Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

jrgunner  

Wymiatacz

forever forward



Wiek: 28

Do³±czy³a: 16 Lip 2013

   

Wys³any: 2015-07-02, 01:54   Po solarium

Hej,
mam jasną karnację (ale ludzie mówią, ze wpada w brzoskwiniowy odcień) i byłam wczoraj pierwszy raz na solarium. Spędziłam tam 5min na tzw 1 (chodzi mi o moc lamp). Od razu po wyjściu z solarium zauważyłam lekką różnicę między zakrytym miejscem a resztą ciała. Byłam czerwona ale tylko na twarzy, no i przeszło mi to w jakieś 15min. Jednak wieczorem zaczęłam się robić czerwona na brzuchu, rękach i nogach (tylko od przodu), a na pośladkach, a szczególnie lewym, mam dwa czerwone placki :wstyd: Z tyłu jakoś tak mniej jestem czerwona. W sumie to nawet wcale nie jestem czerwona z tyłu.
Mieliście tak kiedyś? Przestał mi się ten efekt posolariowy podobać właśnie :-( Nie wiem nawet czy tak to zazwyczaj wygląda, czy to ja jakoś dziwnie się opaliłam?
_________________
.

"victoria concordia crescit"


trochę szaleństwa. sen. trochę rozsądku.
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 31

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2015-07-02, 09:02   

Może się do groma poparzyłaś.
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

marigold  

Stały User



Wiek: 30

Do³±czy³a: 24 Sty 2015

Sk±d: Wawa

   

Wys³any: 2015-07-02, 21:49   

To normalne!!! NIe martw się!! :D Ja, mimo, że mam karnację lubiącą i szybko łapiącą słońcę też tak mam :D po 2-3 dniach czerwone place schodzą i zostaje lekko brązowa opalenizna :)
 

jrgunner  

Wymiatacz

forever forward



Wiek: 28

Do³±czy³a: 16 Lip 2013

   

Wys³any: 2015-07-03, 19:09   

marigold, miałaś rację, już jest dobrze :-P Jutro znowu lecę się trochę podbrązowić skoro już wiem, że te czerwone placki są normalne i nie opaliłam się tylko z przodu, mimo że tylko tam byłam czerwona :mrgreen:
_________________
.

"victoria concordia crescit"


trochę szaleństwa. sen. trochę rozsądku.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com