Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Przesuniêty przez: Jimmy FoX | 2015-03-28, 00:32

Autor

Wiadomo¶æ

DobraDusza  

User


ImiÄ™: Milena

Wiek: 27

Do³±czy³a: 20 Lut 2015

   

Wys³any: 2015-03-27, 19:22   powrot bylego do zycia...

Sprawa jest skomplikowana.
Jak pisalam w poscie w ktorym sie przedstawialam, przebywam za granica. Nie bez powodu. Wyjechalam miedzy innymi by odetchnac od toksycznego zwiazku. Toksyczny - ciagle rozstania, afery, chora zazdrosc, grozby, lzy, rekoczyny, ponizanie. Po niedlugim czasie przebywajac z dala chcialam wrocic do tych relacji. Jednak poznalam kogos na miejscu. Oczywiscie zwiazek zostal zakonczony, a ja skupilam sie na relacjach z nowo poznanym mezczyzna. I tak od 2 msc. Facet taki jaki powienien byc - troskliwy, opiekunczy, romantyczny itd. Ostatnimi czasy wracalam myslami do bylego. i oto BAM. dzis napisal. z przeprosinami za swoj wybuch emocji podczas rozstania jak tylko dowiedzial sie ze jestem z kims nowym. przeprosil za grozby, powiedzial ze musialy opasc emocje by to zrozumiec, a aby isc do przodu musial to wyjasnic. rowniez zapewniajac mnie ze grozby ktore uslyszalam podczas ostatniej rozmowy telefonicznej byly tylko pustmi slowami. Napisal rowniez, ze wciaz zna mnie na wylot i zawsze moge na niego liczyc w jakiejkolwiek sprawie... odpisalam ze jestem zaskoczona, i krotkimi slowami zakonczylismy rozmowe. Powiedzialam o tym obecnemu partnerowi, by nie ukrywac niczego. Wsciekl sie lekko ze odpisywalam w ogole, ale uwazam ze to naturalne. Wg niego owy osobnik odezwal sie po to by nawiazac kontakt ktory zamierza kontynuowac z nadzieja, ze wroce do kraju, do niego. Sama nie wiem jak brzmi moje pytanie.. i czy w ogole jakies mam. moze to ochota wygadania sie, znalezienia kogos kto byl w podobnej sytuacji, albo po prostu ktorys z Panow, moglby mi uswiadomic, co inny chlopak majacy 18 lat moze miec na mysli odzywajac sie po 2msc z takimi wiadomosciami... pomocy?

PS. przepraszam za brak liter, jednak jak wspomnialam przebywam za granica i takowych nie posiadam.
Pozdrawiam
 

Egoistka  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Agnieszka

Wiek: 29

Do³±czy³a: 01 Lis 2014

   

Wys³any: 2015-03-27, 19:29   

DobraDusza napisa³/a:

ciagle rozstania, afery, chora zazdrosc, grozby, lzy, rekoczyny, ponizanie.



Na Twoim miejscu wcale bym więcej z byłym partnerem nie utrzymywała kontaktu. Skoro Cię nie szanował wcale i dodatkowo do rękoczynów dochodziło to założę się, że nawet gdybyś do niego wróciła wszystko by się powtarzało.
Fajnie, że Cię przeprosił, że możesz mieć w nim wsparcie ale poza dobrym znajomym nie wiąż sobie lepiej z nim planów. Skoro poznałaś mężczyznę "na poziomie" to bądź z nim. Nie masz się co męczyć w takiej chorej relacji gdzie Cię facet poniża. Nie bądź głupia i naiwna i nie daj się zwieść pustym słowom i obietnicom ze strony byłego partnera.
 

destrukcyjna  

Pogromca postów



Wiek: 35

Do³±czy³a: 05 Maj 2009

Sk±d: Berlin.

   

Wys³any: 2015-03-27, 19:31   

Nie pchaj się w kontakty ze swoim byłym. Nawet nie rozkminiaj, czego może chcieć. Byli mają to do siebie, że wracają czkawką jeszcze jakiś czas po rozstaniu. Jak jesteś szczęśliwa, to skup się na ludziach i sytuacjach, które Ci to szczęscie dają i nie odwracaj się wstecz.
_________________
meow
 

DobraDusza  

User


ImiÄ™: Milena

Wiek: 27

Do³±czy³a: 20 Lut 2015

   

Wys³any: 2015-03-27, 19:55   

No wlasnie.. Jesli jestem szczesliwa. Pierwszy miesiac byl mega magiczny. Przestalam myslec o bylym, nie zawracalam sobie glowy glupotami. Jednak pozniej zaczelam rozmyslac o ostatnim roku u boku bylego i mimo wszystko ogarnela mnie pewnego rodzaju melancholia. Moze nawet swego typu depresja. Podobno mozna w nia popasc jak jest sie zbyt szczesliwym. Nie wiem.. Ale stracilam ochote na jakiegokolwiek rodzaju przyjemnosci. Nie mam zupelnie ochoty na seks, wspolne spedzanie czasu. Do tego stopnia ze wczorajszego wieczoru uslyszalam pytanie czy przypadkiem nie jestem zainteresowana bardziej moja plcia niz przeciwna... na co i wam odpowiadam - kobiety sa piekne, wiec pewnie ze mi sie podobaja, jednak nie wyobrazam sobie z takowa budowac zwiazku. Juz wyjasniam co moze byc przyczyna mojej niecheci do zblizen. ze wgledu na to, ze mieszkalismy w dwoch innych miejscowosciach, po pierwszych 2 tyg, zaproponowal bym sie do niego wprowadzila i pracowala w jego silowni. tak tez zrobilismy. wiec 24/7 razem. po 4 tygodniach oswiadczyny, na ktore sie zgodzilam. jak na peirwszy miesiac duzo decyzji, waznych, rowniez typu zakladanie rodziny. Ja mimo wieku bylabym na to gotowa. Bedac tutaj mam w obowiazku zdobycie prawa jazdy i ewentualna szkola zaoczna. Jednak jemu sie nie dziwie. miedzy nami jest 15 lat roznicy. rozumiem wiec ze moze byc to swego typu pospiech w stabilizacji sytuacji zyciowej. Sama nie wiem co czuje. Do jednego jak i do drugiego. Mam pelno watpliwosci. poza tym, z okazji zblizajacych sie urodzin moj narzeczony wykupil mi bilet do polski na 4 dni bym mogla spotkac brakujace mi przyjaciolki.. po dzisiejszej niespodziance zastanawiam sie czy nie przyjdzie mi taki pomysl do glowy by odezwac sie do ex...
 

