Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Lonely Butterfly  

Moderator

Lonely Butterfly


Wiek: 26

Do³±czy³a: 07 Sie 2014

   

Wys³any: 2015-07-06, 19:20   Bycie sexy

Każda taka chciałaby być, ale co właściwie dla was oznacza ,,bycie sexy"? :)
Czy jest to jedynie sfera wyglądu czy może również psychiki?
Wypowiadajcie siÄ™, dziewczyny!
 

marigold  

Stały User



Wiek: 30

Do³±czy³a: 24 Sty 2015

Sk±d: Wawa

   

Wys³any: 2015-07-06, 19:31   

Wygląd, ale przede wszystkim psychika, w której tkwi pewność siebie! Nie ma nic gorszego od dziewczyny, która ubierze wysokie szpilki, w których nie czuje się zbyt dobrze, krótką spódniczkę, którą cały czas obciąga na dół (tak, tak, bo się podwija do góry :hyhy: ) i najchętniej schowała by się w kącie żeby nikt jej nie widział.

Kobieta seksi to taka kobieta, która czuje się dobrze w swoim ciele i w swoim ubraniu, a swoimi gestami, mimiką, sposobem poruszania, także rozmową daje do zrozumienia, że czuje się dobrze, komfortowo, pewnie i uwodzicielsko. Ma świadomość własnej atrakcyjności.
 

Czarne Indigo  

VIP

szach mat



ImiÄ™: Julia

Wiek: 27

Do³±czy³a: 14 Sie 2012

Sk±d: wielkoPolska

   

Wys³any: 2015-07-06, 19:34   

To jest stan umysłu! :)
_________________
Kruki i wrony was rozdzióbią.
 

Lonely Butterfly  

Moderator

Lonely Butterfly


Wiek: 26

Do³±czy³a: 07 Sie 2014

   

Wys³any: 2015-07-06, 19:41   Bycie sexy

marigold napisa³/a:

Wygląd, ale przede wszystkim psychika, w której tkwi pewność siebie! Nie ma nic gorszego od dziewczyny, która ubierze wysokie szpilki, w których nie czuje się zbyt dobrze, krótką spódniczkę, którą cały czas obciąga na dół (tak, tak, bo się podwija do góry :hyhy: ) i najchętniej schowała by się w kącie żeby nikt jej nie widział.

Kobieta seksi to taka kobieta, która czuje się dobrze w swoim ciele i w swoim ubraniu, a swoimi gestami, mimiką, sposobem poruszania, także rozmową daje do zrozumienia, że czuje się dobrze, komfortowo, pewnie i uwodzicielsko. Ma świadomość własnej atrakcyjności.



Bardzo dziękuję Ci za ten post! :)
Zawarłaś w nim ważne aspekty.
A Ty? Czy czujesz siÄ™ sexy? :)
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Do³±czy³a: 10 Kwi 2010

   

Wys³any: 2015-07-06, 21:32   

Ja się taka czuję od kiedy mi lata co inni o mnie myślą. Polecam :)
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2015-07-06, 21:53   

Ja się taka czuję, kiedy robię makijaż, maluję usta czerwoną szminką, ładnie się ubieram. Zakładam jakiś uroczy naszyjnik, kolczyki. Maluję paznokcie etc.
Czasami też kiedy robię sobie maseczkę na twarz, albo kiedy leżę w wannie, zupełnie odprężona czytam poezję.
Kiedy stoję przed lustrem zupełnie naga i przyglądam się sobie. Kiedy mój partner mnie rozbiera i na mnie patrzy swoim wzrokiem pełnym podziwu i podniecenia.
Kiedy rozmawiam z kimś z pewnym pobłażaniem i dobrze przy tym wyglądam. Kiedy palę, piję wino, czy kawę z filiżanki.
Kiedy mam na sobie wysokie buty, także. Słowem, kiedy podkreślam swoje atuty.
_________________
W miękkim futrze kota
 

Nietykalna.  

Stały User



Wiek: 14

Do³±czy³a: 30 Lip 2014

Sk±d: Salvation

   

Wys³any: 2015-07-06, 22:50   

DeSade napisa³/a:

Ja się taka czuję, kiedy robię makijaż, maluję usta czerwoną szminką, ładnie się ubieram. Zakładam jakiś uroczy naszyjnik, kolczyki. Maluję paznokcie etc.
Czasami też kiedy robię sobie maseczkę na twarz, albo kiedy leżę w wannie, zupełnie odprężona czytam poezję.
Kiedy stoję przed lustrem zupełnie naga i przyglądam się sobie. Kiedy mój partner mnie rozbiera i na mnie patrzy swoim wzrokiem pełnym podziwu i podniecenia.
Kiedy rozmawiam z kimś z pewnym pobłażaniem i dobrze przy tym wyglądam. Kiedy palę, piję wino, czy kawę z filiżanki.
Kiedy mam na sobie wysokie buty, także. Słowem, kiedy podkreślam swoje atuty.



dokładnie. wazne zeby czuc sie dobrze z samą sobą,podkreslac to co trzeba, zrobic cos przyjemnego dla siebie, spełnic swoje zachcianki.
 

Hella  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 03 Sie 2014

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2015-07-08, 06:18   

Zgadzam się z marigold, bycie sexy to nie tylko atrakcyjny wygląd, ale też odpowiednie zachowanie. Kobietę z dobrym ciałem, ale bez kobiecego, lekko uwodzicielskiego sposobu bycia można nazwać ładną, ale nie seksowną. Z drugiej strony przesadne eksponowanie swojej seksualności, nie tylko przez skąpy ubiór, ale i przez nieodpowiednie zachowanie, nie jest już sexy, a zwyczajnie wulgarne.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com