Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Behemoth111

User


Do³±czy³: 09 Sie 2015

   

Wys³any: 2015-08-26, 19:49   Brak kontaktu z dziewczyna

Witajcie.Jakis czas temu pisalem na temat mojego problemu z dziewczyna.Skracajac, wyjechala pod koneic czerwca na miesiac.Przez miesiac mialem z nia kontakt.Wszystko bylo git.Wrocila do PL i ostatni raz rozmawialem z nia przez tel jakies 2-3 tyg temu.Po tym kontakt sie urwal.Mowiac w skrocie byla i sie zmyla.Kompletnie zero odzewu, usunalem jej fb i nr tel bo chcialem dac sobie spokoj, ale nie potrafie cos.Nie wiem jaki byl powod :/ Kiedys mi wspomniala, ze chciala wyjechac za granice na stale, tam dokonczyc szkole etc.To moze byc powodem tego?Bo cos mi sie wydaje, ze nie ...
Chcialbym sie z nia skontaktowac, ale teraz kompletnie nie wiem jak a nie moge jej wybic z glowy.Probowalem z innymi sie umowic, ale to nei to samo :(
 

Lonely Butterfly  

Moderator

Lonely Butterfly


Wiek: 26

Do³±czy³a: 07 Sie 2014

   

Wys³any: 2015-08-26, 20:03   

Gdyby chciała to sama by się z Tobą skontaktowała. Widocznie nie potrzebuje Cię.
Może lepiej daj sobie spokój.
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2015-08-26, 21:06   

Usunąłeś ją ze znajomych FB - ona ci nigdy nie wybaczy. Nie masz już u niej szans. Zapomnij.
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

Behemoth111

User


Do³±czy³: 09 Sie 2015

   

Wys³any: 2015-08-26, 22:55   

Jimmy FoX napisa³/a:

Usunąłeś ją ze znajomych FB - ona ci nigdy nie wybaczy. Nie masz już u niej szans. Zapomnij.


Ironia mi troche zajechalo.
 

$karbówka  

VIP

Najwyższy Autorytet



Do³±czy³: 08 Pa¼ 2013

   

Wys³any: 2015-08-26, 23:05   

Dorośnij, a przede wszystkim pogadaj z nią.
 

Minni123  

Stały User



ImiÄ™: Ewa

Wiek: 29

Do³±czy³a: 13 Kwi 2015

   

Wys³any: 2015-08-27, 07:57   

Niestety powinieneś już odpuścić.
 

Behemoth111

User


Do³±czy³: 09 Sie 2015

   

Wys³any: 2015-08-27, 10:10   

$karbówka napisa³/a:

Dorośnij, a przede wszystkim pogadaj z nią.


No powim ci, ze Heh naprawde mi pomogłeś.Juz dawno bym z nią pogadal, ale nie mam jak się z nią skontaktować.Wpadlem w taki amok, ze usunalem wszystkie kontakty.Zreszta i tak nie odbierała, nie odpisywała wczesniej.Jak teraz bym zdobył jeej nr to pewnie tez by nie odebrala.Pisanie do jej siostry to chyba zly pomyśl, raz popelnilem ten blad.Ja poprostu chciałbym sie dowiedziec chociaż o co poszlo :/
W sumie nr moglbym wziac od jej kuzynki, ale co?Mam do niej napisać 'Hej, możesz podać mi nr do...' To raczej nie przejdzie.
 

beaugiselle  

Stały User



ImiÄ™: G.