Egoistka  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Agnieszka

Wiek: 29

Do³±czy³a: 01 Lis 2014

   

Wys³any: 2015-03-27, 20:50   

W takiej sytuacji, na Twoim miejscu odpuściła bym sobie zarówno związek z obecnym partnerem jak i byłym. Skoro zgadzasz się na taki pośpiech i czujesz się teraz z tym źle, myśląc przy tym o byłym to znak, że wcale nie jesteś gotowa na to wszystko.
 

DobraDusza  

User


ImiÄ™: Milena

Wiek: 27

Do³±czy³a: 20 Lut 2015

   

Wys³any: 2015-03-27, 22:20   

Moze faktycznie nie jestem gotowa. Jednak nie bede rezygnowac z tych relacji. Przynajmniej na chwile obecna, poki nie uporzadkuje sobie wszystkiego w glowie. Wydaje mi sie nierozsadnym pozbawiac szansy czlowieka, ktory zainwestowal we mnie czas i probuje pokazac jaki powinien byc facet. Poza tym pomaga odnalezc mi sie na obcej ziemi. Znalazl kurs jezykowy, ktory oplaca bym mogla odebrac prawo jazdy. Nie chce byc wobec nieuczciwa. Oczywiscie o swoich uczuciach szczerze z nim rozmawiam. Wie, ze jestem zagubiona, zdezorientowana w swoich uczuciach. Nie wie jedynie o podejsciu do bylego. Wydaje mi sie to oczywiste. Jednak gdy sama sprecyzuje swoje wole i mysli, bedzie o nich wiedzial. Czuje sie zobowiazana byc wobec niego uczciwa.
 

destrukcyjna  

Pogromca postów



Wiek: 35

Do³±czy³a: 05 Maj 2009

Sk±d: Berlin.

   

Wys³any: 2015-03-27, 22:29   

DobraDusza napisa³/a:

Wydaje mi sie nierozsadnym pozbawiac szansy czlowieka, ktory zainwestowal we mnie czas i probuje pokazac jaki powinien byc facet.

Wydaje mi się, że nierozsądnym jest utrzymywać takiego człowieka w złudzeniu, że się go kocha. Ja na Twoim miejscu wzięłabym głęboki oddech i odcięła się od wszystkiego na jakiś czas. Może jakieś wakacje, żeby przemyśleć sobie pewne rzeczy?
_________________
meow
 

kenzy1  

Pogromca postów

Upadły


ImiÄ™: Dominik

Wiek: 29

Do³±czy³: 10 Mar 2011

   

Wys³any: 2015-03-28, 10:13   

Opowiem Ci historyjkÄ™.

Była sobie para. Dwoje zakochanych ludzi, którym bardzo dobrze się wiodło.
Do czasu.

Po pewnym czasie zaczęli się wyzywać, robić sobie przykrości, afery, nawet dochodziło do rękoczynów z obojga stron.
Wiele razy ta para się rozstawała i schodziła ponownie.
Za KA¯DYM razem miało być lepiej, miało być idealnie.
Nie było.

Po roku piekła rozstali się definitywnie.

Historia nie ma happy-end'u.
Przemyśl to ;)
_________________
Ogień spadnie z nieba. Wszyscy przeciwni spłoną. Zapanuje ład.
 

DobraDusza  

User


ImiÄ™: Milena

Wiek: 27

Do³±czy³a: 20 Lut 2015

   

Wys³any: 2015-03-28, 16:39   

destrukcyjna napisa³/a:

Ja na Twoim miejscu wzięłabym głęboki oddech i odcięła się od wszystkiego na jakiś czas. Może jakieś wakacje, żeby przemyśleć sobie pewne rzeczy?


Tak tez robie. Na 30.04 wykupilam bilet i lece na 4 dni do mojego rodzinnego miasta odreagowac troche z przyjaciolkami. Jutro z kolei przejade sie do Mamy, spedzic babskie popoludnie. Wylaczyc telefon i nie zastanawiac sie co ktory ma w glowie.. zobaczymy ;)
 

m_y_s_t_e_r_y  

User



Wiek: 26

Do³±czy³a: 19 Sie 2014

Sk±d: mazowieckie

   

Wys³any: 2015-04-03, 19:45   

Masz 18 lat i tak sobie po prostu wyjechałaś!?
 

DobraDusza  

User


ImiÄ™: Milena

Wiek: 27

Do³±czy³a: 20 Lut 2015

   

Wys³any: 2015-04-04, 14:33   

pod kniec miesiaca koncze 19 i tak - tak o po prostu sobie wyjechalam. dlaczego pytasz? albo co w tym takiego dziwnego? ;)
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com