Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Przesuniêty przez: Makabraa | 2015-07-20, 23:00

Autor

Wiadomo¶æ

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Do³±czy³a: 10 Kwi 2010

   

Wys³any: 2015-07-22, 23:35   

Posłuchaj. Mówię poważnie, naprawdę, w trosce o Ciebie. Musisz się koniecznie ogarnąć, bo napotkasz w swoim życiu znacznie większe problemy. Zawsze mówię to samo: nie umniejszam wagi Twoich problemów, wiem, że dla nastolatka to naprawdę potrafi być koniec świata. Ale na litość Boską. Musisz w końcu odkryć, że to jest w Twojej głowie, wymyśliłeś te problemy, to Tobie się wydaje, że nikt Cię nie lubi i nie rozumie. Spożytkuj tę energię na znalezienie jakiejś pasji, znajdź jakieś zajęcie i poświęć się mu, spróbuj sam siebie udoskonalić, bo użalanie się nic nie zmieni a tylko pogorszy. Człowieku, masz jakikolwiek instynkt samozachowawczy? Czuję się źle -> robię wszystko, aby poczuć się lepiej. Płakanie na forum Ci pomaga? Jeśli tak, to płacz, ale osobiście uważam, że są lepsze metody radzenia sobie z marazmem. Poza tym coś mi tu kur*wsko śmierdzi. Te Twoje poetyckie mądrości Pałlo Klopello mimowolnie wywołują na mojej twarzy uśmiech. A nawet śmiech. Przepraszam, ale ciężko takie coś traktować poważnie ;D
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

Smutas  

Mega wymiatacz

MY¦L



Wiek: 29

Do³±czy³: 10 Cze 2012

   

Wys³any: 2015-07-23, 10:41   

Dzisiaj mamy takie czasy każdy jest gdzieś, ciągle w biegu, relacje się urywają bo są zaniedbywane i przez pryzmat pojawiania się nowych nie odnawiane. Smutna jest wizja dzisiejszego świata w Twoich oczach, ogarnia Cie chyba jakiegoś rodzaju melancholia by rozmyślać i wywodzić się w swej obecnej sytuacji. Trochę zainspirował mnie Twój temat bo od dawna tutaj nic nie pisałem, może makabra albo desade mnie pamietaja.....W sumie to nie istotne a istotny jest Twój problem. Wiesz kiedy zakładałem to konto miałem podobne odczucia też zatracałem się w sobie i myślałem że nic nie ma sensu ale powiem Ci najlepszą radę jaką mogę powiedzieć w tym przypadku......TO MINIE!!!!!! Tak ten okres przeminie, tylko wiesz co... ile to bedzię trwać zależy trochę od Ciebie samego. Musisz się przełamać i coś zmienić na lepsze, szukać szcześcia w małych rzeczach i nie uzależniać swojego samopoczucia od innych bo jeśli inni mają na Ciebie taki wpływ to zastanów się czy masz na nich taki sam? czy mają na to gdzieś ? nie żyje się na próbe, nie umiera na niby i nie czuje bez sensu ;] żyje się raz i pamietaj o tym bo nikt za Ciebie tego życia nie przeżyje. Nie ma dwóch takich samych sytuacji. Masz super potencjał i nie mogę zrozumieć dlaczego chcesz to zmarnować.

Nie ma co się załamywać, bądź panem samego siebie. Ty decyduj o własnym samopoczuciu i nie ulegaj wpływom innych bo jeśli przebywasz w otoczeniu ludzi którzy mają na Ciebie zły wpływ to się od nich odetnij. Przez całe swoje życie chyba poznałes jakąś osobę z którą masz gorsze bądź lepsze wspomnienia, która może nie ma magistra i nie jest dosyć imprezowa ale jeśli działała na Ciebie pozytywnie to może warto odnowić kontakty? Starzy znajomi to nic złego, wyskocz na jakieś piwo, wyjdź z inicjatywą a jak nie wyjdzie to nie siedź i nie płacz tylko wyciągaj wnioski i idz do przodu. W takich sprawach trzeba wyciągać to co dobre a nie zamartwiać się złym. Np spotkałeś się z dziewczyną ale wam nie wyszło to myśl o tym że to właśnie z Tobą chciała spedzić czas i to właśnie ty ją na tyle zainteresowałeś że chciała Cię bardziej poznać, to proste i nie boli ;p

