Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

niezrozumiana  

User


Do³±czy³a: 17 Kwi 2015

   

Wys³any: 2015-04-17, 13:55   Gdzie jest sens?

W poszukiwaniu sensu, dni mijajÄ… powoli. Wszystkie seriale obejrzane, gry siÄ™ znudziÅ‚y bo ileż można, gdybym mogÅ‚a wyszÅ‚a bym gdzieÅ› z przyjaciółmi, cóż to nie te czasy, sÅ‚owo „przyjaciel” straciÅ‚o ważność teraz mÅ‚odzi ludzie zamykajÄ… siÄ™ w swoich pokojach tracÄ…c czas na oglÄ…danie ogÅ‚upiajÄ…cych programów seriali i gier spoÅ‚ecznoÅ›ciach, oraz oczywiÅ›cie Facebook który rzÄ…dzi Å›wiatem mÅ‚odzieży, wiem o tym, przecież sama do tego Å›wiata należę. Czasem jednak nastÄ™pujÄ… takie dni gdy seriale siÄ™ skoÅ„czyÅ‚y gry nie bawiÄ… a ja siedzÄ™ i przeglÄ…dam fb i sÅ‚ucham muzyki, ciÄ…gle tej samej. Co innego miaÅ‚a bym robić? Za oknem piÄ™kna pogoda, wyszÅ‚a bym pobiegać albo coÅ› porobić, tylko co ? biegać nie lubiÄ™ to jak poszukiwanie czegoÅ› co da mi sens do istnienia tylko nie wiem czym to jest i gdzie to jest, wiec biegnÄ™, bez celu. W takim razie co miaÅ‚a bym robić na dworze? Grać w coÅ›? Sama? Gra samemu nie jest grÄ…. Mam przyjaciółkÄ™, robi dokÅ‚adnie to samo co reszta spoÅ‚ecznoÅ›ci, siedzi w domu robiÄ…c kolejne bezsensowne czynnoÅ›ci a wszystko co zwiÄ…zane z ruchem jest dla niej zÅ‚em koniecznym. Zawsze marzyÅ‚am o życiu jakie mieli moi rodzice, o przyjacioÅ‚ach dla których bÄ™dÄ™ znaczyć wiÄ™cej niż Facebook, z którymi Å›wietnie bym siÄ™ bawiÅ‚a, mogÅ‚a bym wyjść z nimi na basen albo do baru i Å›wietnie siÄ™ przy tym bawić, samemu to nie żadna zabawa. Gdzie znaleźć takich przyjaciół ? Czy wszyscy ludzie który chcÄ… czegoÅ› wiÄ™cej od życia wyginÄ™li? NaprawdÄ™? ¯adnej motywacji do szczęścia i wyrażania siebie? Sprawiam wrażanie samotniczki, osoby która jest samowystarczalna i beztroska. Nie jest tak, szczęśliwa jestem tylko jest przy mnie moja siostra którÄ… kocham nad życie, nigdy jej tego nie mówiÅ‚am ale ona wie że tak jest, spÄ™dzajÄ…c czas z niÄ… mam namiastkÄ™ prawdziwego życia, mam jej też czasem dość jak to siostra siostry, ale mieszka daleko wiÄ™c rzadko mam okazje siÄ™ niÄ… nacieszyć. Oprócz tego jest jeszcze ON, chÅ‚opak któremu oddaÅ‚am swoje serce, on jest dla mnie wsparciem i daÅ‚ mi najszczęśliwsze dni życia, on też mieszka zbyt daleko by móc siÄ™ nim nacieszyć. ¯yjÄ…c od spotkania do spotkania popadam w monomaniÄ™ przebywajÄ…c samotnie w domu. Jestem szczęśliwa najbardziej gdy caÅ‚Ä… rodzina jest przy mnie, co jest bardzo rzadkim dobrem wiec na co dzieÅ„ szczęśliwa nie jestem. Po prostu wegetujÄ™ i nie mam z kim porozmawiać, czujÄ™ siÄ™ niezrozumiana, nigdy nie wiem jak to powiedzieć wiÄ™c postanowiÅ‚am to napisać, nie wiem czy komu kolwiek to pokażę, po prostu czujÄ™ ze moje życie nie powinno tak wyglÄ…dać, czy ja myÅ›lÄ™ inaczej? A może naoglÄ…daÅ‚am siÄ™ za dużo filmów filmów, gdzie szczęście i przyjaźń jest na porzÄ…dku dziennym. Czemu jedynym pretekstekstem moich znajomych do spotkania jest upicie siÄ™. PiszÄ…c to znalazÅ‚am cel, a moim celem jest dążenie do szczęścia tylko jak tego dokonać? Od czego zacząć? Nie wiem. Jak na razie spróbuje żyć swoja szarÄ… codziennoÅ›ciÄ…, może jak pójdÄ™ na studia coÅ› siÄ™ zmieni. NADZIEJA, to jedyne co mnie nigdy nie opuÅ›ci.
 

m_y_s_t_e_r_y  

User



Wiek: 26

Do³±czy³a: 19 Sie 2014

Sk±d: mazowieckie

   

Wys³any: 2015-04-17, 14:49   

Zapisz się na jakiś wolontariat :) próbuj wielu aktywności: jazda konna, wspinaczka, fitness, taniec... poznasz ludzi, którzy żyją aktywnie. Też nudzę się w domu, ale jednym z moich problemów jest fobia społeczna i już probowalam z zajęciami. w kazdym razie życzę Ci powodzenia i wszystkiego dobrego. :)
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com