Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Felicity

User



Do³±czy³: 24 Lip 2015

   

Wys³any: 2015-07-25, 01:11   

Nieinternetowe, jak zresztą większość ludzi.
A co do problemu, ja tam po prostu powiedziałabym dziewczynie o swoim rozczarowaniu i podkreśliła powagę sytuacji, gdybym była na miejscu autora wątku. Zlewanie kogoś jest szczeniackie i tyle, związek powinien opierać się przede wszystkim na zrozumieniu drugiej strony. W tym przypadku obie nie zdały egzaminu.
_________________
Deep down, I'm a really nice person.
 

Minni123  

Stały User



ImiÄ™: Ewa

Wiek: 29

Do³±czy³a: 13 Kwi 2015

   

Wys³any: 2015-07-25, 08:22   

Moim zdaniem to ty taktujesz ten związek aż zbyt poważnie. Po za tym wysłuchałeś jej do końca? Może naprawdę musiała wtedy akurat coś zrobić? Nie wiesz jacy są rodzice? Ja też miałam 16 lat i swoje ważne plany, a mama zawsze miała dla mnie coś do zrobienia i to akurat przed wyjściem. I w tym momencie ty zachowujesz się jak dzieciak, strzeliłeś focha zamiast porozmawiać i jeszcze żalisz się na forum jaka to ona jest niedobra. Chcesz być traktowany poważnie, to zacznij się tak zachowywać.
 

mala_mii  

Wymiatacz

zołza jak ich mało



Do³±czy³a: 12 Cze 2015

Sk±d: podlasie

   

Wys³any: 2015-07-25, 12:54   

krul umiÅ‚owany napisa³/a:

Niech mu zrobi loda i będą kwita, jakaś pokuta musi być


Czyli lod zalagodzi sprawe? Do przesady.

PretendingToBeNormal napisa³/a:

Tymczasem Was pytam - przewrażliwiony jestem czy słusznie się denerwuję? I co w ogóle myślicie o całej tej sytuacji?

A wiec tak. Musze stwierdzic, ze sama bym sie zdenerwowala i to nawet bardzo gdybym miala podobna sytuacje. Widac, ze zrobiles wszystko aby bylo jak najlepiej, sie nameczyles, poswiecales w pracy aby wczesniej wyjsc, ale na nic.. byc moze na prawde nie miala jak dojechac czy cos.

Nie chce jej usprawiedliwiac, ale mysle, ze rozmowa bedzie lekiem. Nie musisz od razu padac jej do kolan, ale porozmawiac mozesz, niech sie wytlumaczy dlaczego tak sie stalo. Uwazam, ze po pewnym czasie zapomnisz o tym i bedzie jak dawniej
_________________
Zamiast czekać i analizować, zrozum że brak odpowiedzi i zaangażowania to też odpowiedź.
 

yp0c0  

Stały User

kolorowy



ImiÄ™: Adam

Wiek: 27

Do³±czy³: 22 Lut 2015

Sk±d: Lubelskie

   

Wys³any: 2015-07-26, 13:10   

Felicity napisa³/a:

Zlewanie kogoÅ› jest szczeniackie i tyle


Szczeniackie byłoby jeśli wyrzuciłby wszystko dziewczynie w szybkich ostrych słowach. Krótko mówiąc w gniewie. Dojrzalsze jest zachowanie spokoju, ale fakt, tak jak napisała mala_mii:

mala_mii napisa³/a:

Nie chce jej usprawiedliwiac, ale mysle, ze rozmowa bedzie lekiem. Nie musisz od razu padac jej do kolan, ale porozmawiac mozesz, niech sie wytlumaczy dlaczego tak sie stalo. Uwazam, ze po pewnym czasie zapomnisz o tym i bedzie jak dawniej



PretendingToBeNormal, forum nie zmieni nastawienia Twojej dziewczyny, jak i całego Twojego związku. Najpierw szczerze porozmawiaj, bo czasu na ochłonięcie miałeś już sporo.
_________________
屁股
 

Felicity

User



Do³±czy³: 24 Lip 2015

   

Wys³any: 2015-07-26, 17:54   

Od kiedy olewanie kogoś nazywa się zachowaniem spokoju? Można odbyć rozmowę bez #SzybkichOstrychSłów, wierz mi.
_________________
Deep down, I'm a really nice person.
 

yp0c0  

Stały User

kolorowy



ImiÄ™: Adam

Wiek: 27

Do³±czy³: 22 Lut 2015

Sk±d: Lubelskie

   

Wys³any: 2015-07-26, 21:30   

Felicity, ach tak. Ale nie zawsze da się coś takiego wykonać. Sam również nie masz stoickiego spokoju, zobaczysz to za maksymalnie kilka lat. Tym bardziej jeśli ktoś Cię zapewniał. Jesteś w związku z kimś kogo kochasz, starasz się, a dostajesz figę z makiem.

