Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj si!

Zapomniae hasa?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo

antonimhonda

User


Doczy: 02 Kwi 2015

   

Wysany: 2015-04-02, 09:18   spirala kłamstw i niezrozumiałe poczucie "moralności&qu

Witam.
Zacznę mniej więcej od poczatku. Byłam genialnym dzieckiem, wysokie IQ, mnóstwo umiejętności dodatkowych. Jednakże będąc w gimnazjum zostałam zgwałcona. I od tego czasu moje życie stało się jednym wielkim kłamstwem. Zawaliłam szkołę, mimo średniej ok 5 miałam tylko 2 z zachowania, co zmusiło mnie do pójścia do zawodówki. Mój ojciec zerwał wszelki kontakt ze mną. Mieszkałam z dziadkami. Po nieudanej próbie samobójczej, udało mi się jako tako pozbierać. Ukończyłam szkołę. Nikt nie wie nic o tym co się wydarzyło, wiec i jego nie spotkała żadna kara. I tu zaczynają sie schody, życzę mu śmierci w męczarniach, jednak ma on żonę i dziecko, i nie chcę by one cierpiały przez to co on zrobił. Dlatego nie chcę o tym nikomu mówić. ¯eby odciąć się od tego wszystkiego wyjechałam za granicę, w teorii na kilka miesięcy. Ale nie mogę wrócić, bo boję się powrotu koszmaru. I tu pojawiają sie moi dziadkowie którzy chociaż wciąż sprawni liczą na mój powrót. Co takiego powiedzieć by nikomu nie wydążyła sie jeszcze wieksza krzywda?
 

KCN

Hiper wymiatacz



Doczy: 23 Sie 2013

   

Wysany: 2015-04-02, 10:07   

Nie mozna zyc wiecznie dla innych, zacznij myslec o sobie. nieco zdrowego egoizmu radzę. Chcialab ys miec meza ktory gwalci niewinne dziewczynki? myslisz ze bylas jedyna? moze trzeba to skonczyc?
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



Imię: Karolina Magdalena

Wiek: 31

Doczya: 28 Gru 2010

   

Wysany: 2015-04-02, 10:10   

antonimhonda napisa/a:

Mój ojciec zerwał wszelki kontakt ze mną.


Z jakiego powodu?

antonimhonda napisa/a:

Nikt nie wie nic o tym co się wydarzyło, wiec i jego nie spotkała żadna kara.


To bardzo niedobrze.

antonimhonda napisa/a:

I tu zaczynają sie schody, życzę mu śmierci w męczarniach, jednak ma on żonę i dziecko, i nie chcę by one cierpiały przez to co on zrobił.


To niezwykle heroiczne, postawić czyjeś dobro ponad swoje. Ale czy w tym przypadku ma to jakiś sens? Zadośćuczynienie Ci się należy nawet gdy miałby 5 żon i 20. dzieci. One oczywiście nie są niczemu winne, na pewno to się odbije na ich życiu w jakiś sposób. Ale zauważ, że żyją w kłamstwie, z fałszywym i obłudnym facetem, gwałcicielem na dodatek.
Moim zdaniem, powinnaś walczyć o swoją godność poza tym jesteś winna prawdę jego rodzinie, nie wiadomo jak byłaby przykra, należy im się.

antonimhonda napisa/a:

Co takiego powiedzieć by nikomu nie wydążyła sie jeszcze wieksza krzywda?


Jedyny pokrzywdzony, to Ty. Jesteś ofiarą, zrozum to.

O ile to nie prowokacja, posłuchaj się i staw czoła przeciwności.
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

Szej-Hulud  

Pogromca postów

Éminence grise



Imię: Łukasz

Wiek: 29

Doczy: 07 Sty 2010

   

Wysany: 2015-04-02, 10:15   

Ofiara gwałtu jest tylko jedna i to Ty nią jesteś. Nie dawaj sobie wmówić, że jest inaczej.

Kultura gwałtu, psiamać.
_________________
"Polskie życie polityczne nie może być dżunglą afrykańską, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije głowę o demokrację, albo Polska zapłonie wojną domową." - Ignacy Daszyński
 

antonimhonda

User


Doczy: 02 Kwi 2015

   

Wysany: 2015-04-02, 10:23   

Ojciec wyjechał, gdy byłam mała do pracy do USA. Po to by być w stanie zapewnić mi dobry start. Czyli w jego mniemaniu studia, bez konieczności martwienia się o to czy będzie mnie na nie stać. A kiedy zaczęły się problemy, kiedy poszłam do zawodówki przestałam być jefgo dziewczynką (przynajmniej ja tak czuję). Zawiodłam jego oczekiwania. To wszystko z mojej strony nie jest heroiczne, jestem tchórzem, boję się konfrontacji. Czuję się tak, jakby to wszystko miało się tylko pogorszyć.
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



Imię: Karolina Magdalena

Wiek: 31

Doczya: 28 Gru 2010

   

Wysany: 2015-04-02, 15:16   

Powinnaś udać się z tym do fundacji wspierającej kobiety w takiej sytuacji, oni pomogą Ci się z tym wszystkim zmierzyć. Będą wspierać Cię na każdym etapie sprawy, pokierują.
Możesz iść do liceum dla dorosłych, zdać maturę i pójść na studia. Zawodówka nie oznacza końca edukacji
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

Lissandra

User

The Ice Witch



Doczy: 02 Kwi 2015

   

Wysany: 2015-04-02, 16:57   

Nie myśl o innych bo teraz ich jeszcze bardziej krzywdzisz, zostałaś krzywdzona a oni żyją totalną iluzją.
Skąd możesz mieć pojęcie, że nie robi tego swoim dzieciom również ?
Dajesz jawne przyzwolenie na zło.

Można by to zachowanie porównań do proboszcza parafii, w której jest pedofil
"Nie odkryjmy go, musi chronić dobry wizerunek parafii i Kościoła !".
Co robi taki proboszcz ? odsyła pedofila do innej parafii, myśląc, że ma czyste ręce a tak naprawdę ma tylko złudną nadzieje, że to co zrobił było najlepsze - tak naprawdę czyste sumienie a raczej jego złudność, nie równa się najlepszemu możliwemu wyborowi w danej sytuacji.

Masz do wyboru albo zapomnieć o tym i wziąć się w garść.
Albo powiedzieć, albo zrobić coś na własną rękę.

Moim zdaniem powiedzienie da Cie z tego nie wiele bo fakt już się coś skończyło i nie przywróci Ci to dawanej równowagi ducha.
Ja jestem zdania, że najlepsza jest zemsta i nienawiść ugość w coś co kocha najbardziej a na pewno go to zaboli.
Powiedzenie tego np. policji zniszczy bardziej jego rodzine niż jego.
Musisz znaleźć sposób na to by cierpiał psychicznie, znajdź punkt w ktory będziesz mogła wbić igłę.
_________________
Battles come and go. I am eternal.
 

Forum modzieowe e-Mlodzi.com