Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj si!

Zapomniae hasa?

Przypomnij je

Przesunity przez: Jimmy FoX | 2015-04-24, 22:11

Autor

Wiadomo

paul_s  

User


Wiek: 22

Doczy: 24 Kwi 2015

   

Wysany: 2015-04-24, 21:25   Pomocy zakochałem się!!!

Jestem tu nowy, na to forum trafiłem przypadkiem szukając odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie. A mianowicie jak rozpoznać że ktoś jest gejem i nie chodzi mi tu o stereotypy typu różowy metroseksualny tylko o coś co robi nawet o tym nie wiedząc. Temat ten poruszam gdyż jest mi on bliski, sam mam15 lat i jestem gejem o czym dowiedziałem się trzy lata temu, dość szybko zaczołem dojżewać a o swojej"inności" dowiedziałem się gdy zacząłem fantazjować o koledze z klasy. temat ten jest dla mnie ważny gdyż podoba mi się kolega w tym samym wieku i nie wiem czy coś by z tego mogło wyjść, kolega jest mi dość bliski i nie ukrywam potrafimy razem gadać godzinami.
Za wszelkie odpowiedzi szczerze dziękuje :-)
 

Jimmy FoX  

VIP



Imię: Tomasz

Wiek: 33

Doczy: 26 Lip 2008

Skd: Birmingham

   

Wysany: 2015-04-24, 22:12   

Wyznaj mu, co czujesz. Będziesz wiedział, czy też jest gejem.
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

Szej-Hulud  

Pogromca postów

Éminence grise



Imię: Łukasz

Wiek: 30

Doczy: 07 Sty 2010

   

Wysany: 2015-04-24, 22:47   

W tak młodym wieku wiesz, że jesteś gejem? W sumie... mogę pogratulować szczerości wobec siebie.
Możesz mu powiedzieć, tylko jakoś delikatnie. Narracja mediów wokół homoseksualizmu jest okrutna.
_________________
"Polskie życie polityczne nie może być dżunglą afrykańską, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije głowę o demokrację, albo Polska zapłonie wojną domową." - Ignacy Daszyński
 

migel  

Hiper wymiatacz



Wiek: 30

Doczy: 17 Gru 2012

   

Wysany: 2015-04-25, 12:42   

Też jestem zdania, że za wcześnie na takie dedukcje. W wieku 15 lat nie da się być tego pewny - hormony buzują. Równie dobrze możesz być bi...lub najzwyczajniejszym na świecie hetero. Fantazjowanie o niczym nie świadczy. Poczekałbym do 18-tki co najmniej, żeby się upewnić co do orientacji.
_________________
Time is the past, now and tomorrow
Days fly so fast and it leaves me so hollow
 

Forum modzieowe e-Mlodzi.com