Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶ć

viaande  

User



ImiÄ™: Ula

Doł±czyła: 04 Lip 2015

   

Wysłany: 2015-07-04, 22:45   Witam siÄ™

Cześć wszystkim :)
Mam na imię Ula, 17 lat, mieszkam na zachodzie Polski. Nie powiem o sobie nic oryginalnego, bo jakoś nie mam czym się pochwalić.. Z przyjemnością śpiewam, w wolnym czasie brzdąkam (a przynajmniej staram się!) na jakże pospolitym instrumencie jakim jest gitara, trochę rysuję, czasem coś oglądam, coś przeczytam, w coś pogram. Jak każdy, co nie? :-P Uwielbiam pływać, czasem też pojeżdżę na rowerze. Moją największą fascynacją są modyfikacje ciała, które z przyjemnością podziwiam na innych, a sama dumnie noszę jedno niestandardowe przekłucie w uchu :hyhy: .
Jeszcze raz mówię Wam najserdeczniejsze "cześć" i przesyłam moc przytulasów!
 

superja  

Stały User


ImiÄ™: Adam

Doł±czył: 15 Sty 2015

   

Wysłany: 2015-07-05, 00:38   

Cześć :)
Skąd dokładniej jesteś? Jakie przekłucie masz?
 

Klakaya  

Wymiatacz



Wiek: 25

Doł±czyła: 17 Lut 2015

   

Wysłany: 2015-07-05, 07:33   

cześć :)
_________________
Uśmiech jest pierwszym kosmetykiem.
 

viaande  

User



ImiÄ™: Ula

Doł±czyła: 04 Lip 2015

   

Wysłany: 2015-07-05, 08:43   

superja napisał/a:

Cześć :)
Skąd dokładniej jesteś? Jakie przekłucie masz?


Woj. lubuskie, małe miasto ok. 50 km od Zielonej Góry.
Mam industriala. :)

Klakaya napisał/a:

cześć :)


Hej, hej!
 

Lonely Butterfly  

Moderator

Lonely Butterfly


Wiek: 26

Doł±czyła: 07 Sie 2014

   

Wysłany: 2015-07-05, 10:23   

viaande napisał/a:

Mam industriala.



Też długi czas chciałam zrobić indu, ale jakoś nigdy nie było kiedy, a teraz jakoś mi zeszło "ciśnienie". Ponoć długo się goi, to prawda? I czy na prawdę ostro trzeba na niego uważać?
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 31

Doł±czyła: 28 Gru 2010

   

Wysłany: 2015-07-05, 10:37   

Witaj,

viaande napisał/a:

Moją największą fascynacją są modyfikacje ciała

w Twoim wieku też się tym jarałam, teraz zdecydowanie mi przeszło. chociaż 11 kolczyków w lewym uchu zostało.
Zapoznaj się z regulaminem i zaglądaj tutaj często.
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

viaande  

User



ImiÄ™: Ula

Doł±czyła: 04 Lip 2015

   

Wysłany: 2015-07-05, 10:38   

Lonely Butterfly napisał/a:


Też długi czas chciałam zrobić indu, ale jakoś nigdy nie było kiedy, a teraz jakoś mi zeszło "ciśnienie". Ponoć długo się goi, to prawda? I czy na prawdę ostro trzeba na niego uważać?


Ja z moim nie miałam naprawdę żadnych problemów podczas gojenia, wszystko poszło ładnie i był zagojony nawet wcześniej niż po 6 miesiącach :-P Ale to chyba była kwestia szczęścia, bo problemy uwielbiają czepiać się własnie tego przekłucia, a ja mam go już dwa lata i nic się nie przytrafiło.
Trzeba na niego uważać, na początku nie da się na nim spać, a wszelkie uderzenia bolą nawet po zagojeniu. Kiedyś zaplątałam się nim o żyłkę, to myślałam, że urwę sobie ucho.. :-P

metalmummy, to najprawdziwsza prawda, z wiekiem zmienia się poczucie estetyki :) tak jak jeszcze kilka lat temu podobały mi się twarze obwieszone żelastwem po brzegi, tak teraz doceniam umiar i prostotę, wiele przekłuć straciło w moich oczach :)
 

Bonjourbonaem  

User


Wiek: 24

Doł±czyła: 01 Sie 2015

   

Wysłany: 2015-08-01, 20:20   

Ja za to powiem Ci jeszcze serdeczniejsze "cześć", ale przytulasów słać nie zwykłam.
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com