Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Przesuniêty przez: Jimmy FoX | 2015-03-26, 22:12

Autor

Wiadomo¶æ

Niekazdyjestidealny

User


Do³±czy³: 26 Mar 2015

   

Wys³any: 2015-03-26, 20:48   Problem w szkole, nie wiem co robić..

Witajcie! Wszedłem na to forum po już nie wiem co mam robić. Jestem w klasie pierwszej liceum. Z charakteru jestem dość leniwą osobą no ale jakoś z ocenami się trzymałem. Jestem na rozszerzeniu matematyczno-geograficznym.. (lepiej wybrac nie moglem). Od pewnego czasu chodze kompletnie zdołowany i załamany. Bywa ,że rycze po 2h i poprostu nie mogę już wytrzymać. Powodem tego wszystkiego jest matematyka.. Nie mogę zdobyć ani jednej pozytywnej oceny.. Poprostu mam tyle do napisania, do poprawienia ,ze juz sobie nie daje rady.. Niby na lekcji wszystko rozumiem ale jak przychodzi co do czego to jedynka murowana.. Niby jestem wytrzymala osobą no ale naprawde nie moge już wytrzymać.. Od czasu do czasu myśle o różnych głupotach typu myśli samobójcze, wiem ,że to jest jakiś wymysł no ale kurde.. nie daje sobie naprawde rady. Nie mam dziewczyny, nie mam z kim tak naprawde o tym porozmawiac i sie wyplakac, to wgl nie męskie :(.. Strasznie zależy mi na tej szkole, jest to szkola o profilu nie takim jak na codzien.. (nie chce dawac wiecej info, chce zostac anonimowy) Nie wiem co zrobić.. korepetytorke mialem, dobra nauczycielka, duzo pieniedzy wydanych a ja nadal nie zdaje... Do tego idzie ,ze z innego przedmiotu mi idzie gorzej bo sie ucze np na matematyke.. nie wiem co mam ze soba zrobic, wysiadam juz psychicznie, mam nadzieje, ze sie ktos odezwie... :-( :wstyd:
 

Klakaya  

Wymiatacz



Wiek: 25

Do³±czy³a: 17 Lut 2015

   

Wys³any: 2015-03-26, 21:24   

Może porozmawiaj o tym z nauczycielem od matmy, powiedz dlaczego sobie nie radzisz, że starasz się i zależy ci na dobrych ocenach. Wtedy to zobaczy, że rzeczywiście ci na tym zależy i może da ci szansę, pomoże. Spróbuj :)
_________________
Uśmiech jest pierwszym kosmetykiem.
 

Niekazdyjestidealny

User


Do³±czy³: 26 Mar 2015

   

Wys³any: 2015-03-26, 21:26   

To tak nie działa.. ta kobieta ma nas w dupie i mysli o 3 klasistach, ona jest tylko do wyznaczania daty poprawy......
 

ekhart  

User



ImiÄ™: Ania

Wiek: 24

Do³±czy³a: 26 Gru 2014

   

Wys³any: 2015-03-26, 21:28   

Może poproś kogoś o pomoc w nauce? Może masz starsze rodzeństwo...Skoro Ci zależy to spokojnie. Nie martw się. Piszesz że na lekcji wszystko rozumiesz...więc jak to jest? ;) Musisz bardziej też uwierzyć w siebie. Bardzo to przeżywasz. Rozumiem Cię ale to też może odbija się na Twoich ocenach. :) może pomoc psychologa byłaby pomocna?
 

Klakaya  

Wymiatacz



Wiek: 25

Do³±czy³a: 17 Lut 2015

   

Wys³any: 2015-03-26, 21:30   

W takim razie pogadaj z wychowawcą, że nie możesz liczyć na pomoc ze strony nauczycielki, chociaż ci na tym zależy. Albo właśnie z pedagogiem.
_________________
Uśmiech jest pierwszym kosmetykiem.
 

Niekazdyjestidealny

User


Do³±czy³: 26 Mar 2015

   

Wys³any: 2015-03-26, 21:39   

Prędzej pedagog.. ale ja nie jestem typem człowieka który jest cipą.. No ludzie, jestem tym chłopakiem który jest spoko i nie ryczy jak baba..
 

