Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

kraczek2A

User


Do³±czy³: 28 Kwi 2015

   

Wys³any: 2015-05-06, 09:00   Prezent dla nauczyciela - oryginalny

Co w waszych szkołach kupuje się nauczycielom na koniec roku? Bo u nas juz sie kloca czy kupic tylko kwiaty czy cos ekstra bo konczymy w tym roku szkole... Ja do naszej babki nic nie mam, ogolnie spoko i nawet mila, wiec moge się zrzucić na cos fajnego.
U nas propozycje sÄ… takie:

- bilety na Linkin Park, bo kiedys sie wygadala, ze z mezem lubia ten zespol (tylko wtedy to trzeba by tez kupic jej facetowi bilet ... :[

- kwiaty i jakiÅ› obraz do domu, bo mama kolezanki robi karykatury i moglaby cos zrobic taniej,ale nie wiem, czy naszej nauczycielce sie to spodoba

- lot szybowcem :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: na pewno zapamieta swoją klasę do końca życia! :mrgreen:

http://prezentokracja.pl/...em---trojmiasto


No i na co siÄ™ zdecydowac??
 

cappuccino  

VIP



ImiÄ™: Mama Madzia

Wiek: 36

Do³±czy³a: 04 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2015-05-06, 21:03   

Wypowiem siÄ™ jako nwuczyciel :-) .
Bilety - fajny pomysł ale fakt, jak juz to trzeba by było dwa kupić.
Kwiaty, obraz itp - oklepane i nauczyciele maja tego na pęczki.
Lot - ooooo tak z tego bym się na serio cieszyła bo osobiście mi się to marzy :-)
_________________


http://mama24na7.blog.pl/
 

aili  

User

aili


ImiÄ™: Amelia

Wiek: 32

Do³±czy³a: 27 Lut 2015

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2015-05-07, 10:46   

Moja klasa zrzucała się na zegarek. Wygrawerowaliśmy na nim coś w stylu "dla Pani Ewy od klasy 3F" i rocznik. Wychowawczyni była zachwycona i jednocześnie wzruszona :-) Zegarek zamawialiśmy przez internet, od razu z grawerem. Z tego, co pamiętam to na stronie: http://www.zegarek.net/zegarki/damskie/index.html Wybraliśmy Atlantica :-) Na pewno wiecie jaki gust ma nauczyciel, więc możecie wybrać coś odpowiedniego. A wydaje mi się, że taki prezent będzie bezpieczniejszy od tych wspomnianych, a też pozwoli na długo o Was nie zapomnieć :-)
_________________
żyj chwilą!
 

stylowakasia

User


Do³±czy³: 09 Maj 2015

   

Wys³any: 2015-05-09, 19:18   

Polecam oryginalne czekoladki z dedykacją. Znalazłam fajne w katalogu wprezencie.co
 

kraczek2A

User


Do³±czy³: 28 Kwi 2015

   

Wys³any: 2015-05-13, 17:20   

Cytat:

Kwiaty, obraz itp - oklepane i nauczyciele maja tego na pęczki.



To pochwal się, ile masz obrazów w domu... albo na strychu/wpiwnicy
 

cappuccino  

VIP



ImiÄ™: Mama Madzia

Wiek: 36

Do³±czy³a: 04 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2015-05-13, 22:42   

kraczek2A, oczekujesz porad czy nie? Bo skoro sam wiesz najlepiej po kija zaśmiecasz forum? Tak, kupcie/namalujcie obraz. Na pewno nauczycielka z nabożeństwem powiesi go w salonie. W najlepszym wypadku, jeżeli nie schowa tak wyrafinowanego prezentu do szafy, powiesi go w swojej klasie. To mój sposób na prezenty, z którymi za cholerę nie wiadomo co zrobić, bo w domu nie powieszę, bo brak miejsca, wyrzucić wielka szkoda bo jednak prezent. A trzymać w garażu bez sensu.
_________________


http://mama24na7.blog.pl/
 

kraczek2A

User


Do³±czy³: 28 Kwi 2015

   

Wys³any: 2015-05-13, 22:46   

Sorry, jeśli poczułaś się urazona.
to mialo byc pytanie na luzie czy rzeczywiscie dostalas takie prezenty od uczniów, z którymi nie wiadomo co potem zrobic.
jeszcze raz sorry.
 

cappuccino  

VIP



ImiÄ™: Mama Madzia

Wiek: 36

Do³±czy³a: 04 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2015-05-13, 22:56   

Oki, też przepraszam, źle odczytałam Twoje intencje.

Już to zostawiając, serio mam na swoim koncie kilkanaście różnych prezentów, bo czy to Dzień Edukacji, czy urodziny, czy koniec roku- no trochę się nazbiera.

Do pracy dojeżdżam autobusem. Kwiaty od uczniów nie wytrzymują za bardzo podróży wiec po dniu czy dwóch już lądują w koszu, niestety, serce boli bo czasem ładne są, dlatego odradzam. Wielu nauczycieli nie bierze też kwiatów uczniów do domów tylko zostawiają w szkole. Wiec nie polecam kupowania drogiego bukietu.

Obrazy, karykatur, rysowane ręcznie i tym podobne - super, ale serio, tylko do powieszenia do klasy. Ja chyba dwa razy coś w tym stylu dostałam*. Plus kartki, życzenia jakieś wspólne, dyplomy, wstęgi to wszystko do klasy. Najpierw do domu to zabierałam i mi się kurzyło w szufladzie, a to bez sensu. U innych nauczycieli w klasach tez widziałam takie prezenty na ścianach.

Słodycze są fajne bo to dobre jedzonko. Dobry prezent jak się nie ma pomysłu bo w sumie nauczyciele się z tego cieszą, jest co podać do kawy, dzieciom czy mężowi tez cos skapnie.

Drogie prezenty jak zegarek, lot, biżuteria to dla mnie obce sprawy :-D nie widziałam tez aby inni nauczyciele dostali podobne prezenty. W naszej szkole dzieciaki nie maja aż tyle kieszonkowego ;)

Raz jeden wychowawca dostał chyba koniak. Nie polecam takich pomysłów chłop był w kropce, pochwalić zgodnie z sercem czy opieprzyc zgodnie z rozumem :mrgreen: to bylo dawno, jak pierwszy rok pracowalam.


*jestem teraz na wychowawczym i ucze w szkole językowej, wiec nie wiem do końca czy mi klasy nie posprzątali.



Wybacz brak polskich znaków. Android.
_________________


http://mama24na7.blog.pl/
 

agucha1503

User


Do³±czy³: 22 Maj 2015

   

Wys³any: 2015-05-22, 22:34   

Moja klasa składa się na dobrą kawę i fiiżankę. Zamawiamy przez internet : www.kawadoekspresow.pl
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com