Mam nadzieje zakładając ten temat nie szukałeś pocieszenia ale tylko rady jak coś zmienić.

ps: odradzam słuchanie jakiś smetnych, smutnych piosenek w ogolę wywal wszystko to co ma na ciebei negatywny wpływ bo nigdy sie nei wyrwiesz z tego stanu. Włącz sobie jakąś motywującą do działanai muzyke, tego mase w sieci a sam od siebie polecam polski rap[ale motywujący] Mam nadzieje że trochę wniosłem czegoś nowego do tematu i pomogłem. Trzymaj się ;]
_________________
I'm not a hero... Hero always Die. I'm.. LEGEND, LEGEND NEVER DIE.
 

yp0c0  

Stały User

kolorowy



ImiÄ™: Adam

Wiek: 27

Do³±czy³: 22 Lut 2015

Sk±d: Lubelskie

   

Wys³any: 2015-07-23, 11:52   

Makabraa napisa³/a:

yp0c0 WIELKIE PLUSY DLA CIEBIE.



Za ile plusów jest piątka do dziennika? :P

Teraz do samego autora, idź do wolontariatu, musisz poczuć akceptacje od innych, przy okazji będziesz miał kontakt z nieznajomymi osobami na różnego rodzaju akcjach.
_________________
屁股
 

Logan128  

Mega wymiatacz



Do³±czy³: 19 Cze 2014

Sk±d: z zaÅ›wiatów

   

Wys³any: 2015-07-23, 11:57   

Podobno ludzie nieśmiali oraz pewni siebie mają podobną psychikę ale jedni i drudzy są manipulowani przez podświadomość. Osobom nieśmiałym wiecznie będzie podpowiadać że są słabi i nie uda im się osiągnąć zamierzonych celów, że są gorsi. Natomiast ludzie pewni siebie mają wtłaczane do głowy że są fajni i popularni więc postępują tak jakby to miała być prawda. A w rzeczywistości przynosi to odzwierciedlenie, bo ludzie nieśmiali będą zachowywać się tak jakby faktycznie do niczego się nie nadawali, a "ludzie sukcesu" dojdą do tego co mówi im podświadomość i faktycznie będą lubiani, popularni, szczęśliwi. Teraz przydałoby się myśleć pozytywnie i zachowywać się jak człowiek sukcesu, co proste nie jest ponieważ na bierząco będziesz widział że to czego "uczysz" swojej podświadomości nie znajduje odzwierciedlenia w rzeczywistości. Musisz nie odpuścić i brnąć dalej. (Są całe filmy, książki, afirmacje na ten temat). Smutas zwrócił uwagę na bardzo ciekawą rzecz: osoba nieśmiała masakrycznie uzależnia się od zdania innych na jej temat, podczas gdy ci "inni" mają to gdzieś. Radzę poczytać też o mowie ciała, być może tak jak mi opadnie Ci szczęka jak zobaczysz co oznaczały wysyłane przez Ciebie sygnały do ludzi.

Smutas napisa³/a:


Włącz sobie motywującą do działania muzykę (...) polecam polski rap


C.H.T. - Przeddzień
Quebonafide - Cotide Morimur (Wojdvs remix)
Kartky - Czołgam się z dna
De2s ft. Kubiszew - 200%
Zbuku - ¯e życie ma sens
Zbuku ft. ¦liwa, Sztoss - Młoda krew
Paktofonika - Priorytety
Quebonafide x Planet ANM x Bonson - Say somethimg (Brake blend)
Małach ft. Polska Wersja - Nie chwal dnia
Sulin - Nie dbam o to
HDS ft. Hinol, Małach - Nie żałuję
Dj Prox - Nie zaprzeczysz (ft. Sitek, Haju, Jot)
_________________
W mentalności to nic nie zmienia.
 

yp0c0  

Stały User

kolorowy



ImiÄ™: Adam

Wiek: 27

Do³±czy³: 22 Lut 2015

Sk±d: Lubelskie

   

Wys³any: 2015-07-23, 13:21   

Logan128 napisa³/a:

Radzę poczytać też o mowie ciała, być może tak jak mi opadnie Ci szczęka jak zobaczysz co oznaczały wysyłane przez Ciebie sygnały do ludzi.



