Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

LukaszDe  

User



Imię: £ukasz

Wiek: 30

Do³±czy³: 26 Mar 2011

   

Wys³any: 2015-04-20, 14:58   Studia i kwalifikacyjne kursy zawodowe

Witam. Jestem studentem informatyki(III rok)-specjalizacja sieci komputerowe. Niestety, na mojej uczelni mieliśmy tylko teorię z zakresu sieci komputerowych(zero praktyk). Ostatnio znalazłem ogłoszenie o kwalifikacyjnych kursach zawodowych, które będą się odbywać w mojej okolicy. Interesuje mnie ukończenie kursu dotyczącego zakładania sieci komputerowych i administracja tymi sieciami. Po ukończeniu kursów i zdaniu egzaminu otrzymuje się dyplom oraz tytuł technika w danej dziedzinie. I tu mam pytanie. Czy jest sens zapisywania się na kwalifikacyjne kursy zawodowe podczas studiowania(zaocznie)? Mogłoby się wydawać, że tak naprawdę robię "krok do tyłu" jeśli chodzi o edukację bo po ukończeniu studiów otrzymam tytuł inżyniera a chcę teraz iść na kurs po którym będę miał tytuł technika. Oczywiście nie zależy mi na tym tytule, który dostanę po ukończeniu tego kursu. Zależy na zdobyciu wiedzy praktycznej z danego zakresu. Chciałbym jeszcze dodać że ukończyłem liceum ogólnokształcące. Z góry dziękuję za pomoc. :padam:
_________________
Uśmiechnij się, jutro będzie gorzej...
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 32

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2015-04-20, 15:02   

LukaszDe napisa³/a:

Oczywiście nie zależy mi na tym tytule, który dostanę po ukończeniu tego kursu. Zależy na zdobyciu wiedzy praktycznej z danego zakresu.


odpowiedziałeś sobie na zadane przez siebie pytanie
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

morgan94

Stały User


Do³±czy³: 26 Sty 2015

   

Wys³any: 2015-04-20, 16:47   

Branża IT jest na tyle specyficzna że nie liczy się tytuł tylko umiejętności, jeżeli ten kurs nauczy się czegoś praktycznego to nie masz się nad czym zastanawiać.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com