie, a nie inne, i rodzą się takim człowiekiem a nie innym.
Wybierają takie myślenie, ponieważ stanowi to pewne usprawiedliwienie. Zwalnia z jakiejkolwiek odpowiedzialności.
Być może, kiedyś uda ci się pojąć, w co i tak wątpię, że akurat na to masz wpływ, ale nie przez jakiś pieprzony wolontariat i dobre uczynki, to nic ci nie da. Rusz głową. Możliwości zawsze są w twoim działaniu, istotne jest to słowo - Twoim działaniu, a nie twojego ojca.

Generalnie i tak piszesz tutaj i ciężko cię zrozumieć, czego od nas oczekujesz, naucz się formułować swoje myśli w przejrzysty sposób, bo to jest jak na razie twoim jedynym problem
.
_________________
W miękkim futrze kota
 

Youthdaughter  

Stały User



ImiÄ™: Magdalena

Wiek: 27

Do³±czy³a: 10 Wrz 2012

Sk±d: Poland

   

Wys³any: 2015-03-06, 00:40   

DeSade napisa³/a:

Możliwości zawsze są w twoim działaniu, istotne jest to słowo - Twoim działaniu, a nie twojego ojca.



Zgadzam siÄ™ ;)
_________________
Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz begiać, idź. Jeśli nie umiesz chodzić, czołgaj się. Ale cokolwiek robisz - brnij naprzód.
-Marthin Luter King
 

derk5  

User


ImiÄ™: Dominika

Wiek: 28

Do³±czy³a: 16 Lut 2015

   

Wys³any: 2015-03-06, 15:06   

DeSade napisa³/a:

ZwariujÄ™.


O co ci chodzi?
Nie nad wszystkim można zapanować. Ja mam charakter po ojcu i jak to moja mama mówi "jesteś taka sama jak on, na czarne powiesz że jest białe, a na białe że czarne; i tak ma być". No i tak jest, a nawet o tym nie wiedziałam dopóki mama mi tego nie powiedziała, bo nie widziałam ojca na oczy już z 8 lat. Część zachowań można jakoś ograniczyć ale część mamy w genach i ciężko się tego pozbyć.
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2015-03-06, 15:26   

GÅ‚upi jesteÅ›.
_________________
W miękkim futrze kota
 

Youthdaughter  

Stały User



ImiÄ™: Magdalena

Wiek: 27

Do³±czy³a: 10 Wrz 2012

Sk±d: Poland

   

Wys³any: 2015-03-06, 15:34   

derk5 napisa³/a:

DeSade napisa³/a:

ZwariujÄ™.


O co ci chodzi?
Nie nad wszystkim można zapanować. Ja mam charakter po ojcu i jak to moja mama mówi "jesteś taka sama jak on, na czarne powiesz że jest białe, a na białe że czarne; i tak ma być". No i tak jest, a nawet o tym nie wiedziałam dopóki mama mi tego nie powiedziała, bo nie widziałam ojca na oczy już z 8 lat. Część zachowań można jakoś ograniczyć ale część mamy w genach i ciężko się tego pozbyć.



Ciężko, sama mam po moim niektóre gratisy, np. wyolbrzymianie problemów, mimo że widuję go raz na kilka lat. Ale pracuję nad tym, bo zdaję sobie sprawę, że bardzo przeszkadza mi to w życiu - nie skazuje siebie na "mam to po nim, taka już jestem", bo to tylko usprawiedliwianie lenistwa :hyhy:
Muszę przyznać, że udaje mi się w dużej mierze coraz bardziej odchodzić od "jego genów" :mrgreen:
Work hard, tyle.
_________________
Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz begiać, idź. Jeśli nie umiesz chodzić, czołgaj się. Ale cokolwiek robisz - brnij naprzód.
-Marthin Luter King
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com