Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Zamkniêty przez: metalmummy | 2015-04-21, 21:17

Autor

Wiadomo¶æ

muniek94

Stały User


Do³±czy³: 29 Gru 2009

   

Wys³any: 2015-04-21, 15:13   Cel, a raczej jego brak.

Witam.
Wcześniej rozmyślałem na różnymi kwestiami, planowałem przyszłość, ale to też się skończyło. Zaczynam popadać w rutynę. Nie patrze na pewne rzeczy tak jak dawniej.
Tak jak by dotychczasowe życie mi się znudziło. Przestałem myśleć co będzie za rok, czy dwa. Kiedyś nie było mowy, o tym żebym usiadł i się nudził. Dziś zdarza się to coraz częściej.
Odczuwam taką pustkę tak jak by kawałek mnie umarł lub miał zaraz umrzeć.
Czy ktoś coś podobnego doświadczył ??? zastanawiam się czy kiedyś cel wróci...
 

Karolajnn  

User

misssis



ImiÄ™: Karolajn

Wiek: 25

Do³±czy³a: 21 Kwi 2015

   

Wys³any: 2015-04-21, 15:36   

hmmm... Cel nigdy sam sobie tak o nie wróci...
sam musisz nadać swojemu życiu sens, no nie wiem... np podjąć jakieś nowe wyzwanie ;)
Chyba że to tylko taki chwilowy dołek...
 

CherryCherry  

Mega wymiatacz

CherryCherry


ImiÄ™: Anka

Do³±czy³a: 20 Wrz 2011

Sk±d: MAZOWSZE

   

Wys³any: 2015-04-21, 16:07   

Cel sam się chyba nie wróci, trzeba go znaleźć - może nawet jakiś mały - moze start w triatlonie, przeczytanie 50 ksiazek w ciagu roku czy coś? :) A po drodze na pewno się znajdą i ludzie i coś więcej ważnego <3
_________________
Myślę, więc jestem - i zniknął...
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 31

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2015-04-21, 16:09   

muniek94 napisa³/a:

Czy ktoś coś podobnego doświadczył ???


Tak, ręczę, że każdy człowiek ma taki okres w swoim życiu.

Nie wierzę, że nie masz w ogóle żadnego celu. Nie musi być dalekosiężny, kiedy to długa realizacja wypala Twój zapał. Wystarczy sobie postanowić: dzisiaj zrobię pizzę pepperoni na cienkim spodzie, 30 pełnych brzuszków, narysuję krowę belgijską niebieską- w ogóle coś, takie małe kroczki, które przybliżają nas do perfekcji, a za rok/dwa będę: wyśmienitym kucharzem, wspaniałym kulturystą czy oryginalnym artystą.
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

Adrienka  

User



ImiÄ™: Agnieszka

Wiek: 29

Do³±czy³a: 14 Kwi 2015

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2015-04-21, 16:09   

Kolega tak miał ale znalazł sobie fajny cel w życiu.
Po przeczytaniu kilku książek o sprzedawcach i psychologi.
Zaczął zajmować się sprzedażą. Nie miał nic do zrobienia i niczym się nie interesował.
Dlatego postawił na jedną kartę i udało mu się :) Jak na razie nie ma żadnych kokosów ale może za jakiś czas zyska więcej. Znajdź sobie coś do roboty to wtedy rutyna sama zniknie.
_________________
Najpotężniejszy jest ten, kto panuje nad sobą.
 

muniek94

Stały User


Do³±czy³: 29 Gru 2009

   

Wys³any: 2015-04-21, 16:25   

CherryCherry książek to nawet sporo czytam od jakiegoś czasu, jest to dla mnie forma odskoczni :)
metalmummy- no jak zauważyłaś jakieś cele posiada każdy, lecz mi brakuje takiego do którego bym chciał dążyć, chodzi o to że co wcześniej sprawiało mi przyjemność, dziś już tego nie robi.
Najgorsze jest uczucie takie wypalenia/ pustki w środku bo reszta przy tym " pikuś" .
 

Poczciwy Jojme

Wymiatacz



Do³±czy³: 09 Maj 2014

   

Wys³any: 2015-04-21, 16:58   

ściągnij sobie tibię
 

Different  

Pogromca postów



Wiek: 28

Do³±czy³: 31 Pa¼ 2012

   

Wys³any: 2015-04-21, 17:23   

metalmummy napisa³/a:

muniek94 napisa³/a:

Czy ktoś coś podobnego doświadczył ???


Tak, ręczę, że każdy człowiek ma taki okres w swoim życiu.

Nie wierzę, że nie masz w ogóle żadnego celu. Nie musi być dalekosiężny, kiedy to długa realizacja wypala Twój zapał. Wystarczy sobie postanowić: dzisiaj zrobię pizzę pepperoni na cienkim spodzie, 30 pełnych brzuszków, narysuję krowę belgijską niebieską- w ogóle coś, takie małe kroczki, które przybliżają nas do perfekcji, a za rok/dwa będę: wyśmienitym kucharzem, wspaniałym kulturystą czy oryginalnym artystą.



