Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

rejk29

User


Do³±czy³: 01 Sie 2015

   

Wys³any: 2015-08-01, 01:09   20 latek lubiÄ…cy starsze.

Witam. Jeśli pisze nie w tym temacie to przepraszam. Potrzebuję dorady lub poprostu wyżalić się .
Mam na imie Marek mam 20 lat . Pochodzę z małego miasteczka w woj Opolskie ( 20 tys) .
Piszę tutaj ponieważ mam nie typową sytuację . Niestety lub stety wolę kobiety starszę od siebie . Czy to normalne że facet na 2-gim roku studiów ogląda się za 28-44 latkami ? Mimo swojego wieku już miałem troszkę partnerek starszych.. Spotykałem się z 36 latka która jest mało znana w mieście. ¯yła samotnie , mieszkała na uboczu. Miała synka 7 letniego którego bardzo polubiłem. Wszystko to trwało rok czasu.. Nasze spotkania wyglądały w ten sposób że przychodziłem do niej do domu , i tam smialiśmy się , wygłupiali itp. Niestety z nią nie wyszło ( z przyczyn osobistych nie chcę mówić dlaczego ) . Poznałem inną kobietę . Atrakcyjna kobieta , śliczna , miła uśmiechnięta ale był problem - miała 44 lata. Spotykaliśmy się wieczorami na dworze , bo bałem się że wyjdzie na jaw że zadaję się z kobietą która jest znana w mojej miejscowości i zna moją rodzinę. Pokazałem się z nią w pewien dzień i pech chciał ze trafiłem na kolegów. Stałem się obiektem żartów , - jak tam tam twoja mamuśka , - dobrze daje ? - jak tak możesz ? . Niee wytrzymałem tego nerwowo .. bałem się że dojdzie do moich rodziców , że oni szybko mi ten pomysł z głowy wybiją.. i wtedy nie wiem jak spojrzę na nich.. Niedawno zaczałem się spotykać z 33 latka.. Kobieta super , śliczna , dla niej wiek , wygląd nie gra roli.. miło się rozmawia , spędza czas .. Chce z nią być .. ale nie wiem w jaki sposób jej powiedzieć że nie chce się publicznie pokazywać .. bo boję się w pewien sposób.. Jedyny minus to że nie mieszka sama.
Chciałbym dodać że każda ta parnterka myśli że mam 23 -24 lat ( owszem na tyle wyglądam ).
Co o tym wszystkim myślicię ? Wiem idiotyczna sytuacja zwłaszcza w takim mieście w jakim żyje że kazdy każdego zna ..
Nie piszcię żeby znalezść młodą dziewczynę bo mnie kompletnie nie pociągaja...
 

kenzy1  

Pogromca postów

Upadły


ImiÄ™: Dominik

Wiek: 29

Do³±czy³: 10 Mar 2011

   

Wys³any: 2015-08-01, 07:53   

rejk29 napisa³/a:

Chce z nią być .. ale nie wiem w jaki sposób jej powiedzieć że nie chce się publicznie pokazywać .. bo boję się w pewien sposób..



Cytat:

Niee wytrzymałem tego nerwowo ..



Cytat:

bałem się że dojdzie do moich rodziców , że oni szybko mi ten pomysł z głowy wybiją..



Dorośnij.
_________________
Ogień spadnie z nieba. Wszyscy przeciwni spłoną. Zapanuje ład.
 

Lady Virgin  

Moderator



Wiek: 28

Do³±czy³a: 19 Cze 2012

   

Wys³any: 2015-08-01, 08:59   

Współczuję tym kobietą, Okłamujesz je i na dodatek zachowujesz się jak egoistyczny dupek. Od kiedy budując relację z innym człowiekiem patrzy się na to co powiedzą inni? "Dorośnij", a do tego czasu daj sobie spokój z dziewczynami - w jakimkolwiek wieku.
_________________
There are no unlockable doors
There are no unwinnable wars
There are no unrightable wrongs
Or unsingable songs
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2015-08-01, 09:27   

Lady Virgin napisa³/a:

Okłamujesz je i na dodatek zachowujesz się jak egoistyczny dupek.



Nonsens.

Właściwie rozumiem autora tematu.

Po pierwsze twierdzisz, że jesteś na drugim roku studiów, piszesz także, że mieszkasz w małym miasteczku.
Więc jak mniemam mieszkasz z rodzicami i studiujesz. Więc moja rada jest taka, żeby się odizolować od toksycznych ludzi z Twojej miejscowości oraz rodziców.
Zawsze możesz się przenieść do innego miasta, albo zmienić studia i rozpocząć wszystko od nowa. Szkoda, że nie dokonałeś tego znacznie wcześniej.
Wtedy bez obaw będziesz mógł wychodzić ze swoimi kobietami na ulicę. Ponieważ tam nikt nie zwróci na to uwagi, a nawet jeśli, to nie będziesz znany.
Po drugie możesz ewentualnie porozmawiać ze swoimi partnerkami, według mnie one także nie szukają rozgłosu.

rejk29 napisa³/a:

Czy to normalne że facet na 2-gim roku studiów ogląda się za 28-44 latkami ?


