Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

CheeryLipstick  

Pogromca postów


Do³±czy³a: 08 Kwi 2009

   

Wys³any: 2015-04-21, 10:17   nowy nr konta Orange

Hej.
Mam pewien problem odnośnie Orange. Dokonuje wpłat za internet,telewizję i telefon przez internet. Jakiś czas temu orange zmienił swój wygląd strony i ogólnie wprowadził nowe faktury. Dokonuję płatności na bieżąco zgodnie z podanym terminem. Niemniej jednak dziś wchodzę na swoje konto i okazuje się, że mam dwie niezapłacone faktury. Myślę "jak to?!" potem brnę dalej i widzę, że zmienił się nr konta bankowego na który trzeba przelać kasę. Nie zostałam w żaden sposób o tym poinformowana, zero informacji! Nieświadoma dokonałam dwóch przelewów na stary numer konta i nie wiem jak mam to odkręcić.. dzwonię do BOK ale nie ma szans aby się dodzwonić, wysłałam im zgłoszenie poprzez formularz. Miał ktoś podobną sytuację?
_________________
W każdym z Was jest wariat.
 

Adrienka  

User



ImiÄ™: Agnieszka

Wiek: 29

Do³±czy³a: 14 Kwi 2015

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2015-04-21, 16:15   

Lepiej przejechać się do siedziby (oddziału) i tam z kimś porozmawiać. Będzie o wiele łatwiej rozmawiać z handlowcem który zna się na tym. Taka sobie rada co ?
_________________
Najpotężniejszy jest ten, kto panuje nad sobą.
 

miniX  

Pogromca postów

Emerytowany Dj



ImiÄ™: miniX

Wiek: 36

Do³±czy³: 20 Lis 2009

Sk±d: Wroclaw/Toronto

   

Wys³any: 2015-04-21, 20:20   

Już prędzej jeść trociny i srać deskami niż dodzwonić się do pomarańczowych, uderzaj do salonu, ale uważaj ba tam też nie będzie łatwo. Takich mają 'fachowców'
_________________
Kliknij se ---> https://www.facebook.com/XDemonWroclaw/?fref=ts
 

4 8 15 16 23 42  

Wymiatacz


Do³±czy³: 05 Lis 2013

   

Wys³any: 2015-04-21, 21:15   

Z dodzwonieniem się do Orange osobiście nigdy nie mam problemu. Zależy w jakich godzinach, dzwonisz, najlepiej próbuj przedpołudniowych. *100 i czekasz aż ktoś odbierze. Mój ojciec miał podobną sytuację, ale z bankiem, też zmienili konto na które miał on dokonać wpłaty raty nie informując go o tym. Nie wiem jak się to skończyło, ale bank nie chciał współpracować w tej kwestii.
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2015-04-21, 22:13   

Pytałem dziś w pracy moją szefową, ale nic na ten temat nie wiedziała, więc pozostaje dzwonić na błękitną albo wycieczka do salonu.

Takie sytuacje uświadamiają mnie, jak bardzo kocham pracować dla Orange. :D
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

CheeryLipstick  

Pogromca postów


Do³±czy³a: 08 Kwi 2009

   

Wys³any: 2015-04-22, 21:30   

Sprawa rozwiÄ…zana.
Ok 11:00 tego dnia wysłałam do nich formularz a odpowiedź przyszła już o 15:36 :-D

Napiszę jaką dostałam odpowiedź, bo może komuś się przyda. Jak ktoś będzie miał taką sytuację wówczas niech do nich napisze, u mnie na koncie wystąpił jakiś błąd i oni sami przekierowali te dwie wpłaty na normalne konto więc wszystko pasuje.
_________________
W każdym z Was jest wariat.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com