Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

bacho172

Stały User


Do³±czy³: 15 Gru 2011

   

Wys³any: 2015-05-03, 13:13   Dziwne spojrzenia

Witam

Mój problem jest trochę bardziej złożony ponieważ dotyczy nie tylko mnie, ale i mojej dziewczyny- Agnieszki.

Do rzeczy: Ostatnio niepokoi nas fakt, iż ludzie, którzy nas mijają na mieście czy gdziekolwiek, patrzą na nas krzywo i czasami się podśmiechują. Zdarzyło się nawet, że jacyś kolesie z samochodu coś tam do nas krzyknęli, ale nie do końca wiemy co (dwa razy się zdarzyło).
Co ciekawe. Któregoś razu Agnieszka czekała na mnie i w jej kierunku szedł jakiś koleś. Spojrzał na nią z obrzydzeniem i ominął bardzo szerokim łukiem.
A zapieczętowaniem tej sprawy jest to, o czym wspomniałem na początku: Ludzie na nas bardzo dziwnie patrzą i nawet oglądają się za nami. Wiele razy kontrolujemy się w odbiciu, czy nie wyglądamy podejrzanie lub śmiesznie, ale wszystko jest ok.

Jeżeli chodzi o nasze zachowanie, to chyba nie jest podejrzane: Moja dziewczyna czasami idzie ze mną będąc we mnie wtulona lub po prostu za rękę.

Byś może problem leży w nas dlatego poniżej dajemy link do naszego aktualnego zdjęcia. Dla ścisłości: Ja mam 20 lat, a Agnieszka 17.:

http://postimg.org/image/fvp8bnqql/

Bardzo prosimy o szczerą opinię i uwagi (nawet te najgorsze), ponieważ nie wiemy w czym rzecz, a bardzo chcemy poznać prawdę no i oczywiście obiektywne opinie .
 

destrukcyjna  

Pogromca postów



Wiek: 35

Do³±czy³a: 04 Maj 2009

Sk±d: Berlin.

   

Wys³any: 2015-05-03, 13:21   

Może poszła jakaś zła fama w miasto..?
_________________
meow
 

4 8 15 16 23 42  

Wymiatacz


Do³±czy³: 05 Lis 2013

   

Wys³any: 2015-05-03, 14:01   

No cóż Agnieszka na pewno nie przyciąga swoją urodą te wszystkie spojrzenia. Pierwsza myśl która mi się nasuwa to taka że Agnieszka jest powszechnie znaną dupodajką, dziewczyną którą ruchało pół miasta i którą każdy kto chce może mieć i się z ciebie nabijają że z nią jesteś.
 

bacho172

Stały User


Do³±czy³: 15 Gru 2011

   

Wys³any: 2015-05-03, 14:38   

4 8 15 16 23 42 napisa³/a:

No cóż Agnieszka na pewno nie przyciąga swoją urodą te wszystkie spojrzenia. Pierwsza myśl która mi się nasuwa to taka że Agnieszka jest powszechnie znaną dupodajką, dziewczyną którą ruchało pół miasta i którą każdy kto chce może mieć i się z ciebie nabijają że z nią jesteś.



No już czego jak czego, ale opinii dziwki to ona na pewno nie ma. W ogóle to ani ja ani tym bardziej ona nie jesteśmy sławni w mieście. Jeżeli już poszedł jakiś donos, to tylko fałszywy...

Poza tym patrzą tak na nas nie tylko młodsi, ale i starsi... Może tu chodzi o to, że ona wygląda na dużo starszą niż jest w rzeczywistości, a ja na młodzszego niż jestem... Hmmmm
 

4 8 15 16 23 42  

Wymiatacz


Do³±czy³: 05 Lis 2013

   

Wys³any: 2015-05-03, 16:30   

Ty na młodszego owszem, ona na starszą co najwyżej dla niewprawnego oka
 

destrukcyjna  

Pogromca postów



Wiek: 35

Do³±czy³a: 04 Maj 2009

Sk±d: Berlin.

   

Wys³any: 2015-05-03, 16:37   

Może wyolbrzymiacie
_________________
meow
 

krul umiÅ‚owany  

Hiper wymiatacz



Imię: Rafał

Wiek: 32

Do³±czy³: 22 Lut 2014

   

Wys³any: 2015-05-03, 17:31   

moze dziwni ludzie tam mieszkaja wszystko z wami w porzadku xD
_________________
"Chooy w dupe wszystkim modom i adminom"
~Steve Jobs

"Każdy powinien radzić sobie z problemami na tyle na ile potrafi. Mi w dzieciństwie stary wchodził do wanny, a po forach nie płakałem."
~$karbówka
 

bacho172

Stały User


Do³±czy³: 15 Gru 2011

   

Wys³any: 2015-05-03, 18:02   

krul umiÅ‚owany napisa³/a:

moze dziwni ludzie tam mieszkaja wszystko z wami w porzadku xD



No właśnie nie wiem... Dzisiaj też byliśmy mierzeni wzrokami ludzi
 

destrukcyjna  

Pogromca postów



Wiek: 35

Do³±czy³a: 04 Maj 2009

Sk±d: Berlin.

   

Wys³any: 2015-05-03, 18:21   

Mi to już przypomina paranoję. Jak przestaniecie sobie wmawiać, że się na was gapią, to nagle cudem przestaną się gapic.
_________________
meow
 

Kolarzino  

Stały User


Do³±czy³: 20 Maj 2013

   

Wys³any: 2015-05-03, 18:35   

Jeśli widzicie, że inni się na Was patrzą, to Wy na nich również musicie się patrzeć. Dwa szaraki patrzące się z byka na innych nie stworzą uśmiechu na twarzy przechodniów. Chodźcie uśmiechnięci i wtedy powiedzcie jaka zmiana nadeszła.

Wiek? No beka. Jeśli nie masz 40 lat, a Twoja partnerka 17/18 lub na odwrót, to nie ma powodu na dwuznaczne myśli.

Jeśli nie macie widocznych ran powypadkowych, ekstrawaganckich kolczyków, nie jesteście emo lub tranwescytami, to nie ma opcji, abyście normalnie idąc przykuwali innych wzrok. Ludzie mają lepsze rzeczy do roboty niż patrzeć się na innych.

Jesteście ze wsi, małego miasteczka, miasta, dużej aglomeracji?

Jak nie będziecie mieli wylane na to, to proponuję podejść do danych osób i zapytać się wprost czemu przykuliście ich spojrzenie. Zawsze możecie zasłonić się tym, że robicie sondę czy coś takiego.
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 31

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2015-05-03, 19:24   

Kolejnym razem zapytaj, czy majÄ… jakiÅ› problem i po sprawie.
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com