O samej rozmowie sam wspominam, także wiesz. Nikt nie ocenia autora, że w 100% postąpił dobrze.
_________________
屁股
 

Felicity

User



Do³±czy³: 24 Lip 2015

   

Wys³any: 2015-07-26, 23:26   

Zawsze zastanawiam się, dlaczego ludzie zwracają się do mnie w męskiej formie. Haha.
@FelicitySoMannish

Ludzie wystawiali mnie w bardziej perfidny sposób, takie życie no. Skoro już stwierdzasz coś na mój temat, to rozczaruję Cię, bo jednak potrafię się wypowiedzieć kiedy coś mi nie pasuje i ze stoickim spokojem to ma tyle wspólnego, co świąteczne wyprzedaże z niskimi cenami. Nawet w związkach. Nawet w miłości. Nawet, gdy ktoś chce mi opchnąć wigilijnego karpia świeżości wielkanocnej. Przy czym nadal radzę sobie bez #SzybkichOstrychSłów. :)
I nadal uważam, że olewanie drugiej osoby jest zwykłym szczeniactwem, tym bardziej jeśli tamta przeprasza i błaga o spotkanie.
_________________
Deep down, I'm a really nice person.
 

yp0c0  

Stały User

kolorowy



ImiÄ™: Adam

Wiek: 27

Do³±czy³: 22 Lut 2015

Sk±d: Lubelskie

   

Wys³any: 2015-07-27, 13:42   

Felicity, bo nie podałaś imienia może?

Felicity napisa³/a:

Nawet, gdy ktoś chce mi opchnąć wigilijnego karpia świeżości wielkanocnej. Przy czym nadal radzę sobie bez #SzybkichOstrychSłów. :)


Fantastyczne porównanie, to samo jest w związku, 100%.

Ciekawe, czy również szczeniackie będzie odmowienie spotkania komuś kto np. zdradził?
_________________
屁股
 

Minni123  

Stały User



ImiÄ™: Ewa

Wiek: 29

Do³±czy³a: 13 Kwi 2015

   

Wys³any: 2015-07-27, 13:59   

Lol. W tym momencie nie mówimy o zdradzie. Chyba jesteś w stanie odróżnić te dwie sytuacje?
 

yp0c0  

Stały User

kolorowy



ImiÄ™: Adam

Wiek: 27

Do³±czy³: 22 Lut 2015

Sk±d: Lubelskie

   

Wys³any: 2015-07-27, 14:40   

Minni123, Lol, lol, lol.

Minni123 napisa³/a:

nie mówimy o zdradzie.


a o karpiach ze świeżością wielkanocną?

Felicity napisa³/a:

Nawet w miłości. Nawet, gdy ktoś chce mi opchnąć wigilijnego karpia świeżości wielkanocnej. Przy czym nadal radzę sobie bez #SzybkichOstrychSłów. :)



:mrgreen:

Zauważcie jeszcze, że nie jest to pierwszy raz:

PretendingToBeNormal napisa³/a:

Od jakiegoś, dodam, że dłuższego, czasu czuję, że tylko ja biorę wszystko, co wiąże się z naszym związkiem, na poważnie, podczas gdy ona wiele spraw lekceważy albo odkłada na dalszy plan, może nie tyle przez brak uczucia, ile zwykły styl bycia lekkoducha, yolo i generalnie lenistwo. Jak dotąd po prostu to ignorowałem



I do tego chłopak to ignorował (też błąd, powinien rozmawiać i mówię to cały czas), a nie zaczął bez słów olewać. Obie strony popełniają błąd i przeczytajcie co pisałem wyżej, bo nie mówię, że jest on w tym wypadku bez skazy.
_________________
屁股
 

Phermar

User


Do³±czy³: 27 Lip 2015

   

Wys³any: 2015-07-27, 14:43   

no ona ma cię gdzieś, to też ją olej
 

Felicity

User



Do³±czy³: 24 Lip 2015

   

Wys³any: 2015-07-27, 16:03   

Nienie, chłopak zlał na jej prośby o spotkanie i przeprosiny. Nie odmówił, a nie odpowiedział = olał ją. Odniosłeś się do złej części tekstu, kolego. Poza tym karpie to bardzo ważna część związku, you know.

A co do imienia... w wypowiedzi, którą zacytowałeś na początku, użyłam formy żeńskiej. :)
_________________
Deep down, I'm a really nice person.
 

yp0c0  

Stały User

kolorowy



ImiÄ™: Adam

Wiek: 27

Do³±czy³: 22 Lut 2015

Sk±d: Lubelskie

   

Wys³any: 2015-07-27, 20:32   

Felicity napisa³/a:

A co do imienia... w wypowiedzi, którą zacytowałeś na początku, użyłam formy żeńskiej. :)


Racja, to mój błąd, wybacz.

Tak i masz rację, robić tego nie powinien, tym bardziej przez dłuższy okres czasu, bo to też nie jest zbyt poważne.
Po wielokrotnych zawiedzeniach jednak ciężko jest znów wybaczyć, a zaufanie łatwiej stracić niż zdobyć. Poza tym autor się nie wypowiada, wiec nie produkujmy się już na darmo na temat jego problemu.
_________________
屁股
 

Felicity

User



Do³±czy³: 24 Lip 2015

   

Wys³any: 2015-07-27, 21:15   

Dobry pomysł, tak czy inaczej milo było podyskutować.
Mam też nadzieję, że autor jakoś sobie poradził z problemem i nie produkowaliśmy się na darmo, well.
_________________
Deep down, I'm a really nice person.
 

katwoda

User


Do³±czy³: 28 Lip 2015

   

Wys³any: 2015-07-28, 13:46   

Powiedz jej to. W związku szczerość to podstawa.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com