Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

CheeryLipstick  

Pogromca postów


Do³±czy³a: 08 Kwi 2009

   

Wys³any: 2015-05-26, 20:13   Indeks oddany po terminie

Cześć,
Nie ukrywam, że pisze do Was z pewną nutką wstydu. Otóż, studiuję (jeszcze..chyba) na II roku w trybie niestacjonarnym. Pracuję za granicą, zaczęłam niedawno, bo 3 miesiące temu i dużo zajęć opuściłam lecz starannie nadrabiam. Do rzeczy. Do 9 marca był wyznaczony termin oddania indeksu do dziekanatu. Szczerze przyznam: przeoczyłam! Byłam w szoku, amoku. No wiem, że głupie wytłumaczenie ale tylko takie słowa przychodzą mi na myśl. Dzwonili do mnie z dziekanatu ok 9 kwietna. Pani dosyć ostro spytała czy ma wypisać wniosek o skreślenie mnie z listy studentów. Ubłagałam ją, że indeks przyniosę 11 kwietnia czyli na naszym zjeździe. Zgodziła się. Pojechałam do dziekanatu i była inna kobieta. Zrozumiała, przyjęła indeks i podbiła mi legitkę. Teraz czas na odebranie indeksu, bo zaczynają się wpisy itp a ja cholernie się boję! :oczami: w czwartek jadę na uczelnię złozyć kartę tematu pracy dyplomowej i poproszę o indeks.. jak tylko o tym pomyślę to oblewają mnie zimne poty. Może już mnie wyrzucili? Ale od 11 kwietnia przyszłaby mi chyba jakaś decyzja? :niepewny: Miał ktoś kiedyś podobną sytuację? Myślicie, że jestem jeszcze studentką? :-/
_________________
W każdym z Was jest wariat.
 

cappuccino  

VIP



ImiÄ™: Mama Madzia

Wiek: 36

Do³±czy³a: 04 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2015-05-26, 21:29   

Wydaje mi się, że poza ewentualnym ochrzanem nic więcej złego Cie nie spotka :-) . Myślę też, że nie takie rzeczy inni robili. Skoro indeks został przyjęty powinno być dobrze - spokojnie idź go odebrać przygotowana na ewentualny gburowaty komentarz pod Twoim adresem, bo wiadomo, jakie czasem są dziekanatki. Puściłabym go mimo uszu, bez riposty. Tak się czasem zdarza, no kurcze. Także bez niepotrzebnych nerwów:-) Gdyby zapadła w Twojej sprawie jakakolwiek nieprzychylna decyzja to sądzę, podobnie jak Ty, że dawno dostałabyś jakiś list czy coś w tym stylu.
_________________


http://mama24na7.blog.pl/
 

migel  

Hiper wymiatacz



Wiek: 30

Do³±czy³: 17 Gru 2012

   

Wys³any: 2015-05-26, 22:20   

A ja mam podobny problem - tak tematycznie... Chodzi o to, że do końca maja trzeba oddać do biura praktyk podpisane umowy. Czy ktoś gdzieś miał sytuację, że umowy oddał dużo po terminie i czy coś "złego" się stało?
_________________
Time is the past, now and tomorrow
Days fly so fast and it leaves me so hollow
 

destrukcyjna  

Pogromca postów



Wiek: 35

Do³±czy³a: 04 Maj 2009

Sk±d: Berlin.

   

Wys³any: 2015-05-26, 22:54   

Z tym indeksem to bym się nie martwiła - jeśli przyjęli to sukces. Wysłuchasz swoje, spuścisz głowę i z głowy.

Jak długo po terminie chcesz je oddać? Dopiero co jest koniec maja.
_________________
meow
 

Lady Virgin  

Moderator



Wiek: 28

Do³±czy³a: 19 Cze 2012

   

Wys³any: 2015-05-27, 06:47   

migel jak oddam swoje w piątek (termin miałam do kwietnia) to powiem Ci jak bardzo mnie zbesztali. (Wymyślili sobie dziekanat dla studentów zaocznych otwarty w piątki;/)
_________________
There are no unlockable doors
There are no unwinnable wars
There are no unrightable wrongs
Or unsingable songs
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com