Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj si!

Zapomniae hasa?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo

usiek  

Stały User

The Grandmaster



Imię: Łukasz

Wiek: 31

Doczy: 17 Lip 2014

   

Wysany: 2015-03-25, 15:15   

cappuccino napisa/a:

Pozostaje też pytanie ogólne - czy warto porzucić partnera/partnerkę z którym/którą łączą mnie wspomnienia,emocje,uczucia tylko dlatego, że tu i teraz jest słaby w łóżku? Czy nie jest to traktowanie człowieka przedmiotowo? Czy to jest Miłość?


Podpisuję się pod tym pytaniem. Moja odpowiedź znajduje się w poprzednim poście.
_________________
Let’s play this democracy game, shall we?
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



Imię: Karolina Magdalena

Wiek: 32

Doczya: 28 Gru 2010

   

Wysany: 2015-03-25, 15:22   

usiek napisa/a:

mężczyzna doświadczony w tych sprawach powinien zostawić kobietę, która nie zgadza się na seks oralny lub analny, BDSM, czy inne praktyki, które go podniecają


To akurat dzieje się o zdecydowanie częściej, niż to, że kobieta decyduje się na odejście od nieumiejętnego faceta. Rzekłabym nawet, że to wręcz porządek dzienny.
Próbujesz zatuszować, że coś takiego w ogóle nie ma miejsca. To się dzieje na prawdę, ludzie odchodzą od siebie bo nie czują się spełnieni na tej konkretnej płaszczyźnie. Ja naprawdę nie będę pisać setny raz o co mi chodzi.

usiek napisa/a:

Dodam tylko, że poza penisem są inne sposoby dawania kobiecie przyjemności.


Tak, można się bronić wieloma sposobami. Szkoda tylko, że akurat oczekuje tego czego nie potrafisz jej zapewnić.

Cytat:

Droga Samico Alfa


Obędzie się bez tytułów;)
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

cappuccino  

VIP



Imię: Mama Madzia

Wiek: 36

Doczya: 04 Pa 2009

   

Wysany: 2015-03-25, 16:45   

Cytat:

To się dzieje na prawdę, ludzie odchodzą od siebie bo nie czują się spełnieni na tej konkretnej płaszczyźnie. Ja naprawdę nie będę pisać setny raz o co mi chodzi.



Rozumiem o co Ci chodzi, ale napisze szczerze - jakim trzeba być człowiekiem, aby odejść od kogoś tylko z takiego powodu?
Dla mnie to nie jest normalne, to egoizm i pójście na skróty, potraktowanie kogoś jak zepsutej rzeczy.

Jeżeli to Miłość, taka prawdziwa, z którą wiążą się wspólne dobre i złe chwile, uniesienia ale i szare codzienne życie, wspomnienia i plany na przyszłość to żadna za stron nie potraktuje tej drugiej w tak okrutny sposób. To żadne męczeństwo , to Miłość. Przecież wszystko da się wypracować, wystarczy rozmowa, zaufanie, szczere uczucie. No i w tym przypadku praktyka.

Ja przynajmniej tak to widzę.
_________________


http://mama24na7.blog.pl/
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



Imię: Karolina Magdalena

Wiek: 32

Doczya: 28 Gru 2010

   

Wysany: 2015-03-25, 18:58   

cappuccino napisa/a:

Jeżeli to Miłość, taka prawdziwa,


Kto to może w ogóle zweryfikować, szczególnie na początku związku

cappuccino napisa/a:

To żadne męczeństwo , to Miłość


strach przed samotnością, przywiązanie, litość, różnie to bywa.

Ja naprawdę nie wiem ile czasu może trwać poświęcanie się, oczywiście w granicach zdrowego rozsądku, coby nie zwariować do reszty.
Człowiek potrzebuje bliskości, czułości, poczucia bezpieczeństwa, no ale ile czasu można się tylko przytulać i całować? Co poradzić na nagi instynkt, który nie jest niczym dziwnym, skoro się kochamy, niczego nam nie brakuje, jesteśmy tu i teraz, piękni i młodzi?

