Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Michall

User


Do³±czy³: 07 Lip 2015

   

Wys³any: 2015-07-07, 23:01   Gdzie na wakacje samemu

Witam , może Wy coś doradzicie a zatem mam 21 lat i nie mam z kim jechać na wakację a chciałbym trochę odpocząć bo się dużo napracowałem , nie mam dziewczyny , koledzy też zbytnio nie chcą nigdzie ze mną jechać , czuje się bardzo samotny , ciągle sam i żyje tylko pracą , chciałbym chociaż jakiś tydzień spędzić fajnie i aktywnie . Zastanawiam się czy warto samemu zorganizować taki wypad lubię lasy , przyrodę i ogólnie coś robić aktywnie czy lepiej jechać na jakiś obóz studencki ale tutaj się boję że jak pojadę sam to większość jest już tam w grupach i zbytnio nie są skłonni poznawać nowe osoby a nie chcę też gdzieś zagranicą się nudzić samemu , czy pojechać jakimś last minute gdzieś , był ktoś coś poleci jak fajnie spędzić wakację samemu jakiś wyjazd ,w domu się nasiedziałem , z góry dzięki za odp ;)
 

mala_mii  

Wymiatacz

zołza jak ich mało



Do³±czy³a: 12 Cze 2015

Sk±d: podlasie

   

Wys³any: 2015-07-07, 23:16   

No nie zgodzę sie, większość chce zawrzeć nowe znajomości, wyjeżdżając na jakies obozy. Wyjedź gdzieś na wieś, skoro lubisz lasy.
_________________
Zamiast czekać i analizować, zrozum że brak odpowiedzi i zaangażowania to też odpowiedź.
 

Jimmyblack  

Mega wymiatacz


ImiÄ™: Jimmy

Wiek: 28

Do³±czy³: 19 Maj 2015

Sk±d: Dublin

   

Wys³any: 2015-07-07, 23:17   

zapraszam do mnie :)

dużo barów, góry, może.... tylko dziewczyny jakieś brzydkie, ale dużo się malują więc nie widać od razu :)
_________________
Projektowanie gier, pomysły na gry, mój blog
http://projektowanie-gier.pl
Game Based Learning
http://gamebasedlearning.edu.pl/
 

Hella  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 03 Sie 2014

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2015-07-08, 05:46   

Zorganizuj sobie taki aktywny wypoczynek, jeśli to lubisz, to czemu nie. Najważniejsze jest, żebyś sam dobrze się czuł na swoich wakacjach. Obóz studencki może nie byłby złym pomysłem, pod warunkiem, że miałby ciekawy program i nawet jeślibyś nie zakumplował się tam z nikim, nie nudziłbyś się. Oczywiście zawsze byłoby lepiej, gdybyś kogoś poznał, jeśli chciałbyś zaryzykować i wybrać się na taki obóz, koniecznie poszukaj opinii na jego temat, jaka atmosfera była w ostatnich latach, jakie uwagi mieli uczestnicy itp.
Ja jeszcze, będąc w podobnej sytuacji, wzięłabym pod uwagę jakąś wycieczkę zorganizowaną, ale objazdówkę, w jakieś ciekawe miejsce. Byłoby zwiedzanie, byłoby sporo ruchu, a i przyroda też by się znalazła. Z tym że to akurat moje preferencje, lubię podróżować, nie wiem czy Tobie by to odpowiadało.
 

Czarne Indigo  

VIP

szach mat



ImiÄ™: Julia

Wiek: 27

Do³±czy³a: 14 Sie 2012

Sk±d: wielkoPolska

   

Wys³any: 2015-07-08, 10:45   

Twój post czyta się jak jakieś rapsy... Masakra.
Jeśli lubisz aktywny wypoczynek, to rower i jazda w jakieś odległe, ciekawe miejsce.
_________________
Kruki i wrony was rozdzióbią.
 

Patka  

User



Do³±czy³a: 06 Sty 2010

Sk±d: Krk

   

Wys³any: 2015-07-08, 15:43   

na fb są specjalne grupy, gdzie ludzie, którzy też nie mają z kim jechać, lub brakuje im kogoś do kompletu proponują wspólne wyjazdy. Może tam znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie, poszukaj;)
 

Hella  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 03 Sie 2014

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2015-07-08, 16:17   

Patka, z tym bym była ostrożna. Jechanie z obcymi ludźmi, ledwo poznanymi przez internet nie jest dobrym pomysłem. Był niedawno jeden facet, który online umówił się na wspólne wakacje i został zamordowany. Wiem, to są skrajne przypadki, ale zawsze jest jakieś ryzyko. Zasada ograniczonego zaufania może uratować życie, nigdy nie wiadomo na kogo się trafi.
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2015-07-08, 18:11   

Hella napisa³/a:

Jechanie z obcymi ludźmi, ledwo poznanymi przez internet nie jest dobrym pomysłem.



Eh . Ja tak zawsze jeżdżę i mam się całkiem dobrze. :-D
_________________
W miękkim futrze kota
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com