Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj si!

Zapomniae hasa?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo

pietryk  

User


Doczy: 05 Mar 2015

   

Wysany: 2015-03-05, 22:11   [wideo] Czy zastanawiałeś się jaki masz mozliwości?

Witam serdecznie chciałbym zaprosić do obejrzenia mojego pierwszego filmu,który jest zarysem całego kanału o tajemniczej nazwie Innowator TV.
Kanał będzie poruszał tematy związane z życiem młodego człowieka.
Głównie ekonomiczne i dotyczące rozwoju czy też startu w kierunku biznesu.

https://www.youtube.com/watch?v=_AJdmyR7he0

Zapraszam do polubień obserwacji no i komentowania, zarówno na forum jak i w innych mediach.
Już niedługo pierwszy konkurs ;-)
 

Youthdaughter  

Stały User



Imię: Magdalena

Wiek: 27

Doczya: 10 Wrz 2012

Skd: Poland

   

Wysany: 2015-03-05, 22:54   

Wiesz, tak na przyszłość radziłabym Ci dobrać nieco bardziej dynamiczną muzykę, najlepiej bez tekstu, bo badzo rozprasza uwagę.
_________________
Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz begiać, idź. Jeśli nie umiesz chodzić, czołgaj się. Ale cokolwiek robisz - brnij naprzód.
-Marthin Luter King
 

pietryk  

User


Doczy: 05 Mar 2015

   

Wysany: 2015-03-05, 22:59   

Właśnie w sprawie muzyki ludzie mają podzielone zdania, ale zgadzam się z Tobą.
Jest delikatnie zbyt głośna. Dziękuje za zwrócenie uwagi.

Youthdaughter, a czy mogłabyś wyrazić swoje zdanie odnośnie contentu?
_________________
Innowator.Tv
 

Szej-Hulud  

Pogromca postów

Éminence grise



Imię: Łukasz

Wiek: 29

Doczy: 07 Sty 2010

   

Wysany: 2015-03-05, 23:02   

Będę szczery. Po czterech minutach oglądania miałem dość. Mówisz tautologiami, niczego nowego nie przekazujesz. Niejednokrotnie kilka razy pod rząd powtarzasz tę samą, wyrażoną w inny sposób myśl. Do tego nie zachowujesz się naturalnie, sprawiasz wrażenie osoby spiętej i zestresowanej. Mnie nie przekonałeś.
_________________
"Polskie życie polityczne nie może być dżunglą afrykańską, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije głowę o demokrację, albo Polska zapłonie wojną domową." - Ignacy Daszyński
 

pietryk  

User


Doczy: 05 Mar 2015

   

Wysany: 2015-03-05, 23:27   

Szej-Hulud, dziękuje za Twoją opinię.
Co prawda trochę negatywną,ale dzięki temu zwracasz szczególną uwagę na problemy,które trzeba poprawić w przyszłości.
Przyznaje się,że obycie z kamerą to bardzo stresująca sprawa.
 

Youthdaughter  

Stały User



Imię: Magdalena

Wiek: 27

Doczya: 10 Wrz 2012

Skd: Poland

   

Wysany: 2015-03-05, 23:39   

pietryk, myślę, że doświadczenie przychodzi z czasem, spokojnie. Nie każdy, kto dziś stoi na scenie i prowadzi szkolenia dla tysięcy osób, od początku się nie stresował. Każdy, kto wchodzi w tą branżę prędzej, czy później będzie postawiony przed takim sprawdzianem - takim, jakim dla Ciebie jest kamera. Naturalność przyjdzie z czasem :]
A moje zdanie, hm...
Widziałam już setki takich filmów, w tym w większości ludzi z większym doświadczeniem i bardziej "obytych", dlatego ciężko mi się wypowiedzieć. Twoje nagranie ma dobrą jakość i fajne efekty - widać, że ktoś się porządnie zajął stroną techniczną.
Jednak aby przekonać ludzi do siebie, według mnie potrzebujesz więcej energii :hyhy: , takiej wewnętrznej werwy, którą ludzie będą się zarażać nawet poprzez ekran w komputerach. Może więcej uśmiechu, rzuć czasami żartem na rozluźnienie - i innych i samego siebie.
Masz sporą wiedzę ale ciekawi mnie, czy sam to wszystko stosujesz w praktyce? Tzn. chodzi mi o to, że o biznesie nie można mówić i uczyć o nim innych, nie mając własnego.
_________________
Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz begiać, idź. Jeśli nie umiesz chodzić, czołgaj się. Ale cokolwiek robisz - brnij naprzód.
-Marthin Luter King
 

pietryk  

User


Doczy: 05 Mar 2015

   