W takim razie co powiesz o osobie, która ma swoje przyzwyczajenia, np. w postaci założonych rąk na klatce piersiowej? Nawyki są silniejsze. To mowa ciała? W dodatku, ludzie nie oceniają takich zachowań, widzą brak zainteresowania, smutek i tego typu rzeczy.
Film pt. „Jak to siÄ™ robi?" trochÄ™ pokazuje.

Logan128 napisa³/a:

Natomiast ludzie pewni siebie mają wtłaczane do głowy że są fajni i popularni więc postępują tak jakby to miała być prawda.


Co za bzdura. Aktor musi mieć wtłaczane, że jest fajny i popularny żeby zaczął grać?

Logan128 napisa³/a:

dojdą do tego co mówi im podświadomość i faktycznie będą lubiani, popularni, szczęśliwi.


Potęga podświadomości widzę, trzeba sobie uświadomić, że chce się torebkę, a potem się ją dostanie. :mrgreen:

Piosenki również Ci nic nie dadzą, tylko druga osoba, powtarzam.
_________________
屁股
 

Smutas  

Mega wymiatacz

MY¦L



Wiek: 29

Do³±czy³: 10 Cze 2012

   

Wys³any: 2015-07-23, 16:06   

yp0c0,

Cytat:

Piosenki również Ci nic nie dadzą, tylko druga osoba, powtarzam.



Nie zgadzam się z tym. Cały sens mojej wypowiedzi w tym kontekście został przez Ciebie ominięty albo po porostu olany to tak jak ja bym powiedział że druga osoba nic mu nie da jak nie wejdzie z nią w relacje..... Przecież to oczywista oczywistość.

Sam autor pisał że muzyka jest w jego życiu czyli odgrywa jakąś role, musi mieć jakieś znaczenie. W zależności od słuchanej muzyki odczuwamy określone emocje jak smutek, radość, zadowolenie itp. Tu chodzi o to że gdy wiemy jaki rodzaj muzyki słuchamy, możemy tak kierować jakie emocje chcemy odczuwać i w całym zmienianiu własnego ,, ja " ma to ogromne znaczenie ponieważ trzeba zmieniać wiele rzeczy gdyż nie ma jednego określonego zachowania które wyciągnęło by autora z tego stanu.

Aż mnie to troche wyprowadziło z równowagi, nie mierz wszystkich swoją miarą bo sprawiasz wrażenie jakbyś pozjadał wszystkie rozumy. Niech autor sam zdecyduje co może mu pomóc a co nie, każdy jest inny i każdy z nasz może tylko przypuszczać co bardziej a co mniej może pomóc ale nikt nie może definitywnie zaprzeczać że coś właśnie pomóc nie może.
_________________
I'm not a hero... Hero always Die. I'm.. LEGEND, LEGEND NEVER DIE.
 

yp0c0  

Stały User

kolorowy



ImiÄ™: Adam

Wiek: 27

Do³±czy³: 22 Lut 2015

Sk±d: Lubelskie

   

Wys³any: 2015-07-23, 16:19   

Smutas napisa³/a:

Cały sens mojej wypowiedzi w tym kontekście został przez Ciebie ominięty albo po porostu olany to tak jak ja bym powiedział że druga osoba nic mu nie da jak nie wejdzie z nią w relacje..... Przecież to oczywista oczywistość.



Osoba, która ma problemy musi o tym wiedzieć i musi być w tym zapewniana. Nie piszę tego, żeby Ci cokolwiek udowodnić.

Smutas napisa³/a:

Sam autor pisał że muzyka jest w jego życiu czyli odgrywa jakąś role


No sorry, ale w większości życiu odgrywa 'jakąś rolę'.

Smutas napisa³/a:

W zależności od słuchanej muzyki odczuwamy określone emocje jak smutek, radość, zadowolenie itp.


Jeśli ktoś ma taką psychikę, że pod wpływem muzyki może zmienić nastrój i taki utrzymać to gratuluję psychiki i też bym chciał taką mieć.

