Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Przesuniêty przez: Jimmy FoX | 2015-07-23, 21:15

Autor

Wiadomo¶æ

Berydzik  

User

Fan M&A



ImiÄ™: Norbert

Wiek: 23

Do³±czy³: 23 Lip 2015

Sk±d: Rzeszów

   

Wys³any: 2015-07-23, 21:12   Grupa/Gang

Siemka
Chciałbym zacząć od informacji na mój temat (wiek, miasto w którym mieszkam, zainteresowania).

Nazywam siÄ™ Norbert. Mam 14 lat.
Mieszkam w Rzeszowie, a interesuję się ludźmi, ich zachowaniem oraz emocjami w różnych sytuacjach, oraz ogólnie ich sposobem myślenia.

Ale teraz przejdźmy do tematu tego wątku. Miałem ostatnio taki pomysł, aby założyć forum, do którego dostęp miałyby tylko wybrane osoby (zrobiłbym hasło itd.). Osoby, które miałyby do niego dostęp byłyby całkowicie przypadkowo dodane (np. spotkałbym kogoś w jakiejś grze, lub na forum, lub ogólnie jakimś cudem miałbym jego/jej e-mail, a następnie wysłałbym link do strony i hasło. Takowa osoba automatycznie miałaby wygenerowany login, który byłby przypasowany tylko do niej. Jak to by działało? Strona wykrywałaby ip i automatycznie z bazy danych wybierała nick dla tej osoby, a następnie przypisałaby go do tego ip na stałe. W ten sposób nie mogłyby się powtarzać.).

Na forum nie byłoby nic innego oprócz chatu oraz mapki. Chat służyłby do porozumiewania się, gdzie miałyby odbywać się różne akcje/spotkania, natomiast mapka pokazywałaby dokładnie gdzie się ono odbędzie.
Istniałby również chat prywatny, dla różnych celów.

Czemu miałoby to służyć? Sami wymyślcie!

Osobiście uważam mój pomysł za trochę irracjonalny, lecz może kiedyś uda mi się go spełnić.

Pozdrawiam gorÄ…co i serdecznie - Norbert.
_________________
Czas zacząć ćwiczyć!
Never give up!
 

yp0c0  

Stały User

kolorowy



ImiÄ™: Adam

Wiek: 27

Do³±czy³: 22 Lut 2015

Sk±d: Lubelskie

   

Wys³any: 2015-07-23, 21:17   

Pomysł jak pomysł, może się podobać, może nie. Ale powiedz mi czym różni się to z facebookiem? Praktycznie każdy go ma, konferencje, lub grupę też możesz założyć.
_________________
屁股
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2015-07-23, 21:19   

Berydzik napisa³/a:

Strona wykrywałaby ip i automatycznie z bazy danych wybierała nick dla tej osoby, a następnie przypisałaby go do tego ip na stałe.

A jak ktoÅ› ma zmienne IP?

Berydzik napisa³/a:

Chat służyłby do porozumiewania się, gdzie miałyby odbywać się różne akcje/spotkania, natomiast mapka pokazywałaby dokładnie gdzie się ono odbędzie.

Ta, jasne. Spotkania forumowiczów w 90% przypadków nie dochodzą do skutku.

Berydzik napisa³/a:

Czemu miałoby to służyć? Sami wymyślcie!

No przecież napisałeś, że chodzi głównie o komunikację między członkami twojego gangu.
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

Makabraa  

VIP

Wiedźma



ImiÄ™: Magdalena

Wiek: 44

Do³±czy³a: 13 Sty 2013

   

Wys³any: 2015-07-23, 21:34   

TRZY RAZY NIE.
_________________
Na skutek klęsk i nieszczęść, które na mnie spadły, zostałam wiedźmą.

Ogień w głowie mam, w sercu siwy dym. Bóg opuścił mnie, urwał mi się film
 

Berydzik  

User

Fan M&A



ImiÄ™: Norbert

Wiek: 23

Do³±czy³: 23 Lip 2015

Sk±d: Rzeszów

   

Wys³any: 2015-07-23, 21:59   

Dzięki :(

Cenne doświadczenie.
_________________
Czas zacząć ćwiczyć!
Never give up!
 

cappuccino  

VIP



ImiÄ™: Mama Madzia

Wiek: 36

Do³±czy³a: 04 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2015-07-24, 07:12   

Cytat:

Czemu miałoby to służyć? Sami wymyślcie!