Szopen Pedziaz  

User

Bawaria Motors



ImiÄ™: Piotrek

Wiek: 29

Do³±czy³: 25 Mar 2015

Sk±d: mam wiedziec

   

Wys³any: 2015-03-26, 22:07   

To wytlumacz nam co tutaj robisz...
_________________
Nikt by nie pa­miętał o dob­rym Sa­mary­tani­nie, gdy­by miał tyl­ko dob­re in­ten­cje. By przejść do his­to­rii, mu­siał mieć też pieniądze.
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2015-03-26, 22:17   

Niekazdyjestidealny napisa³/a:

ale ja nie jestem typem człowieka który jest cipą.. No ludzie, jestem tym chłopakiem który jest spoko i nie ryczy jak baba..

Widzę, że po godzinie od napisania pierwszego postu (w którym wytłumaczyłeś wszystkim, że masz wielki problem, płaczesz przez 2 godziny i masz myśli samobójcze) wziąłeś się w garść, tak? Słusznie. Porozmawiaj z rodzicami i wspólnie znajdźcie jakieś wyjście.
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

Klakaya  

Wymiatacz



Wiek: 25

Do³±czy³a: 17 Lut 2015

   

Wys³any: 2015-03-26, 22:26   

Niekazdyjestidealny, to weź się w garść ;)
_________________
Uśmiech jest pierwszym kosmetykiem.
 

Cimin  

User


Wiek: 30

Do³±czy³: 26 Mar 2015

   

Wys³any: 2015-03-27, 09:03   

Chłopie.. zmień profil lub szkołę na gorszą jeżeli jak to określiłeś "jesteś z charakteru leniwy" powiem tak brzydko, że wydaje mi się że wyżej srasz niż du.. masz więc odpuść po co marnować rok i siedzieć w tej samej klasie nie wiadomo ile czasu. Powodzenia
 

borys614  

User



Wiek: 26

Do³±czy³: 28 Lut 2015

Sk±d: ¦wiêtokrzyskie.

   

Wys³any: 2015-03-29, 10:17   

Zmień szkołę na taką o niższym poziomie, a jeżeli chcesz skończyć tą obecną to niestety musisz się postarać. Może poszukaj innego korepetytora, jakiegoś dobrego, który umie wytłumaczyć. Ja w podstawówce nie umiałem nic, a w gimnazjum miałem 4. To wszystko zależało od nauczyciela, bo oboje inaczej tłumaczyli, a tego w podstawówce nie rozumiałem WCALE!
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 31

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2015-03-29, 11:13   

Niekazdyjestidealny napisa³/a:

ja nie jestem typem człowieka który jest cipą..


nie wiem co to właściwie ma oznaczać, prawdopodobnie to, że jesteś zbyt "spoko" by prosić kogokolwiek o pomoc albo jeszcze lepiej- by przyznać się, że tej pomocy potrzebujesz
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

jnocctcop

Stały User


Wiek: 29

Do³±czy³: 30 Maj 2014

   

Wys³any: 2015-04-04, 20:01   

Miałem podobną sytuacje, też w pierwszej klasie ( aktualnie za miesiąc matura ) , byłem w renomowanej szkole, ale okazało się że jestem za dużym leniem i również byłem na profilu mat. miałem same gały, 1 na pierwsze półrocze, postanowiłem że zmienie szkołę, gość mnie przepuścił jak powiedziałem, że wypisuje się, i dzięki temu, że się przepisałem do żałosnej szkoły kończę liceum i zaraz mam maturę. Tobie radzę zrobić to samo, im szybciej tym lepiej :)
 

Visionek  

User

Vuko



ImiÄ™: Mateusz

Wiek: 29

Do³±czy³: 04 Kwi 2015

Sk±d: £owicz

   

Wys³any: 2015-04-05, 08:26   

Z tego co kojarzę ze szkoły, czasem to faktycznie wina nauczycielki. Jednak nie chodzi o to że nie potrafi przekazać wiedzy, lecz każdy nauczyciel zazwyczaj ma kogoś, kogo nie lubi. Może właśnie jesteś taką osobą dla tej Pani i jesteś inaczej (gorzej) traktowany. Zdaje się że jest możliwość złożenia podania o zdawanie egzaminu/zaliczenia z innym nauczycielem. Jeśli faktycznie okaże się że dana nauczycielka jest na Ciebie ,,cięta" może ponieść konsekwencje po porównaniu wyników.
Jeśli faktycznie wszystko rozumiesz na zajęciach, problem może być tutaj pogrzebany.
_________________
Chcesz o czymś porozmawiać? Napisz śmiało PM :)
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com