Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Fabik

User


Do³±czy³: 30 Cze 2015

   

Wys³any: 2015-06-30, 22:33   Praca w biurze podróży

Witajcie forumowicze.
Nazywam się Patryk i mam 17 lat, po wakacjach zacznę drugi rok edukacji w technikum na profilu technik żywienia i usług gastronomicznych. Gotować również bardzo lubię, ale moją prawdziwą pasją której chciałbym poświęcić się w życiu jest turystyka. Kocham podróże, uwielbiam poznawać nowe kultury, języki. Niestety w mojej okolicy nie było żadnej szkoły o profilu turystyczno-rekreacyjnym stąd mój wybór padł na T¯.

Można powiedzieć że moim marzeniem jest praca w biurze podróży - nieważne jakim, nieważne za ile. Ważne żeby sprawiała mi ona radość.

Dużo swojego wolnego czasu poświęcam na przesiadywanie na różnych stronach, blogach etc o tematyce turystycznej, ale najważniejsze w tym temacie jest pytanie jak to zrobić? Czy mimo kształcenia się w zupełnie innym zawodzie, mam jakieś szansę na zostanie takim właśnie pracownikiem biura? Jeśli uda mi się zdać maturę, to spróbuje podjąć jakieś studia o ów tematyce, a jeśli nie to może studium? Chociaż nie jestem pewny czy obu tych przypadkach to wystarczy. Z góry dzięki za zainteresowanie i odpowiedź. :-)
 

motyl  

Moderator

gryzÄ™.



Wiek: 34

Do³±czy³a: 13 Cze 2009

Sk±d: Wielkopolska

   

Wys³any: 2015-06-30, 23:16   

Oj, mamy miliony bezrobotnych po turystyce i rekreacji. Lepiej idź na studia jakieś nietypowe filologiczne. Zrób uprawnienia przewodnika i startuj do biur podróży. Często studenckie biura podróży oferują staże, bądź wolontariaty.
_________________
"Nadal wierzę w marzenia z dzieciństwa.
W niewysłane listy, że nadejdą...
Wierzę, że pijąc wódkę za błędy nigdy nie powiem "żałuję" i wciąż nowe popełniać będę...
W numery telefonów, które w słuchawkach nigdy nie zamilkną..."
 

overwatcher  

Stały User

Wyobraźny Królewicz



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 14

Do³±czy³: 23 Cze 2015

Sk±d: Za¶wiaty

   

Wys³any: 2015-06-30, 23:58   

Hmmm,

Nie do konca rozumiem co ma piernik do wiatraka? Eh, znaczy co ma chec podrozowania do podjecia pracy w biurze podrozy?
Wiesz, jaki jest profil kandyata na 'pracownika biura podrozy'?

Jesli dobrze rozumiem, ze chcesz byc sprzedawca w biurze podrozy, to Ty chyba nie do konca masz trafne wyobraznie o pracy, tyle.

Skonkretyzuj swoja wypowiedz, prosze.
_________________
Nothing is impossible, the word itself says 'I'm possible'!
 

oskdob

User


Do³±czy³: 19 Sie 2015

   

Wys³any: 2015-08-19, 14:33   

Zawsze chciałem tam pracować.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com