Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Przesuniêty przez: Jimmy FoX | 2015-05-29, 21:20

Autor

Wiadomo¶æ

Wikaaa123

User


Do³±czy³: 28 Maj 2015

   

Wys³any: 2015-05-29, 14:39   Prezent dla kuzyna ;dd

Hejka :-)
Mój 17-letni kuzyn bardzo lubi piłkę nożną..i od jakiegoś czasu tak sobie pomyślałam, żeby kupić mu mały prezent, który jak najbardziej przydał by mu się w tej dyscyplinie sportu. Jak myślicie..co najbardziej mu się przyda? Nie wiem ja nie interesuję się piłką nożną i mam z tym problem :zalamany:
To jest prezent bez okazji, żeby sprawić mu po prostu przyjemność :-)
Co najbardziej polecacie? :-)
 

xswiss  

User


ImiÄ™: Patrycja

Do³±czy³a: 28 Maj 2015

   

Wys³any: 2015-05-29, 14:45   Re: Prezent dla kuzyna ;dd

Wikaaa123 napisa³/a:

Hejka :-)
Mój 17-letni kuzyn bardzo lubi piłkę nożną..i od jakiegoś czasu tak sobie pomyślałam, żeby kupić mu mały prezent, który jak najbardziej przydał by mu się w tej dyscyplinie sportu. Jak myślicie..co najbardziej mu się przyda? Nie wiem ja nie interesuję się piłką nożną i mam z tym problem :zalamany:
To jest prezent bez okazji, żeby sprawić mu po prostu przyjemność :-)
Co najbardziej polecacie? :-)

Może piłkę do nogi ? :) Sama nazwa podsuwa ten pomysł :-P
 

Logan128  

Mega wymiatacz



Do³±czy³: 19 Cze 2014

Sk±d: z zaÅ›wiatów

   

Wys³any: 2015-05-29, 15:47   

Jakiś fajny zestaw, np. ochraniacze piłkarskie + getry. Ochraniacze zakłada się pod getry. Albo rękawice bramkarskie + piłka.

pol_pl_Ochraniacze-pilkarskie-Nike-TIEMPO-PARK-SHIELD-ochraniacz-z-modulem-na-kostke-7185_5.jpg

Plik ¶ci±gniêto 2 raz(y) 62,24 KB

_________________
W mentalności to nic nie zmienia.
 

Wikaaa123

User


Do³±czy³: 28 Maj 2015

   

Wys³any: 2015-05-29, 18:40   Re: Prezent dla kuzyna ;dd

xswiss napisa³/a:

Wikaaa123 napisa³/a:

Hejka :-)
Mój 17-letni kuzyn bardzo lubi piłkę nożną..i od jakiegoś czasu tak sobie pomyślałam, żeby kupić mu mały prezent, który jak najbardziej przydał by mu się w tej dyscyplinie sportu. Jak myślicie..co najbardziej mu się przyda? Nie wiem ja nie interesuję się piłką nożną i mam z tym problem :zalamany:
To jest prezent bez okazji, żeby sprawić mu po prostu przyjemność :-)
Co najbardziej polecacie? :-)

Może piłkę do nogi ? :) Sama nazwa podsuwa ten pomysł :-P





Tak piłka jest bardzo dobrym pomysłem na prezent :-) ale piłek ma chyba z 6 więc nie sprawie mu 7 piłki bo nie potrzeba mu tyle ..chciałabym żeby prezent był " jedyny, niepowtarzalny" :evil:

[ Dodano: 2015-05-29, 18:42 ]

Logan128 napisa³/a:

Jakiś fajny zestaw, np. ochraniacze piłkarskie + getry. Ochraniacze zakłada się pod getry. Albo rękawice bramkarskie + piłka.





Tak ochraniacze i getry są świetnym pomysłem :-D
Jeszcze pomyśle :-)
 

Magda352  

User


ImiÄ™: Magda

Wiek: 22

Do³±czy³a: 28 Maj 2015

   

Wys³any: 2015-05-29, 21:45   

Może koszulkę jego ulubionej drużyny ? albo czapkę oraz szalik z Herbem jego ulubionego klubu??? ;)
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com