Jeszcze raz przeczytam podobne pytanie a znaczne gryźć tablet ze złości.
Ostatnimi czasy to wręcz nagminne - młody, wydawałoby się kreatywny i ambitny człowiek, coś tam sobie wymyśla. I niby wszystko super ale jak dochodzi co do czego to już mu brak pomysłu w jakim celu on to wszystko robi.
A cel jest najważniejszy ! I to autor projektu powinien go znać od samego początku, na podstawie celu budować projekt a nie na odwrót.
Albo to czyste lenistwo - no, ja zrobiłem full mega super opakowanie a Wy mi wymyślcie co do niego włożyć (co z tego, że odwalicie za mnie najgorszą robotę, to ją podpiszę się pod projektem) albo po prostu genialny pomysł wcale nie jest genialny a kreatywny i ambitny człowiek nie jest kreatywny ani ambitny.

Ja nie zamierzam nikomu nic wymyślać.

Poza tym forum z przypisanym nickiem mi siÄ™ nie podoba :-P
_________________


http://mama24na7.blog.pl/
 

TQIT  

VIP


Do³±czy³: 22 Gru 2008

   

Wys³any: 2015-07-24, 07:28   

Jimmy FoX napisa³/a:

Spotkania forumowiczów w 90% przypadków nie dochodzą do skutku.


Nie da się ukryć, że z tym ciężko, ale to kwestia determinacji poszczególnych osób. Samo w sobie nie jest to problemem. Szczególnie, jeśli nie oczekuje się od razu zlotu.
_________________
"I dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza, odbiorę wam serce kamienne, a dam wam serce z ciała." Ez 36, 26
 

Logan128  

Mega wymiatacz



Do³±czy³: 19 Cze 2014

Sk±d: z zaÅ›wiatów

   

Wys³any: 2015-07-24, 08:48   

Berydzik napisa³/a:

Strona wykrywałaby ip i automatycznie z bazy danych wybierała nick dla tej osoby, a następnie przypisałaby go do tego ip na stałe. W ten sposób nie mogłyby się powtarzać.).


Wiesz że siedząc w domu można zmienić sobie ip na np. Amerykańskie?
No i życzę powodzenia w utrzymaniu porządku na takim "forum". Swoją drogą to może być ciekawe, tyle że za rok-dwa prawdopodobnie uznasz że to był głupi pomysł.
_________________
W mentalności to nic nie zmienia.
 

yp0c0  

Stały User

kolorowy



ImiÄ™: Adam

Wiek: 27

Do³±czy³: 22 Lut 2015

Sk±d: Lubelskie

   

Wys³any: 2015-07-24, 09:18   

Berydzik napisa³/a:

Na forum nie byłoby nic innego oprócz chatu oraz mapki. Chat służyłby do porozumiewania się, gdzie miałyby odbywać się różne akcje/spotkania, natomiast mapka pokazywałaby dokładnie gdzie się ono odbędzie.
Istniałby również chat prywatny, dla różnych celów.



Wytłumacz mi sens tego pomysłu, do rozmów masz różnorakie programy, komunikatory, natomiast mapka? Wystarczy podać adres miejsca i każdy może użyć nawigacji, lokalizatora, google - czegokolwiek.

Natomiast co do IP i kont tworzonych na jego podstawie to poczytaj tu https://www.google.pl/sea...espv=1&ie=UTF-8

Próbować możesz, nikt Ci nie zabroni się starać, masz darmowe hostingi, lecz jednak poradzilbym Ci trochę pozmieniać. ;)
_________________
屁股
 

_Magnolia_  

Wymiatacz


Do³±czy³a: 20 Lip 2012

   

Wys³any: 2015-07-24, 10:24   

Nie bardzo jest ten pomysł, już lepiej by było gdybyś dodawał osoby, które osobiście znasz, lub widzisz, że w głowie mają poukładane, a tak przypadkowo to nie wiadomo co z tego wyjdzie. Ogólnie widzę, że właściwie konkretów z tym nie ma, tylko jest takie na zasadzie "co będzie dalej to się zobaczy", a takie podejście powoduje, że będą same porażki.
 

kenzy1  

Pogromca postów

Upadły


ImiÄ™: Dominik

Wiek: 29

Do³±czy³: 10 Mar 2011

   

Wys³any: 2015-07-24, 12:20   

Słuchajcie. A ja nie będę krytykował tego pomysłu.

Postaraj się go zrealizować. Zajmij się programowaniem i napisz takie forum/usługę/aplikację :).

Nawet nie chodzi o to, że cel jest bez sensu. Liczy się sama droga do jego realizacji, która przyniesie wiele doświadczeń ;) .
_________________
Ogień spadnie z nieba. Wszyscy przeciwni spłoną. Zapanuje ład.
 

Berydzik  

User

Fan M&A



ImiÄ™: Norbert

Wiek: 23

Do³±czy³: 23 Lip 2015

Sk±d: Rzeszów

   

Wys³any: 2015-07-24, 14:12   

Dzięki kenzy1 za słowa otuchy <3
_________________
Czas zacząć ćwiczyć!
Never give up!
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com