Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Przesuniêty przez: Jimmy FoX | 2015-05-05, 22:25

Autor

Wiadomo¶æ

mr.m

User


Imię: Michał

Do³±czy³: 05 Maj 2015

   

Wys³any: 2015-05-05, 21:39   powiedziaÅ‚a że siÄ™ odezwie

Cześć, od dłuższego czasu buduje relacje z kobietą. Chciałem w końcu zrobić poważniejsze kroki i wyznać uczucia. Niestety pokłócilismy się o byle co, nie kontaktowaliśmy się przez kilkanaście dni. W końcu zadzwoniłem i przeprosiłem ją. Słychać było że jest obrażona bardzo, chciałem się spotkać, ale powiedziała że nie ma czasu teraz i się odezwie po czym urywając mi zdanie rzuciła słuchawką. Zależy mi na niej, ale nie wiem czy jej wciąż na mnie. Czy to tylko rodzaj gry, bądź ma już kogoś innego. Minęło kilka dni, czy mam się jej narzucać, poczekać aż sama się odezwie czy dać sobie spokój.
 

Planta  

Stały User



ImiÄ™: Ewa

Wiek: 26

Do³±czy³a: 04 Wrz 2012

   

Wys³any: 2015-05-05, 21:56   

Ja bym powiedziała, że to gra. Chce żebyś zatęsknił. Ale ręki nie dam sobie uciąć.
Odezwij się do niej. Powiedz, że tęsknisz, ale nie chcesz się narzucać i że teraz jej krok.
_________________
'Dokąd tak biegniesz? Przecież wiesz, że przed sobą nie uciekniesz'EWR
 

mr.m

User


Imię: Michał

Do³±czy³: 05 Maj 2015

   

Wys³any: 2015-05-05, 22:10   

Samo zadzownienie było dla mnie dużym krokiem, zapiłem się i miałem zapomnieć, ale tak mi zależy że na drugi dzień zadzowniłem. Zwłaszcza że w konflikcie byłem na współwinny. Jak do niej teraz napiszę to zrobię to wbrew sobie, może tylko wbrew mózgowi, ale nie sercu. Nie chciałbym żeby się przyzwyczaiła, że będę na każde jej zawołanie, tylko co jak ona tak na prawdę nie woła.
 

Planta  

Stały User



ImiÄ™: Ewa

Wiek: 26

Do³±czy³a: 04 Wrz 2012

   

Wys³any: 2015-05-05, 22:16   

No to wałśnie daj jej to do zrozumienia. Powiedz jej, że dzwonsz, bo kochasz, ale też zeby powiedzieć, że teraz jej ruch, że dajesz jej wolną rękę, wybór.
Wiesz jak ludzie wariują, gdy dostają możliwość wyboru. Przed nami wybory prezydenckie i świat dookoła szaleje. A w miłości jest jeszcze trudniej przecież. Może właśnie potrzeba wam tego szaleństwa, dozy niepewności. Dreszczyk emocji zawsze dobrze robi w oczyszczeniu atmosfery.
_________________
'Dokąd tak biegniesz? Przecież wiesz, że przed sobą nie uciekniesz'EWR
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2015-05-05, 22:27   

Jeśli powiedziała, że się odezwie, a była wielce obrażona i rzuciła słuchawką bez żadnego "cześć", to się nie odezwie. Daj sobie z nią spokój. Przeprosiłeś ją, skoro ona nie była w stanie zrobić tego samego, to jej na tobie nie zależy. Sprawa rozwiązana.
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

mr.m

User


Imię: Michał

Do³±czy³: 05 Maj 2015

   

Wys³any: 2015-05-05, 22:41   

Zależało jej na mnie bardzo wcześniej, to ja byłem bardziej "wycofany". Nie wierzę po prostu żeby jej po takim czasie przestało zależeć. Powiedziałem że nigdy nie dam sie zamieść pod pantofel, zrobiłbym dokładnie tak jak to mówisz i zostawił to w spokoju. Natomiast wpierw wolę zasięgnąć opini kobiet, bo to one mają najwięcej do powiedzenia w tej kwestii.
 

Planta  

Stały User



ImiÄ™: Ewa

Wiek: 26

Do³±czy³a: 04 Wrz 2012

   

Wys³any: 2015-05-05, 22:59   

Mi sie wydaje, że ona Cie sprawdza i już. Może to pokrętne, może to nielogiczne, ale tak jest i koniec, często tak robimy, nic tego nie zmieni.
_________________
'Dokąd tak biegniesz? Przecież wiesz, że przed sobą nie uciekniesz'EWR
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2015-05-05, 23:11   

mr.m napisa³/a:

Nie wierzę po prostu żeby jej po takim czasie przestało zależeć.

Masz wybór. Albo olejesz sprawę albo będziesz posłusznym pieskiem. Kup jej kwiaty, czekoladki i przepraszaj na kolanach. Oczywiście, za każdym razem, kiedy będzie się na ciebie gniewać.
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

Lady Virgin  

Moderator



Wiek: 28

Do³±czy³a: 19 Cze 2012

   

Wys³any: 2015-05-05, 23:51   

Daj sobie czas. Zadzwoniles przeprosiles wystarczy. Po co Ci związek, gdzie zależy tylko jednej osobie. Teraz możesz chodzić po suficie starając sie zwrócić jej uwagę, ale zastanów sie czy warto sie w cos takiego bawić.
_________________
There are no unlockable doors
There are no unwinnable wars
There are no unrightable wrongs
Or unsingable songs
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 31

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2015-05-06, 07:41   

mr.m napisa³/a:

Nie chciałbym żeby się przyzwyczaiła, że będę na każde jej zawołanie


ale związek to również wspieranie siebie nawzajem, jeżeli ją zawiedziesz raz i drugi, to tez nic z tego nie będzie.

A ogólnie mam przeczucie, że Jimmy ma rację. Odwidziało się jej i koniec pieśni.
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com