Do³±czy³a: 14 Sie 2015

   

Wys³any: 2015-08-27, 17:49   

Ze swojego doświadczenia mogę powiedzieć, że dla mnie każdy dłuższy wyjazd (w szczególności za granicę) stanowił pewnego rodzaju oczyszczenie. Wyciszałam się tam, odcinałam od problemów, które miałam na miejscu, urywałam kontakty, żeby spojrzeć na nie z innego punktu widzenia. I zawsze, gdy wracałam wiedziałam lepiej czego chcę. Być może dla niej ten wyjazd też otworzył oczy na niektóre sprawy i mogła po prostu uznać, że "to nie jest to".
_________________
BeauGiselle
 

$karbówka  

VIP

Najwyższy Autorytet



Do³±czy³: 08 Pa¼ 2013

   

Wys³any: 2015-08-27, 17:59   

Behemoth111 napisa³/a:

.Wpadlem w taki amok, ze usunalem wszystkie kontakty.Zreszta i tak nie odbierała, nie odpisywała wczesniej.Jak teraz bym zdobył jeej nr to pewnie tez by nie odebrala.Pisanie do jej siostry to chyba zly pomyśl, raz popelnilem ten blad.Ja poprostu chciałbym sie dowiedziec chociaż o co poszlo


Nie ma rady, musisz dorosnąć i tyle.
A dopiero potem z nią pogadać.
 

~CH~  

Stały User


Wiek: 28

Do³±czy³: 04 Pa¼ 2013

   

Wys³any: 2015-08-27, 18:15   

$karbówka, wiem, kogo parodiujesz i musze Ci powiedziec, ze dobry z Ciebie troll :-D
 

Behemoth111

User


Do³±czy³: 09 Sie 2015

   

Wys³any: 2015-08-27, 21:04   

~CH~ napisa³/a:

$karbówka, wiem, kogo parodiujesz i musze Ci powiedziec, ze dobry z Ciebie troll :-D


A ja nie skumalem i nie mam zamiaru.Bedzie ddalej off-topic, czy wrocimy do tematu ?
Nie chce zakladac nowego tematu, wiec spytam tu:
Zawsze poznawalem dziewczyny troche z przypadku, czesto tez zdarzalo sie, ze sam atakowalem i tak poznawalem.Nigdy nie wyniknelo nic z tego fajnego.Ide za jakis czas do klubu (peirwszy raz) szczerze powiem i nie za bardzo wiem jak sie dobrze ubrac.Spodenki jeans'owe i jakis t-shirt Nike moze byc, czy to nei to ?
 

$karbówka  

VIP

Najwyższy Autorytet



Do³±czy³: 08 Pa¼ 2013

   

Wys³any: 2015-08-27, 21:13   

Behemoth111 napisa³/a:

A ja nie skumalem i nie mam zamiaru.


To nie zaruchasz, jak nie skumasz.

Behemoth111 napisa³/a:

Spodenki jeans'owe i jakis t-shirt Nike moze byc, czy to nei to ?


Nie wpuszczajÄ… w Nike'ach.

~CH~ napisa³/a:

$karbówka, wiem, kogo parodiujesz


On też pewnie wie - moje dni są policzone. :-)
 

~CH~  

Stały User


Wiek: 28

Do³±czy³: 04 Pa¼ 2013

   

Wys³any: 2015-08-27, 21:29   

Jak nie ubierzesz rurek to zapomnij o jakimkolwiek podrywie. Zadna Cie nie bedzie chciala.
 

Solmundi

User


Do³±czy³: 27 Lip 2015

   

Wys³any: 2015-08-27, 23:45   

To naprawdę to była twoja dziewczyna ? Czy może tylko tobie się tak wydawało ? Bo dziwne to trochę że życiowa partnerka od tak wyjeżdża, a teraz urywa kontakt bez żadnych wyjaśnień.
 

Behemoth111

User


Do³±czy³: 09 Sie 2015

   

Wys³any: 2015-08-29, 01:34   

Zyciowa to raczej nie, spontanicznie poznana, ktora jak sie teraz okazalo lubi latac od fiu** do fiu** :mrgreen: Zwykla ku***, no coz.Wpakowala mi sie do wyrka z innym w tym samym czasie tez heheh Takie moje zyciowe faile.


Co do Nike to niby czemu nie? T-shirt jak T-shirt lool
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com