Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶ć

Kamyk49

User


Doł±czył: 26 Sie 2015

   

Wysłany: 2015-08-26, 22:20   3 kl technikum. Przepisanie siÄ™ do liceum

Witam. Teraz po wakacjach będę w 3 klasie technikum. Zawód na którym jestem mi nie odpowiada. Chciałbym się przepisać do drugiej klasy liceum w innej szkole. Wiem już jaki profil, klasa i szkoła.
Jeśli teraz się przepiszę, to też będę miał 2 lata nauki, tak samo jeśli zostanę. Dlatego będzie mi łatwiej. Plus w tej klasie licealnej mam znajomych. Generalnie już podjąłem decyzje. Tylko zostało kilka dni do wakacji. Chciałbym się was doradzić, czy jest jakaś szansa jeśli pójdę do dyrektora tej nowej szkoły i powiem, że chciałbym wziąć papiery z mojej aktualnej szkoły i zapytać się o przyjęcie do tej klasy?
Bardzo mi zależy żeby się udało, ponieważ chce wziąć odpowiedzialność za swoje życie i zdecydować nad swoim losem. Jedyna przeszkoda, to obawiam się odrzucenia do tej danej klasy.. Macie jakieś rady lub uwagi na ten temat?

Przy okazji dziękuje jeśli ktoś przeczytał ^^
 

Hella  

Pogromca postĂłw



Doł±czyła: 03 Sie 2014

Sk±d: Warszawa

   

Wysłany: 2015-08-27, 12:01   

Są dwa uda - albo się uda, albo się nie uda. Podejdź do tego w ten sposób, że nic nie stracisz, jeżeli nie zostaniesz przyjęty, a możesz zyskać, jeśli dyrektor wyrazi zgodę. Po prostu zaryzykuj, idź i zapytaj. Na pewno masz większe szanse na przyjęcie, jeżeli w klasie do której chcesz się przenieść są wolne miejsca i jeżeli masz dobre wyniki w nauce. Powodzenia!
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com