Tak, to jest normalne.

[ Dodano: 2015-08-01, 10:29 ]
A poza tym nie masz 16 lat, żeby się tak obawiać.
Moim zdaniem wiek, jak najbardziej odpowiedni do tego typu relacji, ze starszymi.
_________________
W miękkim futrze kota
 

maks321  

User


Do³±czy³: 01 Sie 2015

   

Wys³any: 2015-08-01, 12:38   

Ale co potem? kobieta która teraz ma lat np 40, gdy on będzie miał 40 będzie miała już 60. Może jednak warto zastanowić się nad sensem takiego związku.
 

$karbówka  

VIP

Najwyższy Autorytet



Do³±czy³: 08 Pa¼ 2013

   

Wys³any: 2015-08-01, 13:11   

maks321 napisa³/a:

Ale co potem? kobieta która teraz ma lat np 40, gdy on będzie miał 40 będzie miała już 60. Może jednak warto zastanowić się nad sensem takiego związku.


Znudzi się milfem to znajdzie młodszą.

[ Dodano: 2015-08-01, 14:19 ]

Lady Virgin napisa³/a:

Od kiedy budując relację z innym człowiekiem patrzy się na to co powiedzą inni? .


Kobiety robią tak cały czas - nie będzie z niższym, bo szpilek nie założy - jeszcze ludzie się bedą śmiać. :-D
Problem życia.
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2015-08-01, 14:22   

rejk29 napisa³/a:

Jedyny minus to że nie mieszka sama.

A z kim?
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Do³±czy³a: 10 Kwi 2010

   

Wys³any: 2015-08-01, 17:05   

Cytat:

Od kiedy budując relację z innym człowiekiem patrzy się na to co powiedzą inni? .



Hmm. Ja np. zawsze.
1. Ludzie potrafią uprzykrzyć życie i czasem lepiej odpuścić niż narażać się na śmieszkowanie czy hejty. Mam słabą psychę i jednocześnie rozumiem pewne standardy społeczne, w które dla własnego dobra lepiej się wpasować. Ludzie mają prawo do komentarzy i jeśli ktoś nie ma ochoty ich słuchać (nie mówię o obrażaniu czy wyśmiewaniu - to należy piętnować), to po prostu niech nie daje powodów do komentarzy zamiast lamentować, że ktoś coś skomentował. A wystawianie się na śmiech z premedytacją, dla jakiejś manifestacji też jest głupie, nie umniejszając winy wyśmiewających.
2. Ludzie czasem po prostu mają rację, szczególnie nasi bliscy, ich wątpliwości warto wziąć pod uwagę. Owszem, czasem gadają od rzeczy i przez własne wydumane wyobrażenia chcą układać cudze życie na siłę, nie mając w ogóle głębszego pojęcia o sprawie, ale czasem mają jakieś sensowne uwagi.
Związki z dużo (!) starszymi partnerami, szczególnie jeśli to kobieta jest starsza wzbudzają kontrowersje nie bez powodu - po prostu zwykle nie są dobrym pomysłem. Różnice w rozwoju umysłowym (bez urazy) są właśnie trudne do zatarcia i to dopiero wychodzi po czasie... Ja sobie nie wyobrażam faceta starszego o więcej niż 5 lat, bo jestem młoda, miewam dziecinne poczucie humoru i podobają mi się akcje, które pewnie za jakieś 5 lat będę uważała za infantylne, to naturalne. Wiem, że laski często marzą o starszym, doświadczonym, "opiekunie" z którym będą mogły rozmawiać tak "na poważnie" i to wszystko będzie "poważne" - często ZA SZYBKO i w ogóle zwykle ma się fałszywe wyobrażenie o pełnej dojrzałości. Chłopaki tak samo - pociąga ich dojrzała kobieta, seksowna i świadoma, ale czy to jest dobry materiał na partnerkę (nie kochankę, nie ozdobę) dla młodzieńca? A tym bardziej warto zapytać: czy ON jest dobrym materiałem na partnera dla niej, który pomoże jej znieść trudy życia? To, że chłopak walczy sam ze sobą i boi się oceny innych jest uzasadnione. Trochę piczkowate i infantylne te teksty o rodzicach i ukrywanie się, przyznaję xD ale on ma 20 lat, czego się spodziewać? Najwyraźniej zależy mu na dobrej opinii innych. Dobrze by było aby go to zmusiło do przemyśleń, czy to nie jest przypadkiem przejściowe i właśnie jak sobie to wyobraża za x lat. Dojrzałość jest pociągająca ale pociąg to nie wszystko, trzeba jeszcze jakoś funkcjonować, rozwiązywać bieżące rozterki itp. Szczególnie kiedy, jak widać, miłość nie jest na pierwszym planie. Z drugiej strony autorze, jeśli uważasz, że jesteś dorosły, to zachowaj się jak dorosły i po prostu zdecyduj się.