Wysany: 2015-03-06, 00:07   

Youthdaughter, miło mi ,ze zdecydowałaś się napisać całkiem długi post.
Postaram się odpowiadać na cytaty.

Cytat:

pietryk, myślę, że doświadczenie przychodzi z czasem, spokojnie. Nie każdy, kto dziś stoi na scenie i prowadzi szkolenia dla tysięcy osób, od początku się nie stresował. Każdy, kto wchodzi w tą branżę prędzej, czy później będzie postawiony przed takim sprawdzianem - takim, jakim dla Ciebie jest kamera. Naturalność przyjdzie z czasem :]


Też tak myślę. Przecież nikt nie urodził się aktorem czy też kierowcą rajdowym (hehe ale porównanie dałem) Mamy jakieś predyspozycje ale to od nas zależy tylko czy dalej będziemy je rozwijać.

Cytat:

Widziałam już setki takich filmów, w tym w większości ludzi z większym doświadczeniem i bardziej "obytych", dlatego ciężko mi się wypowiedzieć. Twoje nagranie ma dobrą jakość i fajne efekty - widać, że ktoś się porządnie zajął stroną techniczną.

starałem się dbać o każdy aspekt w tej kwestii..

Cytat:

Jednak aby przekonać ludzi do siebie, według mnie potrzebujesz więcej energii :hyhy: , takiej wewnętrznej werwy, którą ludzie będą się zarażać nawet poprzez ekran w komputerach. Może więcej uśmiechu, rzuć czasami żartem na rozluźnienie - i innych i samego siebie.


Kilka osób to juz mi napisało a więc coś w tym musi być. Najważniejsze to tylko nie przesadzić, aby nie wyjść na głupka. Mieszkam w małej miejscowości i po prostu starałem sie by nie było powodów do śmiechu. No i jestem też pierwszą osobą,która podjęła takie wyzwanie.

Cytat:

Masz sporą wiedzę ale ciekawi mnie, czy sam to wszystko stosujesz w praktyce? Tzn. chodzi mi o to, że o biznesie nie można mówić i uczyć o nim innych, nie mając własnego.


tak większosć rzeczy staram się stosować w praktyce zrozumiałem to kilka lat temu gdy straciłem pracę.
Stwierdziłem,zę coś jest nie tak skoro się angażowałem a wywalono mnie tylko dlatego ,ze nie miałem z nikim konfliktów i kazdy mnie lubił i nie dawałem sie w kaszę dmuchać.
Wtedy poczułem się jak śmieć.

Dziś nie prowadzę firmy ale działam z programem partnerskim ,który pomaga innym.
Zasada bardzo podobna, tylko brak morderczych kosztów stałych..
Będę starał się pokazać innym rożne aspekty przekręty oszustwa niebezpieczeństwa itd
jakie czekają na nas w pracy i nie tylko.

[ Dodano: 2015-10-14, 20:58 ]
Dostępny jest już nowy materiał. Tym razem poruszam tematykę związaną z wdzięcznością. Oczywiście mile widziana rzetelna krytyka. Starałem się poprawić "sztywność" oraz wzbudzić u widza emocje. ;)

Część 1-wsza
https://www.youtube.com/watch?v=fuyKnnaO8oc

Część 2-ga
https://www.youtube.com/watch?v=jk2PAORwglA

[ Dodano: 2015-10-14, 21:02 ]

Youthdaughter napisa/a:

Szej-Hulud napisa/a:


niestety na forum jest cos zepsute i nie mogłem edytować postu tak więc wołam was bo jako jedyni się wypowiadaliście
 

Forum modzieowe e-Mlodzi.com