Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

magkmi1992

User


Do³±czy³: 28 Mar 2015

   

Wys³any: 2015-03-28, 01:58   Problem z The Sims 4

Witam, nie do końca wiem czy, aby trafiłam z tematem... ale mam problem i proszę o pomoc. Kupiłam oryginalna gre the sims 4, oraz laptop Dell inspiron 15, gre zainstalowałam i chodziła normalnie, nie było żadnych problemów... przez jakiś czas nie zaglądałam do gry i dziś włączyłam ja z ciekawości... gra startuje,, ładuję się lecz nagle wyświetla się komunikat: Program the sims 4 przestal działać. Program przestal dzialac poprawnie z powodu wystąpienia problemu. System windows zamknie program i powiadomi cie, jesli istnieje dostepne rozwiazanie.. Ja juz nic z tego nie rozumiem ;/ gre instalowalam od nowa i nadal nic z tego ;( Prosze o pomoc, bo jednak gra wcale nie nalezala do tych tanich a gralam w nia zaledwie 3 godziny ;/. Pozdrawiam
 

Egoistka  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Agnieszka

Wiek: 29

Do³±czy³a: 01 Lis 2014

   

Wys³any: 2015-03-28, 06:00   

Tylko z Simsami masz problem? Jeśli zlapalas wirusa to również on może być powodem nie włączania się różnych aplikacji, gier.
 

magkmi1992

User


Do³±czy³: 28 Mar 2015

   

Wys³any: 2015-03-28, 09:30   

Być może to być wirus, bo ostatnio miałam problemy z laptopem... Laptop ma zaledwie 4 miesiące a już takie rzeczy się dzieją ;/. Wczoraj włączyłam "odświeżanie systemu " od nowa zainstalowałam grę i nadal nic... Czytałam ze może to być problem z karta graficzna, ale tak nagle zaczęło cos nie działać? nie wiem już jakich sposobów użyć...
 

kenzy1  

Pogromca postów

Upadły


ImiÄ™: Dominik

Wiek: 29

Do³±czy³: 10 Mar 2011

   

Wys³any: 2015-03-28, 10:27   

Wirus. JakoÅ› do bani napisany, skoro masz segmentation fault.

Przeskanuj antywirem, a potem przeinstaluj grÄ™..

Jeśli to nie pomoże, to niestety format dysku.
Mogą być uszkodzone pliki .dll
_________________
Ogień spadnie z nieba. Wszyscy przeciwni spłoną. Zapanuje ład.
 

magkmi1992

User


Do³±czy³: 28 Mar 2015

   

Wys³any: 2015-03-28, 11:52   

No dobra spróbuję to zrobić, zobaczymy co dalej.
 

gabrysia164

User


Do³±czy³: 29 Maj 2015

   

Wys³any: 2015-05-29, 20:14   

magkmi1992 napisa³/a:

Być może to być wirus, bo ostatnio miałam problemy z laptopem... Laptop ma zaledwie 4 miesiące a już takie rzeczy się dzieją ;/. Wczoraj włączyłam "odświeżanie systemu " od nowa zainstalowałam grę i nadal nic... Czytałam ze może to być problem z karta graficzna, ale tak nagle zaczęło cos nie działać? nie wiem już jakich sposobów użyć...



A przeinstalowywałaś może system? Jeżeli tak, to może po instalacji nie pobrałaś najnowszych sterowników do karty graficznej. Proponuje zajrzeć po nowe sterowniki do twojej karty.
 

kwabiopl

User


Do³±czy³: 29 Cze 2015

   

Wys³any: 2015-06-29, 09:49   

Przeinstaluj.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com