Rady typu "dorośnij" właściwie są dobre, pewnie nie o taki kontekst chodziło ludziom, którzy tak pisali, ale moim zdaniem po prostu powinien dorosnąć na tyle, żeby po pierwsze sam wiedział czego chce, dojrzał emocjonalnie i ustabilizował się by mieć przynajmniej zgodne priorytety z takimi starszymi babkami. Po drugie zaś żeby po prostu nie kreować wokół związku nadmiernego zainteresowania, im starsi ludzie tym mniejsze kontrowersje związane z ich różnicą wieku.
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

Jimmyblack  

Mega wymiatacz


ImiÄ™: Jimmy

Wiek: 28

Do³±czy³: 19 Maj 2015

Sk±d: Dublin

   

Wys³any: 2015-08-01, 17:48   

Imho, taki związek będzie Ci bardzo trudno utrzymać i w nim żyć. Chociażby dlatego, że się wstydzisz. Ludzie powyżej też przytaczali sensowne argumenty.

...coś z życia...
Miałem kiedyś kolegę, którego planem na biznes było zadowalanie starszych pań za odpowiednią opłatą. To może być coś dla Ciebie :)
_________________
Projektowanie gier, pomysły na gry, mój blog
http://projektowanie-gier.pl
Game Based Learning
http://gamebasedlearning.edu.pl/
 

overwatcher  

Stały User

Wyobraźny Królewicz



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 14

Do³±czy³: 23 Cze 2015

Sk±d: Za¶wiaty

   

Wys³any: 2015-08-02, 12:33   

Jak długo zamierzasz dawać innym pozwolenie na to, aby kontrolowali Twoje losy, podejmowali decyzje za Ciebie i w konsekwencji powodowali, że żyjesz ich przekonaniami?

Przestań przejmować się zdaniem innych!

Znajdź innych kolegów. Po co kręcisz się wśród ludzi, którzy ciągną Cię na dno?

Ja na Twoim miejscu powiedziałbym jej wprost, że Twoje otoczenie jest na tyle ograniczone, że nie potrafi zrozumieć iluzji wieku, w wyniku czego chciałbyś ich unikać, bo mają negatywny wpływ na Twój nastrój.

PS Nie musisz dodawać, że Twoja pewność jest niskich lotów, bo ona prawdopodobnie zdaje sobie sprawę z tego, że to tymczasowa sytuacja i doskonale rozumie sytuacje.
_________________
Nothing is impossible, the word itself says 'I'm possible'!
 

~CH~  

Stały User


Wiek: 28

Do³±czy³: 04 Pa¼ 2013

   

Wys³any: 2015-08-02, 22:44   

A może masz syndrom mamuśki? Tzn. podswiadomie wybierasz starsze z powodu niedostatecznej matczynej miłości? Nie jestem ekspertem i nie wiem czy takie zjawisko jest prawdziwe, ale słyszałem o czymś takim.
 

Lady Virgin  

Moderator



Wiek: 28

Do³±czy³a: 19 Cze 2012

   

Wys³any: 2015-08-03, 17:20   

Jeśli miałabym powiedzieć mojemu partnerowi: "słuchaj nie spotkam się z Tobą, bo ten lub tamten będzie się ze mnie śmiać", albo "wstydzę się Ciebie", to wolałabym już całkowicie zrezygnować z tej relacji. Jak z kimś być, to z kimś być. A tak robisz krzywdę i im i sobie.
_________________
There are no unlockable doors
There are no unwinnable wars
There are no unrightable wrongs
Or unsingable songs
 

krul umiÅ‚owany  

Hiper wymiatacz



Imię: Rafał

Wiek: 32

Do³±czy³: 22 Lut 2014

   

Wys³any: 2015-08-03, 18:08   

one tez sa dobre ze sie wiaza z 16latkiem ;p
_________________
"Chooy w dupe wszystkim modom i adminom"
~Steve Jobs

"Każdy powinien radzić sobie z problemami na tyle na ile potrafi. Mi w dzieciństwie stary wchodził do wanny, a po forach nie płakałem."
~$karbówka
 

mala_mii  

Wymiatacz

zołza jak ich mało



Do³±czy³a: 12 Cze 2015

Sk±d: podlasie

   

Wys³any: 2015-08-04, 19:55   

Nie bierz tego tak do siebie - ludzie maja po to jezor aby pie ile wlezie. Zawsze sie znajdzie taki/taka dla ktorej nie bedzie odpowiadalo cos.

zwaz wylacznie na to, ze po pewnym czasie jednak ta roznica wieku moze na was oddzialac, ale teraz korzystaj skoro masz mozliwosc.
_________________
Zamiast czekać i analizować, zrozum że brak odpowiedzi i zaangażowania to też odpowiedź.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com