Zawsze myślałam, że jak się ludzie kochają i pożądają, to nie może nie wyjść.
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

Fansy  

Mega wymiatacz



Doczya: 10 Maj 2011

   

Wysany: 2015-03-26, 16:51   

metalmummy napisa/a:

Można z tego zdania wywnioskować, ze kobieta powinna grzecznie posłużyć jako królik doświadczalny, aż się w końcu z wielką biedą po takim czasie chłopak wyrobi.


Dobra. Zakładając, że by go zostawiła teraz, co jej z tego przyjdzie? Tak jak napisałaś, chłopak po czasie pewnie się wyrobi. Ona może spędzić ten czas z nim, mając chociaż pieszczoty, nie wspominając już o jego obecności jako chłopaka, w którym jest zakochana. Albo może spędzać samotnie noce czekając aż pozna nowego i zaufa mu na tyle, żeby pójść z nim do łóżka.
 

Egoistka  

Mega wymiatacz



Imię: Agnieszka

Wiek: 29

Doczya: 01 Lis 2014

   

Wysany: 2015-03-26, 19:20   

Kurczaku, Panie i Panowie zapędzacie się z tematem. Dziewczyna zapytała czy już zawsze jej chłopak będzie dochodził w kilka ruchów i czy można temu jakoś zapobiec. Rozumiem, że macie swoje plusy i minusy sytuacji ale jednak zapędzacie się mówiąc że dziewczyna MA lub NIE MA odchodzić od niego. Poradźcie lepiej jeszcze co może zrobić zamiast zmieniać faceta.
Słyszałam kiedyś, że wiele robi częsta praktyka. Najlepiej jest nawet kochać się raz za razem, wtedy chłopak będzie odrobinę zmęczony po pierwszym dojściu i być może wytrzyma dłużej co sprawi że się jak to Panie mówiły "wyrobi" w tych sprawach.
 

krul umiłowany  

Hiper wymiatacz



Imię: Rafał

Wiek: 32

Doczy: 22 Lut 2014

   

Wysany: 2015-03-28, 13:35   

żaden mężczyzna na Ziemii który żyje obecnie lub który kiedykolwiek żył nie dorówna mężowi metalmummy, pisze o tym w każdym poście :D

A dla autorki tematu mam radę następującą rob to raz po raz po kilka razy w dzien i po kilka razy w nocy, moze przestanie sie toba tak podniecac
_________________
"Chooy w dupe wszystkim modom i adminom"
~Steve Jobs

"Każdy powinien radzić sobie z problemami na tyle na ile potrafi. Mi w dzieciństwie stary wchodził do wanny, a po forach nie płakałem."
~$karbówka
 

Different  

Pogromca postów



Wiek: 28

Doczy: 31 Pa 2012

   

Wysany: 2015-03-28, 15:19   

metalmummy napisa/a:

usiek napisa/a:

mężczyzna doświadczony w tych sprawach powinien zostawić kobietę, która nie zgadza się na seks oralny lub analny, BDSM, czy inne praktyki, które go podniecają


To akurat dzieje się o zdecydowanie częściej, niż to, że kobieta decyduje się na odejście od nieumiejętnego faceta. Rzekłabym nawet, że to wręcz porządek dzienny.


Obędzie się bez tytułów;)[/quote]

Metalmummy, a Ty jesteś pewna, że zaspokajasz odpowiednio męża :D?
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



Imię: Karolina Magdalena

Wiek: 32

Doczya: 28 Gru 2010

   

Wysany: 2015-03-28, 15:44   

Different napisa/a:

Metalmummy, a Ty jesteś pewna, że zaspokajasz odpowiednio męża :D?


Chcesz z nim o tym pogadać?;p Jestem pewna.
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

kenzy1  

Pogromca postów

Upadły


Imię: Dominik

Wiek: 29

Doczy: 10 Mar 2011

   

Wysany: 2015-03-29, 12:07   

krul umiłowany napisa/a:

żaden mężczyzna na Ziemii który żyje obecnie lub który kiedykolwiek żył nie dorówna mężowi metalmummy, pisze o tym w każdym poście :D



No metalmummy... Bardzo przesadzasz.

Czy Ty rozstałaś się kiedyś z facetem z tego powodu, że tak bardzo bronisz swojego poglądu ?.

