Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Klakaya  

Wymiatacz



Wiek: 25

Do³±czy³a: 17 Lut 2015

   

Wys³any: 2015-03-20, 16:31   Zakochane pary wyglÄ…dajÄ…ce jak rodzeÅ„stwo

Cześć ;) Przychodzę do was z pytaniem odnośnie wyglądu, a dokładniej podobieństwa w wyglądzie zakochanych par. Zauważyliście to, że niektóre pary są do siebie bardzo podobne wyglądem ? Jeśli tak, to jak myślicie, co na to wpływa ? Zachęcam do dyskusji :)
_________________
Uśmiech jest pierwszym kosmetykiem.
 

destrukcyjna  

Pogromca postów



Wiek: 35

Do³±czy³a: 05 Maj 2009

Sk±d: Berlin.

   

Wys³any: 2015-03-20, 16:56   

W życiu się nad tym nie zastanawiałam i jakoś nie rzuciło mi się to w oczy.
_________________
meow
 

Just95  

User



ImiÄ™: Justyna

Wiek: 28

Do³±czy³a: 20 Cze 2014

Sk±d: Ko³obrzeg

   

Wys³any: 2015-03-20, 19:21   

Mi tak samo :-> Aż sie teraz skupiać będę na tym... bo jeśli jest tak jak twierdzisz to taka PARA KLONÓW :-D
_________________
,,Jedyną rzeczą, jakiej świat nigdy nie będzie miał dość, jest PRZESADA''
 

Egoistka  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Agnieszka

Wiek: 29

Do³±czy³a: 01 Lis 2014

   

Wys³any: 2015-03-20, 19:32   

Klakaya napisa³/a:

Zauważyliście to, że niektóre pary są do siebie bardzo podobne wyglądem ?


No właśnie, tylko niektóre. Jest ich chyba niewiele bo nigdy jeszcze nie rzuciło mi się to podobieństwo w oczy.

Klakaya napisa³/a:

Jeśli tak, to jak myślicie, co na to wpływa ?


Pewnie dobranie siÄ™ charakterem. :mrgreen:
 

Youthdaughter  

Stały User



ImiÄ™: Magdalena

Wiek: 27

Do³±czy³a: 10 Wrz 2012

Sk±d: Poland

   

Wys³any: 2015-03-20, 19:46   

Kiedyś gdzieś wyczytałam, że pary będące ze sobą kupę lat upodabniają się delikatnie do siebie pod względem wyglądu, nie wiem już jak to się nazywało. Ale mówimy tu o 50, 70 i to są takie rzeczy, że ciężko je uchwycić... A Ty raczej piszesz tu o młodych ludziach, których staż nie może wynosić więcej, niż sami mają :mrgreen:
_________________
Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz begiać, idź. Jeśli nie umiesz chodzić, czołgaj się. Ale cokolwiek robisz - brnij naprzód.
-Marthin Luter King
 

Klakaya  

Wymiatacz



Wiek: 25

Do³±czy³a: 17 Lut 2015

   

Wys³any: 2015-03-20, 22:11   

No właśnie, mam tu na myśli młode osoby, bo na starszych już nie za bardzo można to dostrzec, ale tak jak mówię - nie każda para tak ma, ale ja to już zauważyłam u kilkunastu ;) Może tak podświadomie się dobierają, albo właśnie jakoś upodabniają :/ Przyjrzyjcie się ;)
_________________
Uśmiech jest pierwszym kosmetykiem.
 

cappuccino  

VIP



ImiÄ™: Mama Madzia

Wiek: 36

Do³±czy³a: 04 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2015-03-20, 22:23   

Trafił swój na swego, druga połowa jabłka - to i się ubierają podobnie.
Z kolei przeciwieństwa się przyciągają - dlatego niejedna para różni się miedzy sobą stylem życia czy ubiorem.

To mało istotna kwestia.
_________________


http://mama24na7.blog.pl/
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2015-03-21, 10:00   

Jak mają wygladac, żeby było dobrze.
Generalnie wczoraj widziałam taką parę na przystanku autobusowym. On okulary i ona. Pasowali do siebie, bo ona była brzydka i on także.
Inna para pijąca wspólniepiwo przy stoliku. I nie rozmawiająca o niczym. Od razu się rozpoznaje taką parę nie rozmawiają ze sobą, lubią za to oglądać filmy, bo to nie wymaga od nich komunikacji.
Inni rozmawiają o płaskich filmach trzymając się za ręce, ale to już zawsze coś. Ziew.
_________________
W miękkim futrze kota
 

sznurek  

Pogromca postów

Defqon1 Festival!