Gdyby to było takie proste to mielibyśmy samych wyśmienitych kucharzy, lekarzy, a robiąc brzuszki i pompki staniemy się drugim Arnoldem Schwarzeneggerem :D
 

muniek94

Stały User


Do³±czy³: 29 Gru 2009

   

Wys³any: 2015-04-21, 18:11   

Poczciwy Jojme wolÄ™ jednak poczciwego cs :)
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 31

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2015-04-21, 19:50   

Different napisa³/a:

Gdyby to było takie proste to mielibyśmy samych wyśmienitych kucharzy, lekarzy, a robiąc brzuszki i pompki staniemy się drugim Arnoldem Schwarzeneggerem :D


w życiu się z tym nie zgodzę.
Z dupy strony: dlaczego tak nie jest, dlaczego nie otaczają nas same niesamowicie utalentowane osoby? Przede wszystkim ludziom się nie chce, brakuje im zapału i motywacji.
Ten, kto ma twarde siedzenie i pragnie do czegoś w życiu dojść, choćby na czworaka, zrobi to. I nie ma nie.

muniek94 napisa³/a:

chodzi o to że co wcześniej sprawiało mi przyjemność, dziś już tego nie robi.


"Przereklamowanie przedsięwzięcia" nie odnosi się wyłącznie do przyjemności. Tak jest również ze smakiem, gustem czy muzyką. Nie uważasz, że byłoby wręcz nudno przez całe życie jeść wyłącznie frytki, nosić jedne jeansy i w kółko słuchać tej samej piosenki? Po to właśnie życie jest w miarę długie (znaczy jak komu pisane, tym szybciej powinieneś dojść do takiego wniosku) by próbować, poszukiwać.
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

Different  

Pogromca postów



Wiek: 28

Do³±czy³: 31 Pa¼ 2012

   

Wys³any: 2015-04-21, 20:21   

metalmummy napisa³/a:


Z dupy strony: dlaczego tak nie jest, dlaczego nie otaczają nas same niesamowicie utalentowane osoby? Przede wszystkim ludziom się nie chce, brakuje im zapału i motywacji.
Ten, kto ma twarde siedzenie i pragnie do czegoś w życiu dojść, choćby na czworaka, zrobi to. I nie ma nie.



Akurat jeśli chodzi o tego kulturystę to pompkami się nie da zbudować ogromnej masy :D także to jest jedna z niewielu rzeczy które mimo, że ktoś bardzo chce to nie przeskoczy :v

Osobiście też nie znam żadnego kucharza-samouka, który gotował w domu i teraz np. jest bardzo dobrym kucharzem w dobrej restauracji :D
 

muniek94

Stały User


Do³±czy³: 29 Gru 2009

   

Wys³any: 2015-04-21, 20:26   

Different napisa³/a:

metalmummy napisa³/a:


Z dupy strony: dlaczego tak nie jest, dlaczego nie otaczają nas same niesamowicie utalentowane osoby? Przede wszystkim ludziom się nie chce, brakuje im zapału i motywacji.
Ten, kto ma twarde siedzenie i pragnie do czegoś w życiu dojść, choćby na czworaka, zrobi to. I nie ma nie.



Akurat jeśli chodzi o tego kulturystę to pompkami się nie da zbudować ogromnej masy :D także to jest jedna z niewielu rzeczy które mimo, że ktoś bardzo chce to nie przeskoczy :v

Osobiście też nie znam żadnego kucharza-samouka, który gotował w domu i teraz np. jest bardzo dobrym kucharzem w dobrej restauracji :D





Kolego chyba czepiasz się szczegółów, tu chodzi o głębszy sens. Ale w jednym się z Tobą zgodzę, nie zawsze chcieć znaczy móc.
Ale dzięki za wypowiedz, teraz patrze na to trochę z innej perspektywy, myślę że to czas na wprowadzenie zmian w życiu :)
 

Different  

Pogromca postów



Wiek: 28

Do³±czy³: 31 Pa¼ 2012

   

Wys³any: 2015-04-21, 20:35   

No może i się czepiam, ale nie wolno patrzeć pesymistycznie. Swoją drogą spójrz na mój przykład, sport to naprawdę fajna odskocznia dając wiele frajdy, czytanie fajnych książek czy oglądanie ulubionych seriali też daję radochę :D CO kto lubi, na pewno znajdziesz coś dla siebie, próbuj, a znajdziesz.
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 31

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2015-04-21, 20:41   

Different napisa³/a:

Akurat jeśli chodzi o tego kulturystę to pompkami się nie da zbudować ogromnej masy :D także to jest jedna z niewielu rzeczy które mimo, że ktoś bardzo chce to nie przeskoczy :v


to były przysiady, poza tym metaforyczne

Different napisa³/a:

Osobiście też nie znam żadnego kucharza-samouka, który gotował w domu i teraz np. jest bardzo dobrym kucharzem w dobrej restauracji :D


bo jeszcze mało w życiu widziałeś.

muniek94 napisa³/a:

teraz patrze na to trochę z innej perspektywy, myślę że to czas na wprowadzenie zmian w życiu :)


dokładnie.
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

muniek94

Stały User


Do³±czy³: 29 Gru 2009

   

Wys³any: 2015-04-21, 20:43   

Pesymistycznie ? Wybacz kolego ale to z Twojej wypowiedzi wiało pesymizmem ( w sumie ja też, optymistycznie nie pisałem ;) ). Ale jak już pisałem teraz patrze na to jako na znak, że potrzebuje zmian w życiu.
Więc niema co biadolić tylko brać się do roboty!
Jeszcze raz dzięki wszystkim :-)

/ można zamknąć
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com