Autorko: miałem ten sam problem z moją pierwszą, stałą dziewczyną.
3 ruchy i wór suchy ;) ;D.d

Jak temu zaradziłem?.
Pierwszy: durexy performa.
Drugi: dużo seksu. Po pierwszej rundzie było już spoko.

Także lodzik na wejście, a potem ogień z du.. ...ogień ;)
_________________
Ogień spadnie z nieba. Wszyscy przeciwni spłoną. Zapanuje ład.
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



Imię: Karolina Magdalena

Wiek: 32

Doczya: 28 Gru 2010

   

Wysany: 2015-03-29, 12:17   

Cytat:

żaden mężczyzna na Ziemii który żyje obecnie lub który kiedykolwiek żył nie dorówna mężowi metalmummy, pisze o tym w każdym poście :D


bardzo się cieszę, że już do wszystkich dotarło!
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



Imię: Karolina Magdalena

Wiek: 32

Doczya: 28 Gru 2010

   

Wysany: 2015-03-29, 12:22   

kenzy1 napisa/a:

Czy Ty rozstałaś się kiedyś z facetem z tego powodu, że tak bardzo bronisz swojego poglądu


nie, mój jedyny facet jest obecnie moim mężem, ZA TO znam kobiety, które cierpią z tego powodu, zastanawiając się nad swoją wartością i sensem związku. nie koniecznie tym problemem jest zbyt szybki strzał ale ogólnie chodzi o kulejące życie erotyczne, które rzutuje na wszystkie płaszczyzny wspólnego życia.
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

cappuccino  

VIP



Imię: Mama Madzia

Wiek: 36

Doczya: 04 Pa 2009

   

Wysany: 2015-03-29, 16:33   

Cytat:

ogólnie chodzi o kulejące życie erotyczne, które rzutuje na wszystkie płaszczyzny wspólnego życia.



Hm, dziwnie to jakoś brzmi, sama nie wiem. Tak jakby: jak seks będzie ok to reszta tez będzie ok (tak jakby seks nie był tylko ważny ale NAJważniejszy). Ja jakoś nie potrafię się z tym do końca zgodzić, moim zdaniem seks to super premia od Miłości*. Mam jakoś takie odczucie,że im bardziej ktoś hm gloryfikuje seks tym mniej skupia się na Miłości. Ale- może się mylę,bo moje życie seksualne zawsze było udane.

*może to kwestia tego, że osobiście czekaliśmy z mężem z seksem do ślubu. Kochałam Go bez seksu , Kocham i z seksem i może dlatego tak na to patrzę :-) .
_________________


http://mama24na7.blog.pl/
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



Imię: Karolina Magdalena

Wiek: 32

Doczya: 28 Gru 2010

   

Wysany: 2015-03-29, 18:56   

cappuccino napisa/a:

*może to kwestia tego, że osobiście czekaliśmy z mężem z seksem do ślubu. Kochałam Go bez seksu , Kocham i z seksem i może dlatego tak na to patrzę .


Właśnie chciałam o tym napomknąć cappuccino, czas i okoliczności rozpoczęcia naszego współżycia kreują późniejszą postawę. Czekałaś z tym do ślubu, po prostu składam ukłony w Twą stronę, że miałaś w sobie odwagę na ten krok.
Ale nawet kościół przewiduje sytuacje braku zdolności seksualnej/ rozrodczej- przecież impotencja może być powodem do rozwodu kościelnego, z tego co pamiętam z nauk przedmałżeńskich.
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

krul umiłowany  

Hiper wymiatacz



Imię: Rafał

Wiek: 32

Doczy: 22 Lut 2014

   

Wysany: 2015-03-29, 21:15   

metalmummy zachowujesz sie w tym temacie jak laski z sex and the city i nagle sie okazuje że przez całe życie bylas tylko z jednym mezczyzna... wyjdz czasem z kuchni
_________________
"Chooy w dupe wszystkim modom i adminom"
~Steve Jobs

"Każdy powinien radzić sobie z problemami na tyle na ile potrafi. Mi w dzieciństwie stary wchodził do wanny, a po forach nie płakałem."
~$karbówka
 

Forum modzieowe e-Mlodzi.com