ImiÄ™: M

Wiek: 32

Do³±czy³: 28 Pa¼ 2012

Sk±d: Pó?nocny-Wschód

   

Wys³any: 2015-03-21, 11:58   

DeSade desia alfa omega o fizyce kwantowej rozmawia podczas swoich zabaw bdsm.
Może ta para przy piwku tak była sobom zachwycona,że nie potrafiła żadna ze stron słowa wydusić?
Niekiedy zwracam na to uwagę i nadziwić się nie mogę -jak!!!!,albo dlaczego !!!
_________________
You know who i am
 

Lady Virgin  

Moderator



Wiek: 28

Do³±czy³a: 19 Cze 2012

   

Wys³any: 2015-03-21, 15:38   

Ostatnio słyszałam o jakimś projekcie dla par. Przez dziesięć, albo piętnaście min patrzą sobie w oczy bez słowa - to ponoć zbliża ludzi :)

A co do głównego temat, no to większość ludzi jest do siebie podobna. Dwie nogi, para rąk, oczy, usta i jak się uprzeć to każdego można z każdym przyrównać, ale po co^^
_________________
There are no unlockable doors
There are no unwinnable wars
There are no unrightable wrongs
Or unsingable songs
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2015-03-21, 15:53   

No tak powinni się na siebie patrzeć . Generalnie nie znoszę, kiedy jest inaczej. Kiedy unika się kontaktu, albo kiedy chłopak trzyma telefon w ręku i ma taką podzielną uwagę. br.
ludzie są dziwni. ja nawet nie chciałabym być w takim związku, kiedy cała uwaga nie jest skupiona na mnie. powinna być. muszę być w centrum wszystkiego. to chyba jasne.
_________________
W miękkim futrze kota
 

Kolarzino  

Stały User


Do³±czy³: 20 Maj 2013

   

Wys³any: 2015-03-21, 17:48   

Z tego co mi wiadomo, to w drugiej osobie szukamy często swojego odpowiednika, tylko, że u płci przeciwnej. Stąd może się zdarzać sytuacja, że chłopak i dziewczyną wyglądają jak bliźnięta.
 

Klakaya  

Wymiatacz



Wiek: 25

Do³±czy³a: 17 Lut 2015

   

Wys³any: 2015-03-22, 08:50   

Kolarzino, Tak :) Tylko, że nie robią tego na zasadzie "o, mój chłopak musi wyglądać jak ja"
Myślę, że właśnie robią to podświadomie.
Lady Virgin, ja też to oglądałam, ciekawy eksperyment i zachowanie tych osób :)
_________________
Uśmiech jest pierwszym kosmetykiem.
 

Different  

Pogromca postów



Wiek: 28

Do³±czy³: 31 Pa¼ 2012

   

Wys³any: 2015-03-24, 18:04   

Ludzie poniekąd dobierają się pod 'siebie', to co widzą w domu. Nie rzadko facet gustuje w kobietach przypominających mu swoją matkę, chodzi o kolor włosów chociażby, typ urody - po prostu taki instynkt zwierzęcy.

Tak było i jest, że wybieramy partnera, który będzie miał najlepsze geny, a po czym to rozpoznajemy?

Przykładowo kobiety wypatrują u mężczyzn sylwetki w kształcie "V", która oznacza siłę i dominację w stadzie - tak było, i tak jest. Faceta >180cm, bo czują się przy nim bezpiecznie - tak było, tak jest, 'kwadratowa', ostro zarysowana szczęka wzbudza u płci pięknej zachwyt, bo też to oznacza, że dany samiec ma dobre 'geny' dla potomstwa. Możecie zaprzeczać - ja to wiem, ale w gruncie rzeczy taka nasza natura i tak jest. Jeśli chodzi o charakter to trochę inna bajka, bo pierwsze wrażenie to wygląd, aparycja - nie da się ukryć. ¦mieszą mnie zaprawdę ludzie, którzy twierdzą "wygląd w ogóle nie ma dla mnie znaczenia!" oszukując siebie samego.

To samo faceci patrzą na kobiety, które są zgrabnej figury, nie noszą okularów(wada), pewne siebie itd
 

Klakaya  

Wymiatacz



Wiek: 25

Do³±czy³a: 17 Lut 2015

   

Wys³any: 2015-03-25, 13:41   

Different, coś w tym jest, dzięki :)
_________________
Uśmiech jest pierwszym kosmetykiem.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com