Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

destrukcyjna  

Pogromca postów



Wiek: 35

Do³±czy³a: 05 Maj 2009

Sk±d: Berlin.

   

Wys³any: 2015-05-21, 22:51   Co kupić rodzicom partnera na pierwsze spotkanie?

Hej,
mam dylemat: pod koniec lipca zamierzam zebrać się w sobie na odwagę i odwiedzić wraz z moim partnerem jego rodziców. Pierwszy raz, więc wiadomo, stresuje mnie to niemiłosiernie.
I tu pojawia się znak zapytania - z czym do ludzi? Wiadomo, niby jest jakaś tama cicha zasada, że to mężczyzna powinien z czymś przyjeżdżać do rodziców dziewczyny, ale niefajnie tak z pustymi rękami. Zwłaszcza, że jego mama kupiła mi kilka książek i postarała się o artykuły potrzebne mi do pracy licencjackiej, a teraz jeszcze zafundują mi wakacje...
Mam wciąż masę czasu, ale tak naprawdę ten miesiąc to niewiele, a czas mi ucieka jak szalony. Wiem, że oni bardzo lubią polskie produkty (więc chciałabym coś patriotycznie polskiego), ale wszelkie mięsa i szynki (o których myślałam) odpadają, bo po prostu nie wytrzymają podróży.
Byłabym wdzięczna za wszelkie pomysły.
Proszę, pokażcie mi bezmiar swojej pomysłowości... :padam: :padam: :padam:
_________________
meow
 

cappuccino  

VIP



ImiÄ™: Mama Madzia

Wiek: 36

Do³±czy³a: 04 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2015-05-21, 23:09   

Gdy wpisałam w google "polskie produkty" wyskoczyła żubrówka i oscypek... trochę lipa :-D ;) .
Szczerze, kiełbasa w prezencie (suszona może by i dała radę) kojarzy mi się jakoś PRLowo i z filmem MI¦ :-D
Może po prostu butelka dobrego wina + kwiaty dla pani domu?
_________________


http://mama24na7.blog.pl/
 

destrukcyjna  

Pogromca postów



Wiek: 35

Do³±czy³a: 05 Maj 2009

Sk±d: Berlin.

   

Wys³any: 2015-05-21, 23:16   

Kwiaty odpadają, bo niestety nie przewiozę samolotem w takim stanie, żeby nadawały się do wręczania.
Myślałam o jakichś polskich kosmetykach dla jego mamy - ale to znowu jest dylemat, bo nie znam jej preferencji. Z ojcem pół biedy - alkohol zawsze na propsie, z facetami takiego problemu nie ma, więc od biedy i ta żubrówka myślę przejdzie. :D Tyle, że nie chciałam lecieć w tandetę - jakieś słodycze czy coś, bo raz - u nich jest to dostępne, a dwa - to będzie środek lata, więc wszelkie czekolady ulegną masakrze :D
_________________
meow
 

Rampi

Stały User


Do³±czy³: 18 Maj 2015

   

Wys³any: 2015-05-21, 23:21   

w jubilerach są takie porządne pudełka z artykułami do wina (termometr, korkociąg i inne duperele) ja bym kupiła taki zestaw. Z klasą i przydatny. Ja je często na ślubu kupuję - ostatnio dorwałam taki co jeszcze miał miejsce na butelkę wina :)
 

babydoll  

User

bad skin, doll heart



Wiek: 28

Do³±czy³a: 20 Maj 2015

   

Wys³any: 2015-05-22, 12:26   

A na przykład kosmetyki takie do ciała? Na przykład z Tołpy? Mają naturalne, fajne kosmetyki no i przede wszystkim - polskie. Wiadomo, jeśli chodzi o kolorówkę, to ciężko trafić w gusta, ale takie kosmetyki do ciała, to już sprawa prosta... Chyba, że jest na coś uczulona.
_________________
I put the hate in whatever
 

Lady Virgin  

Moderator



Wiek: 28

Do³±czy³a: 19 Cze 2012

   

Wys³any: 2015-05-22, 23:03   

A może jakieś bilety na koncert czy do teatru? Albo tradycyjnie ładnie udekorowana butelka^^
_________________
There are no unlockable doors
There are no unwinnable wars
There are no unrightable wrongs
Or unsingable songs
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2015-05-23, 09:37   

kwiaty i czekoladki. Dla ojca jakis alkohol, nic tak nie łączy ludzi jak wódka.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com