Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Magda352  

User


ImiÄ™: Magda

Wiek: 22

Do³±czy³a: 28 Maj 2015

   

Wys³any: 2015-05-30, 16:16   Kolacja dla rodziców 😊

Hejka :-P zbliża się wyjątkowe święto, a mianowicie rocznica ślubu moich rodziców. Chciałabym zrobić im kolację. :chytry: Czy macie jakieś pomysły ?
 

Different  

Pogromca postów



Wiek: 28

Do³±czy³: 31 Pa¼ 2012

   

Wys³any: 2015-05-30, 16:22   

Zrobiłbym spaghetti, bo łatwe do nauczenia + świece i czerwone winko. Na pewno to docenią ;)
 

Magda352  

User


ImiÄ™: Magda

Wiek: 22

Do³±czy³a: 28 Maj 2015

   

Wys³any: 2015-05-30, 16:35   

[ Dodano: 2015-05-30, 17:36 ]

Different napisa³/a:

Zrobiłbym spaghetti, bo łatwe do nauczenia + świece i czerwone winko. Na pewno to docenią ;)


Bardzo dobry pomysł. To danie jest proste w wykonaniu, a rodzice napewno się ucieszą :-P
 

motyl  

Moderator

gryzÄ™.



Wiek: 34

Do³±czy³a: 13 Cze 2009

Sk±d: Wielkopolska

   

Wys³any: 2015-05-30, 16:44   

Magda352, zastanów się jakie dania Twoi rodzice lubią najbardziej i przedstaw im je w jakieś nowej odsłonie :).
_________________
"Nadal wierzę w marzenia z dzieciństwa.
W niewysłane listy, że nadejdą...
Wierzę, że pijąc wódkę za błędy nigdy nie powiem "żałuję" i wciąż nowe popełniać będę...
W numery telefonów, które w słuchawkach nigdy nie zamilkną..."
 

xswiss  

User


ImiÄ™: Patrycja

Do³±czy³a: 28 Maj 2015

   

Wys³any: 2015-05-30, 18:04   

Nie koniecznie musi być to kolacja "przy świecach", choć fakt - to bardzo romantyczne i jestem pewna, że twoi rodzice by to docenili. To też zależy od ich upodobać. Jedni wolą elegancką kolacje, gdzie główną rolę odgrywa nie sama para - ich dwójka, a raczej cała otoczka tego "przedstawienia", a drudzy zwykłą kolację w rodzinnym gronie, z tymi, których kochają najbardziej :) To ty znasz ich najlepiej, więc będziesz wiedzieć, czego oczekują :) Ja bym postawiła na coś prostego :) Zadbaj również o ciekawy prezent, coś co przypomni im jak wiele razem przeżyli - każdą najwspanialszą chwilę spędzoną razem. MO¯E ALBUM ZE ZDJÊCIAMI WYKONANY W£ASNORÊCZNIE? To naprawdę piękny prezent, szczególnie jeżeli zadbasz o jego oprawę, możesz oprócz zdjęć wstawić również jakieś piękne teksty :) Jeśli masz rodzeństwo - zapytaj je o radę i razem wymyślcie coś, co spodoba się waszym rodzicom, a zapewniam cię, że nawet fakt, że o nich pamiętaliście i wspólnie coś przygotowaliście - będzie najpiękniejszym prezentem :) POWODZENIA!
 

Magda352  

User


ImiÄ™: Magda

Wiek: 22

Do³±czy³a: 28 Maj 2015

   

Wys³any: 2015-05-30, 18:40   

xswiss napisa³/a:

Nie koniecznie musi być to kolacja "przy świecach", choć fakt - to bardzo romantyczne i jestem pewna, że twoi rodzice by to docenili. To też zależy od ich upodobać. Jedni wolą elegancką kolacje, gdzie główną rolę odgrywa nie sama para - ich dwójka, a raczej cała otoczka tego "przedstawienia", a drudzy zwykłą kolację w rodzinnym gronie, z tymi, których kochają najbardziej :) To ty znasz ich najlepiej, więc będziesz wiedzieć, czego oczekują :) Ja bym postawiła na coś prostego :) Zadbaj również o ciekawy prezent, coś co przypomni im jak wiele razem przeżyli - każdą najwspanialszą chwilę spędzoną razem. MO¯E ALBUM ZE ZDJÊCIAMI WYKONANY W£ASNORÊCZNIE? To naprawdę piękny prezent, szczególnie jeżeli zadbasz o jego oprawę, możesz oprócz zdjęć wstawić również jakieś piękne teksty :) Jeśli masz rodzeństwo - zapytaj je o radę i razem wymyślcie coś, co spodoba się waszym rodzicom, a zapewniam cię, że nawet fakt, że o nich pamiętaliście i wspólnie coś przygotowaliście - będzie najpiękniejszym prezentem :) POWODZENIA!


Myślę, że bardziej spodobałaby się im kolacja w gronie rodzinnym wśród najbliższych.Ten pomysł z własnoręcznie zrobionym albumem jest wspaniały. Napewno skorzystam z Twoich porad i razem z rodzeństwem coś wymyślimy, co zpodoba się rodzicom :-P
 

destrukcyjna  

Pogromca postów



Wiek: 35

Do³±czy³a: 04 Maj 2009

Sk±d: Berlin.

   

Wys³any: 2015-05-30, 21:36   

Spaghetti? Serio?
Bardziej przewidywalna, banalna i oklepana byłaby tylko kanapka z żółtym serem albo sałatka grecka...
_________________
meow
 

Different  

Pogromca postów



Wiek: 28

Do³±czy³: 31 Pa¼ 2012

   

Wys³any: 2015-05-30, 22:13   

Sugerowałem się jej wiekiem, bo spaghetti jest banalne, więc może i oklepane, ale łatwe do zrobienia.

Tak czy siak by rodzice na pewno docenili, bo to co innego zrobić coś lub czegoś nie zrobić - z braku laku, ja np. rodzicom na rocznicę nie robię żadnych prezentów, bo nawet nie wiem kiedy mają, także.. ;)


A Tobie co tam chłopak przygotował najlepszego :D?
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com