Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2015-07-07, 00:42   Kobieta z klasÄ…

No właśnie, Panowie. Kobieta z klasą - czyli jaka?


*Bardzo proszę Skarbówkę, by nie pisał "Nie istnieje" :P
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

Lady Virgin  

Moderator



Wiek: 28

Do³±czy³a: 19 Cze 2012

   

Wys³any: 2015-07-07, 01:05   

Wszystko zależy od priorytetów oceniającego. Bardzo trudno wyznaczyć 'godność' drugiego człowieka. Poza tym to, że w jednych sytuacjach potrafimy panować nad sobą i zachowywać klasę nie znaczy wcale, ze w innych nie mogą ponosić nas emocje i zapomienie o własnych zasadach.

Kobieta z klasą moim zdaniem to taka, która jest mądra, atrakcyjna (nie koniecznie ładna) i wzbudza podziw swoim zachowaniem oraz postawą.
_________________
There are no unlockable doors
There are no unwinnable wars
There are no unrightable wrongs
Or unsingable songs
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2015-07-07, 01:21   

Lady Virgin napisa³/a:

Bardzo trudno wyznaczyć 'godność' drugiego człowieka.



ha ha , PODOBA mi siÄ™ stwierdzenie. :-)

Lady Virgin napisa³/a:

i zachowywać klasę nie znaczy wcale, ze w innych nie mogą ponosić nas emocje i zapomienie o własnych zasadach.



Ale co to ma do rzeczy/ Nie rozumiem. To działa na korzyść, czy niekorzyść?
_________________
W miękkim futrze kota
 

Lady Virgin  

Moderator



Wiek: 28

Do³±czy³a: 19 Cze 2012

   

Wys³any: 2015-07-07, 01:40   

Chciałam tylko zaznaczyć, że nawet jeśli kobieta sprawia wrażenie silnej i pewnej to zdarzają sie sytuacje słabości kiedy, płacze, klnie, wraca pijana do domu... Z resztą ja dochodzę do wniosku, ze w ogóle nie powinno sie oceniać ludzi w taki sposób, ale ten temat już ostatnio poruszałyśmy.
_________________
There are no unlockable doors
There are no unwinnable wars
There are no unrightable wrongs
Or unsingable songs
 

~CH~  

Stały User


Wiek: 28

Do³±czy³: 04 Pa¼ 2013

   

Wys³any: 2015-07-07, 09:37   

Nie istnieje :-D
 

igar  

User



Wiek: 31

Do³±czy³: 07 Lip 2015

   

Wys³any: 2015-07-07, 09:41   

* Musi o siebie dbać. Nie mam na myśli siłowni minimum 4 razy w tygodniu ale zauważyłem, że coraz więcej kobiet nie zwraca uwagi na swój wygląd/ubiór. Nie podobają mi się kobiety w dresach, ubiorem upodabniające się do facetów albo zakładające na siebie połączenia z kosmosu, że aż takiego laika jak ja razi to w oczy.

* Inteligencja i poczucie humoru. Kobieta z klasą musi mieć coś w głowie. Być pełna polotu, dowcipna, potrafiąca odnaleźć się w każdej sytuacji.

* Im mniej w kobiecie wojującej samicy, która chce pokazać, że ma jaja tak samo jak facet tym lepiej.
 

$karbówka  

VIP

Najwyższy Autorytet



Do³±czy³: 08 Pa¼ 2013

   

Wys³any: 2015-07-07, 09:51   

Ponieważ, w przeciwieństwie do wielu innych użytkowników, ja zawszę trzymam się regulaminu i zaleceń moderatorów, nie mogę tego napisać osobiście więc, zacytuję kolegę "~CH~":

~CH~ napisa³/a:

Nie istnieje :-D


Zgadzam siÄ™ z tym. :]

Poza tym, temat jest skierowany do facetów, czego baby i DeSade tu szukają?
DeSade, to chyba znowu guza, a garnki siÄ™ same nie zmyjÄ… :-D
 

krul umiÅ‚owany  

Hiper wymiatacz



Imię: Rafał

Wiek: 32

Do³±czy³: 22 Lut 2014

   

Wys³any: 2015-07-07, 11:24   

Kobieta z klasÄ… - modnie i kobieco siÄ™ ubiera, ma klasÄ™ (styl zachowania typu dama), panuje nad swoimi emocjami, inteligentna i oczytana i bardzo Å‚adna.

Może nie tyle nie istnieje ale ciężko dzisiaj o taką, ze względu na sprzeczności.

Ogólnie rzecz biorąc najłatwiej się zawiesc oceniając jakąś po wygladzie, bo (dziewczyny wierzcie lub nie) jeśli kobieta jest bardzo ładna to prosty facet od razu podswiadomie uważa ja za anioła. A w praniu się okazuje ze albo jest wulgarna i obraca ja jakiś dres, albo zarabia na te wszystkie ciuchy sprzedając się za pieniądze, albo jest lodziarą itp. dlatego można się SROGO zawiesc oceniając kobietę tylko po wyglądzie i przypisując jej superlatywy (tzw efekt aureoli). Trzeba zachować dystans
_________________
"Chooy w dupe wszystkim modom i adminom"
~Steve Jobs

"Każdy powinien radzić sobie z problemami na tyle na ile potrafi. Mi w dzieciństwie stary wchodził do wanny, a po forach nie płakałem."
~$karbówka
 

DeVaneio  

Moderator



Do³±czy³: 27 Lip 2014

   

Wys³any: 2015-07-07, 13:38   

kobieta z klasÄ… to kobieta :
-zadbana
-otwarta w relacjach z ludźmi
-inteligentna
-pewna siebie
-pełna poczucia humoru
-lekko szalona :-)
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Do³±czy³a: 10 Kwi 2010

   

Wys³any: 2015-07-07, 13:58   

DeVaneio, to jest fajna kobieta, a nie kobieta z klasÄ….
Wiecie w ogóle, czym jest klasa?
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

Chat Noir  

Stały User



Do³±czy³: 11 Lip 2015

   

Wys³any: 2015-07-11, 17:09   

Tak, klasa to pomieszczenie szkolne, w którym odbywają się lekcje. Można więc uznać, że kobietą z klasą jest nauczycielka albo pani woźna. Wybacz, nie mogłem się powstrzymać.

Kobieta z klasą to kobieta samoświadoma, która wie, czego chce i ma cele, do których dąży. Nie dziewczynka ani nie nastolatka, a dorosła samica, niezależna, dzika, pierwotna, budząca szacunek, strach i pożądanie zarazem. Niebezpieczna, ale nie femme fatale. To kobieta, o którą warto kruszyć kopie. Nie ma przy tym znaczenia, czy jest businesswoman, sprzedawczynią w warzywniaku czy członkinią koła różańcowego. Znam taką kobietę - sięga mi do ramienia, a potrafi spojrzeć na mnie w ten sposób, że podkulam ogon pod siebie.

Kobieta z klasą ubiera się elegancko. Nie musi nosić niebotycznie wysokich szpilek, wielkiego dekoltu ani krótkiej spódnicy. W ogóle nie ubiera się w wyzywający sposób, chyba że w zaciszu swojej sypialni. Pod żadnym pozorem nie nosi dżinsów ani krótkich bluzeczek ze słodkimi nadrukami. Nie przesadza z makijażem, ponieważ nie musi ukrywać się przed światem. Satynowa koszula, ołówkowa spódnica do kolan i czółenka działają na mnie o wiele bardziej, niż połowa tyłka na wierzchu. Kobieta z klasą to Tajemnica - nie świeci pośladkami przed każdym chętnym.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com