Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Magda352  

User


ImiÄ™: Magda

Wiek: 22

Do³±czy³a: 28 Maj 2015

   

Wys³any: 2015-05-29, 21:12   DÅ‚onie

Cześć :-P Jak dbacie o swoje dłonie i paznokcie ? Mi się strasznie łamią i rozdwajają. Macie na to jakieś sposby ?
 

Truskaweczka90  

User


ImiÄ™: Marta

Do³±czy³a: 24 Lip 2015

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2015-10-31, 00:23   

A co się dzieje? Może będę mogła Ci jakoś pomóc?
 

Skrux  

User


ImiÄ™: Ola

Do³±czy³a: 24 Lip 2015

   

Wys³any: 2015-10-31, 15:31   

A odżywiasz je? Dbasz od zewnątrz ale też od środka o nie?
 

dorota_k

Mega wymiatacz



Do³±czy³: 04 Lut 2009

   

Wys³any: 2015-10-31, 15:46   

Kup sobie dobrą odżywkę do paznokci, do rak porządny krem. Dodatkowo najlepiej raz na jakiś czas natłuść skórę, polecam do miseczki z ciepłą woda nalać kilka kropel oliwy z oliwek albo lepiej oleju z wiesiołka, można kupic taki oeparol w kapsułkach, i moczyć w tym ręce przez chwilę. ¦wietnie działa.
_________________
:)
 

Adelcia  

User


Wiek: 29

Do³±czy³a: 31 Pa¼ 2015

   

Wys³any: 2015-10-31, 16:37   

A co polecacie do popękanych i suchych dłoni od zimna?
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2015-10-31, 19:01   

Adelcia napisa³/a:

A co polecacie do popękanych i suchych dłoni od zimna?


Krem
_________________
W miękkim futrze kota
 

¦wietlik  

User



Wiek: 25

Do³±czy³: 12 Cze 2015

   

Wys³any: 2015-11-01, 13:14   

Ja co rok w okresie jesienno-zimowym mam suche, wręcz popękane dłonie (choć na razie jest ok) i krem to podstawa. Słyszałem jeszcze, że magnez pomaga.
 

bajka

Stały User


Do³±czy³: 11 Gru 2010

   

Wys³any: 2015-11-17, 11:35   

Powcieraj sobie w paznokcie kapsułki z olejem z wiesiołka, zobaczysz jak dobrze to działa.
 

bajka

Stały User


Do³±czy³: 11 Gru 2010

   

Wys³any: 2015-11-18, 10:51   

Ja akurat używam całej serii Oeaparol i jestem na prawdę zadowolona z efektów.
 

bajka

Stały User


Do³±czy³: 11 Gru 2010

   

Wys³any: 2015-11-19, 12:39   

Używam całą serię essence, mam suchą skórę, a po krótkim stosowaniu już widziałam znaczną poprawę. Mają szeroką gamę dla w zasadzie każdego rodzaju skóry, kremy do twarzy, pod oczy , maski do ciała. Są to bardzo dobre dermokosmetyki.
 

ingaw

User



Do³±czy³: 13 Sty 2015

   

Wys³any: 2015-11-27, 11:11   

Na dlonie krem nawilżający, na paznokcie złota odzywka sally hansen
 

bajka

Stały User


Do³±czy³: 11 Gru 2010

   

Wys³any: 2015-11-27, 19:42   

pestka napisa³/a:

ostatnio używam tylko dermokosnetyków, są pozbawione parabenów wiec nie uczulają, a jak cenowo wyglądają te kosmetyki oeparolu?


No właśnie ceny mają niskie, a skład bardzo dobry, no i mają duży wybór, w zasadzie dla każdej cery.
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2016-04-20, 19:44   

Chodze do kosmetyczki.
Na wszelkie zabiegi wzmacniajace.
Maseczki na rece- gratis.
Poza tym krem z marihuany. Jest fantastyczny. Lepszego nie spotkalam.
_________________
W miękkim futrze kota
 

Truskaweczka90  

User


ImiÄ™: Marta

Do³±czy³a: 24 Lip 2015

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2016-05-27, 23:12   

Kiedyś miałam problem z paznokciami. Wiele z nas narzeka na słabe, łamliwe lub rozdwajające się paznokcie. Są jednak sposoby, aby nasze paznokcie były zdrowe i mocne. Jak to zrobić?

KÄ…piel w olejkach.
Podgrzewaj 1/2 szklanki olejku do kÄ…pieli z ½ szklanki wody w wysokiej temperaturze w mikrofalówce przez 30 sekund. Przelej miksturÄ™ do miseczki i zanurz w niej dÅ‚onie lub stopy na 10-15 minut by zmiÄ™kczyć naskórek lub nagniotki. PO 15 minutach wyjmijmy namoczonÄ… część ciaÅ‚a i dokÅ‚adnie wysuszmy. Użyj tarki do stóp, aby zetrzeć zrogowaciaÅ‚oÅ›ci, a pilnikiem spiÅ‚uj Å‚adnie paznokcie, nadajÄ…c im pożądany ksztaÅ‚t. NastÄ™pnie wetrzyj krem nawilżajÄ…cy. Wcieraj go dopóki siÄ™ caÅ‚kowicie nie wchÅ‚onie.
LUB

Olej rycynowy.
Jeśli jako dziecko byłaś zmuszana do połykania olejku rycynowego, ale nienawidziłaś tego z całych sił, to może być dobra wiadomość dla Ciebie. Duża zawartość witaminy E w tym okropnie smakującym oleju doskonale wzmacnia kruche paznokcie i brzydkie, wystrzępione skórki.
ALBO

Olej kuchenny.
Nie masz czasu i chcesz, aby Twój lakier wysechł jak najszybciej? Natłuść go olejem spożywczym i pozostaw do wyschnięcia.

A MOŻE

Cytryna.
Rozpieszczaj swoje paznokcie bez udziału manikiurzystki. Do szklanki ciepłej wody dodaj sok z połowy cytryny i wymieszaj. Mocz paznokcie w tej miksturze przez 5 minut. Dokładnie wysusz. Usuń skórki. Wypoleruj paznokcie.

JESZCE ZNAM

Majonez.
Å»eby dodać swoim paznokciom trochÄ™ „energii”, zanurzaj je czÄ™sto w misce z majonezem. Trzymaj je w nim przez jakieÅ› pięć minut. NastÄ™pnie umyj dÅ‚onie lub stopy ciepÅ‚Ä… wodÄ….

NO I JESZCZE ZNAM

Ocet.
Ocet zmiękczy skórki. Namocz je więc octem za pomocą wacika, lub zanurz w nim dłonie. Mocz je przez 5 minut.
Lakier będzie się dłużej utrzymywał na paznokciu i lepiej na nim prezentował, jeśli przed malowaniem przetrzesz paznokcie octem. Użyj do tego płatków bawełnianych. Poczekaj, aż ocet wyschnie.

jA STOSUJE JE W DOMU.....może KTÓRYŚ PRZYDANIE WAM DO GUSTU..... :-D
:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
 

Hermiona78

User


Do³±czy³: 16 Wrz 2016

   

Wys³any: 2016-09-16, 14:01   

Bierz tabletki silici pomagają świetnie
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com