Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

VGA  

User



Do³±czy³: 05 Wrz 2014

   

Wys³any: 2015-05-03, 00:58   SandaÅ‚y mÄ™skie na lato

Niedługo temperatura będzie osiągać 30°C, dlatego poszukuję sandałów. Przez 10 lat chodziłem w takich jak na zdjęciach, ale w ubiegłym sezonie rozleciały się całkowicie :-( Czasami padało i musiałem w nich wracać po wodzie. W sklepach wszystkie mają jednakowy fason - 2 paski na palcach, klamra nad stawem palucha stopy, szycia na spodach pasków i nieprzyjemny materiał. Nie mogę w takich chodzić długo, bo wtedy staw palucha trze o pasek (zazwyczaj o łączenie) i po chwili powstają czerwone rany. To nie jest kwestia przyzwyczajenia. Tak mam już zbudowane stopy, a dodatkowo stawy palucha powiększone (szczególnie w prawej stopie).

Potrzebuję takie sandały, aby:
1. Miały materiał przyjemny dla stóp i nie powodowały otarć
2. Nie miały łączeń nad stawem palucha
3. Umożliwiały regulację (większość umożliwia)
4. Nie zużyły się po miesiącu (mocna podeszwa, mocne paski)
5. Liczba pasków dowolna, ale ona też może mieć wpływ

Załączam zdjęcia poprzednich sandałów marki Haker kupionych 10 lat temu na bazarze. Są mocno zniszczone. Jak widać, łączenie pasków po środku, a nie nad paluchem, gładki materiał. Mogłem w nich chodzić nawet kilka godzin i nic się nie działo. Czy znajdę gdzieś podobne, czy nikt takich nie produkuje?

SAN3.jpg

Plik ¶ci±gniêto 4 raz(y) 62,85 KB

SAN2.jpg

Plik ¶ci±gniêto 5 raz(y) 75,65 KB

SAN1.jpg

Plik ¶ci±gniêto 5 raz(y) 104,5 KB

 

Logan128  

Mega wymiatacz



Do³±czy³: 19 Cze 2014

Sk±d: z zaÅ›wiatów

   

Wys³any: 2015-05-03, 10:23   

Sądzę że możesz mieć duży problem ze znalezieniem takich butów. Czasem widać coś w tym stylu na targu, ale to też rzadkość. Może masz w okolicy jakiś mały sklep z butami, w którym niewiele się zmienia, nie podążają za trendami? W najpopularniejszych sklepach sandały mają właśnie z tymi paskami, w Diverse widziałem jeden model z paskami z materiału który 'na oko' wydawał się ok. Sam tych butów nie przymierzałem gdyż nawet w największym upale chodzę w zabudowanych butach, dla mnie są wygodniejsze i lepiej trzymają się stopy. W CCC/Deichmannie nieraz mają bardziej klasyczne buty, także sandały więc możesz tam zobaczyć. Jak nic ciekawego nie znajdziesz to chyba zostaje Ci internet.
_________________
W mentalności to nic nie zmienia.
 

Lejzi  

User


ImiÄ™: Tomasz

Do³±czy³: 14 Maj 2015

   

Wys³any: 2015-05-14, 01:43   

Bardzo ładne sandały! Szkoda, że już tak zniszczone... Trzymam kciuki, żebyś znalazł takie, które będą Ci odpowiadać! Może poszukaj gdzieś w internetowych sklepach, albo w lumpeksach :) Pozdrawiam
_________________
2 do Pary | Lifestyle Blog
www.dwadopary.blogspot.com
Zapraszam serdecznie :)
 

VGA  

User



Do³±czy³: 05 Wrz 2014

   

Wys³any: 2015-07-01, 00:20   

Cieszę się, że wam się podobają, ale może ktoś widział podobne. Generalnie chodzi o to, aby nie raniły stóp, szczególnie stawu na paluchu, który u mnie jest powiększony. Mam specyficzną budowę stóp.

Najlepiej bez łączeń, klamr ani szyć w miejscu stawu palucha, a materiał powinien być gładki.

W sklepach znalazłem kilka par, które może będą się nadawać. Jeśli nic innego nie znajdę, wtedy kupię jedne z nich.
 

omsitlub

User


Do³±czy³: 01 Lip 2015

   

Wys³any: 2015-07-01, 10:50   

Raczej przechodzone :D
 

overwatcher  

Stały User

Wyobraźny Królewicz



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 14

Do³±czy³: 23 Cze 2015

Sk±d: Za¶wiaty

   

Wys³any: 2015-07-01, 22:03   

Takie (tego typu) testowales?

Teva Zilch
_________________
Nothing is impossible, the word itself says 'I'm possible'!
 

Justtina  

Wymiatacz


Do³±czy³a: 30 Lis 2012

   

Wys³any: 2015-07-02, 15:23   

¦wietne sobie kupił mój brat w 4F. Zapłacił niecałe 100 zł.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com