Smutas napisa³/a:

w całym zmienianiu własnego ,, ja " ma to ogromne znaczenie ponieważ trzeba zmieniać wiele rzeczy gdyż nie ma jednego określonego zachowania które wyciągnęło by autora z tego stanu.


Całe życie jest złożone.

Smutas napisa³/a:

nie mierz wszystkich swoją miarą bo sprawiasz wrażenie jakbyś pozjadał wszystkie rozumy.


:mrgreen: Forum jest miejscem dyskusji. Nie moja wina, że Ty masz inne spostrzeżenia o mojej osobie i nie obchodzi mnie to zbytnio.

Zakończmy już tą jałową dyskusję Smutas, źle mnie zrozumiałeś.
 

Smutas  

Mega wymiatacz

MY¦L



Wiek: 29

Do³±czy³: 10 Cze 2012

   

Wys³any: 2015-07-23, 16:55   

yp0c0,

Cytat:

Osoba, która ma problemy musi o tym wiedzieć i musi być w tym zapewniana. Nie piszę tego, żeby Ci cokolwiek udowodnić.




Eh Ja o jednym Ty o drugim gubisz wątki. Jak bierzesz udział w dyskusji to radze czytać ze zrozumieniem.

Cytat:

No sorry, ale w większości życiu odgrywa 'jakąś rolę'.



Właśnie dlatego poleciłem mu muzyke, dzieki że się ze mną w tym zgadzasz. Jednak tym samym zaprzeczasz teraz sam sobie.

Cytat:

Jeśli ktoś ma taką psychikę, że pod wpływem muzyki może zmienić nastrój i taki utrzymać to gratuluję psychiki i też bym chciał taką mieć.




Nie potrzeba gratulacji ponieważ to naturalne i jakby muzyka nie dawała nam emocji to byśmy jej po prostu nie słuchali bo jaki by w tym sens a że coś jest nie tak z Twoją psychiką no cóż... to przykre i może nadaje się na kolejny, osobny temat?

Cytat:


Forum jest miejscem dyskusji. Nie moja wina, że Ty masz inne spostrzeżenia o mojej osobie i nie obchodzi mnie to zbytnio.
Zakończmy już tą jałową dyskusję Smutas, źle mnie zrozumiałeś.



Myślę że moje spostrzeżenia nie są inne są po prostu nie takie jak Twoje. Myśl o tym co piszesz a nie bedzie trzeba prowadzić ,,jałowych dyskusji" bo wcinasz się nie tam gdzie trzeba a potem nie chcesz ponosić tego konsekwencji. Jednak zgodzę się z Tobą że ta dyskusja nie ma sensu ale na jak widzę coś mierzonego w moją strone z czym sie nie zgadzam to nie przejdę koło tego obojętnie wiec pamietaj o tym na przyszłość.
_________________
I'm not a hero... Hero always Die. I'm.. LEGEND, LEGEND NEVER DIE.
 

Makabraa  

VIP

Wiedźma



ImiÄ™: Magdalena

Wiek: 44

Do³±czy³a: 13 Sty 2013

   

Wys³any: 2015-07-23, 22:09   

Koniec gównoburzy Panowie. Dla jednego znacząca jest muzyka, dla drugiego nie. Jak dla mnie muzyka pod dany nastrój tylko napędza człowieka, tzn jak jest smutny, słucha smętów - jest jeszcze bardziej smutny. Prosta sprawa. Kontakt z ludźmi faktycznie może pomóc. Aczkolwiek zostaję przy stanowisku, że płacze na forum to tylko podanie powodu ludziom do smiechu. :-D Dodatkowo więcej śmiechu, że ktoś z powodu tych płaczów wchodzi tutaj w jakies zaostrzone dyskusje. :-D
_________________
Na skutek klęsk i nieszczęść, które na mnie spadły, zostałam wiedźmą.

Ogień w głowie mam, w sercu siwy dym. Bóg opuścił mnie, urwał mi się film
 

hegemonia1

User


Do³±czy³: 24 Lip 2015

   

Wys³any: 2015-07-24, 12:32   

Dokładnie. Trzeba się się wziąć w garść i iść do przodu a nie czytać książki na zasadzie "Co jest ze mną nie tak?!"
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com