Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶ć

MGK  

User



ImiÄ™: Mateusz

Wiek: 28

Doł±czył: 27 Lip 2013

Sk±d: Warszawa

   

Wysłany: 2015-07-29, 12:22   Oblana 3 klasa technikum informatycznego

Tak jak w nazwie tematu, oblałem 3 klasę technikum informatycznego, i potrzebuję porady.
Na pewno odpada powtarzanie klasy bo znalazłem bardzo dobrą pracę ale jednocześnie zależy mi na papierku.
Wyczytałem w internecie, że istnieje coś takiego jak technikum uzupełniające i, że jeśli ukończyło się 2 klasy technikum dziennego to tam zostaje tylko rok.Czy jedynym wyjście jest liceum zaoczne?A może jeszcze coś innego?
Pozdrawiam
_________________
 

duklire  

User


Doł±czył: 05 Sie 2015

   

Wysłany: 2015-08-05, 08:48   

Musisz powtarzać, nic innego nie zrobisz. Możesz mieć pretensję tylko do Siebie.
 

wojtekt8pl  

Hiper wymiatacz


Wiek: 27

Doł±czył: 29 Sie 2012

   

Wysłany: 2015-08-05, 20:19   

MGK napisał/a:

zaleĹĽy mi na papierku


Serio zależy ci na papierku z technikum informatycznego, a jednocześnie nie zdałeś :-o taki thug life tarararara.
To jak ci tak zaleĹĽy to powtarzaj :mrgreen: jeszcze siÄ™ napracujesz.
 

bodek610

User


Doł±czył: 17 Sie 2015

   

Wysłany: 2015-08-17, 11:49   

@MGK - Nie masz wyboru, musisz zdać technikum. A dobra rada - trzeba było pomyśleć zanim poszedłeś do technikum, czy będzie chciało ci się uczyć.
:mrgreen:
 

francuz1010

User


Doł±czył: 09 Wrz 2015

   

Wysłany: 2015-09-09, 14:17   

Najlepiej będzie pójść do jakiegoś technikum uzupełniającego, może uda ci się zaliczyć klasy. Jeśli obecnie pracujesz to wybierz szkoły zaoczne, w których zajęcia odbywają się wieczorem lub w weekendy. Warto też pomyśleć o zdaniu matury w takiej szkole.
_________________
Szkolenie pracownicze bhp - http://szkoleniebhp.com.pl/oferta/szkolenia-bhp .
 

sster82  

User

sster82


Imię: Stanisław

Wiek: 29

Doł±czył: 13 Wrz 2015

Sk±d: ÂŁĂłdÂĽ

   

Wysłany: 2015-09-13, 00:52   

Oby tylko warto było dla tej pracy tak kombinować, a nie po prostu się wziąć i zdać po ludzku, nawet "dla papierka". Zaoczne to chyba jedyne wyjście. Mimo wszystko szkoda mi Cię gościu.
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com