Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Suarez

User


Do³±czy³: 15 Lis 2014

   

Wys³any: 2015-07-01, 23:41   Droga bez powrotu

Chwila, puste ściany, pusty dom, tylko ja i moje marzenia, problemy, jak zwał tak zwał. Komputer, a w nim muzyka, która niesie ukojenie dla mych myśli, które od niespełna godziny kłócą się niczym Peja i Tede. Chwila smutku i czekania aż w końcu jest ! Wspaniała dziewczyna, która ma w sobie coś, o co można by walczyć całe życie. Kobieta, przy której wszystko staje się jasne, problemy odchodzą i o niczym się nie pamięta. Można z nią się śmiać, wygłupiać, rozmawiać na wszystkie tematy i co najważniejsze być sobą. Zauroczony jej wdziękiem napisałem (jak to zwykle robię już od jakichś 10 miesięcy). Chwila rozmowy, wymiany zdań i nagle... Nagle otworzyły się przede mną drzwi. Drzwi, które nie jeden śmiertelnik już przekroczył. Nie jeden już starał się uciekać przed nimi. A uciec się nie da... Wciągają niczym GTA 5 w swoje ramiona i nie chcą wypuścić. Legenda głosi, że ktoś się z za tych drzwi wydostał. Z tych drzwi wyłania się ręka, damska ręka, jakby mojej wspaniałej dziewczyny. Woła, żebym szedł z nią. Nadszedł czas na chwilę zastanowienia, czy aby na pewno warto. Moje męskie, zakochane ego posłuchało się tego głosu i weszło. Drzwi zatrzasnęły się tuż za plecami, a podmuch powietrza sprawił, że te mokre gacie ze strachu, które zmoczyłem przy otworzeniu tych drzwi uschły. Szedłem z nią przemierzając galaktyki. Sam nie wiem dokąd zmierzałem i co mnie czeka na końcu tej podróży. Po drodze mijałem ludzi, głównie mężczyzn. Mężczyzn, którzy byli przygnębieni, jakby ktoś ich zrobił w życiu w przysłowiowego ch... Tak, tą męską część ciała najbardziej wystającą na południe od pępka. Podróż się przedłużała, nawet chcieliśmy się zawrócić, do wyjścia, ale nie. Ona twardo mnie wciągała co raz głębiej i głębiej. Po drodze przeprowadziłem nieprzeciętna wymianę zdań z tą ów dziewczyną. Wymiana, która nie była kłótnią, ani zabawą. Była to porządna, uzbrojona w argumenty za i przeciw rozmowa, pełna szacunku i zrozumienia drugiej osoby. Pod koniec rozmowy zdałem sobie sprawy, że chyba jestem wprowadzany do jakiejś nowej planety, galaktyki, ciężko ocenić. Widok jeszcze większej ilości przygnębionych mężczyzn nie robił na mnie dobrego wrażenia. Zagadałem z jednym z nich. Mówi, że został tu tak samo zaprowadzony jak ja. Przez kobietę. Co się później okazało, każdy tak trafił w te miejsce. Miejsce te jest spoczynkiem, dla zakochanych facetów, którzy dostali odpowiedź "zostańmy przyjaciółmi". Tak, to był właśnie friendzone.
 

Nietykalna.  

Stały User



Wiek: 14

Do³±czy³a: 30 Lip 2014

Sk±d: Salvation

   

Wys³any: 2015-07-02, 00:01   

bo czasem nie warto trwać w czymś co nieosiągalne, przepełnione nadzieją i pragnieniem tego, by ta osoba była na tyle blisko, by można było z nią iść przez zycie.
szczerze, chyba daje do myślenia. szczegolnie iz nalezy doceniać to co nas otacza i sciagnac klapki z oczu. podoba mi sie, bardzo podoba
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2015-07-02, 01:24   

Ziew. Nie mozesz sie zakochac w kims kto nie istnieje.
_________________
W miękkim futrze kota
 

Suarez

User


Do³±czy³: 15 Lis 2014

   

Wys³any: 2015-07-02, 20:22   

To jest najgorsze. Dziewczyna daje Ci nadzieję, zachowuje się jakby chciała czegoś więcej od Ciebie, a gdy chcesz zrobić krok dalej, skutecznie friendzonuje. Aż popularne "what the f*ck" samo pcha się na usta.
 

vber852

User


Do³±czy³: 09 Maj 2013

   

Wys³any: 2015-07-02, 21:26   

Po prostu się pospieszyłeś i tyle. Za bardzo się zaangażowałeś. Nie dałeś jej za sobą zatęsknić. Zamęczyłeś ją. Wystraszyłeś. Zaangażowanie powinno rosnąć powoli. A nie od razu do miłości po grobową deskę.

Ale rozumiem Cię. Bo to są silne emocje. Czasami trudno jest je opanować. Ale wszystkiego można się nauczyć :)
 

Nihilist

User


Do³±czy³: 11 Cze 2015

   

Wys³any: 2015-07-02, 23:32   

Nie rozumiem, jak można trafić do friendzone? Słabi jesteście xD
 

Jetson

Wymiatacz



Do³±czy³: 21 Sie 2011

   

Wys³any: 2015-07-06, 20:26   

Kurcze, naprawdę pięknie to napisałeś. Tak choćby sam poeta Juliusz Mickiewicz, autor Ogniem i Mieczem, zmartwychwstał i wszedł na to forum.
 

Magda Kroczyk

User


Do³±czy³: 22 Cze 2015

   

Wys³any: 2015-07-06, 20:35   

_________________
Szukam pomysłu na książkę! Chcesz mi coś ciekawego powiedzieć?
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com