Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj si!

Zapomniae hasa?

Przypomnij je

Przesunity przez: metalmummy | 2015-08-27, 06:07

Autor

Wiadomo

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



Imię: Karolina Magdalena

Wiek: 31

Doczya: 28 Gru 2010

   

Wysany: 2015-08-27, 15:36   

potraktuję to jako dyskusję o problematycznym stosunku ogolnie.
dlatego jest w dziale o sexie, a nie w waszych problemach.
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

bacho172

Stały User


Doczy: 15 Gru 2011

   

Wysany: 2015-08-27, 15:37   

metalmummy napisa/a:

potraktuję to jako dyskusję o problematycznym stosunku ogolnie.
dlatego jest w dziale o sexie, a nie w waszych problemach.


I to wydaje się słuszne :)
 

Szej-Hulud  

Pogromca postów

Éminence grise



Imię: Łukasz

Wiek: 29

Doczy: 07 Sty 2010

   

Wysany: 2015-08-27, 16:43   

Ja przy swoich pierwszych stosunkach miałem coś takiego, że dojście zajmowało mi kłopotliwie dużo czasu. Im częściej jednak robiłem to z obecnym chłopakiem, tym łatwiej było mi się "przyzwyczaić". Ty miałeś co prawda wiele dziewczyn, ale może również musisz przywyknąć? A przede wszystkim zrelaksuj się. Obawa ciąży jest zrozumiała, ale przecież możesz porozmawiać o tym z partnerką. Nie znam się na antykoncepcji (po prostu jest w moim przypadku zbędna), ale może ta hormonalna byłaby bardziej bezpieczna? Szkoda, żeby seks był dla Ciebie nerwowym przeżyciem.
_________________
"Polskie życie polityczne nie może być dżunglą afrykańską, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije głowę o demokrację, albo Polska zapłonie wojną domową." - Ignacy Daszyński
 

bacho172

Stały User


Doczy: 15 Gru 2011

   

Wysany: 2015-08-27, 19:35   

Szej-Hulud napisa/a:

Ja przy swoich pierwszych stosunkach miałem coś takiego, że dojście zajmowało mi kłopotliwie dużo czasu. Im częściej jednak robiłem to z obecnym chłopakiem, tym łatwiej było mi się "przyzwyczaić". Ty miałeś co prawda wiele dziewczyn, ale może również musisz przywyknąć? A przede wszystkim zrelaksuj się. Obawa ciąży jest zrozumiała, ale przecież możesz porozmawiać o tym z partnerką. Nie znam się na antykoncepcji (po prostu jest w moim przypadku zbędna), ale może ta hormonalna byłaby bardziej bezpieczna? Szkoda, żeby seks był dla Ciebie nerwowym przeżyciem


Rozumiem, że jesteś homoseksualistą.
Antykoncepcja hormonalna to dobry pomysł tylko że żadna kobieta, z którą współżyłem, nie stosowała jej w obawie o zdrowie
 

Szej-Hulud  

Pogromca postów

Éminence grise



Imię: Łukasz

Wiek: 29

Doczy: 07 Sty 2010

   

Wysany: 2015-08-27, 20:09   

bacho172 napisa/a:

Rozumiem, że jesteś homoseksualistą.


Dokładnie, dlatego Twój lęk przed niechcianą ciążą partnerki rozumiem w sposób bardzo teoretyczny.

bacho172 napisa/a:

Antykoncepcja hormonalna to dobry pomysł tylko że żadna kobieta, z którą współżyłem, nie stosowała jej w obawie o zdrowie


Słyszałem, że są skutki uboczne, ale mimo wszystko kobiety często stosują tę metodę. W takiej sytuacji pomocny okazałby się ginekolog, a najlepiej regularne wizyty. Dopiero teraz doczytałem, że jesteś singlem. Pewnie nie potrwa to długo, a problem sam się nie rozwiąże, o ile Ty nie zmienisz sposobu myślenia. Daj sobie czas, nie wkręcaj sobie niczego. Jeśli poznasz dziewczynę, z którą będziesz chciał (współ)żyć, wtedy będzie czas na zamartwianie się.
Nie wiem, co jeszcze mogę dodać. Wraz z przyszłą dziewczyną powinniście zapoznać się z tym wyśmiewanym kalendarzykiem. W połączeniu z prezerwatywą powinien być bardzo skuteczną metodą.
Jeśli zaś o współżycie chodzi, to nigdzie nie jest powiedziane, że mężczyzna musi kończyć w kobiecie (swoją drogą bardzo uprzedmiotawiający język mi się tu wkrada). Przecież może pomóc Ci ręką, od tego w ciążę nie zajdzie ;-) Czy tam seks oralny, jeśli nie uważacie tego za coś uwłaczającego (wiem, że są takie opinie).
_________________
"Polskie życie polityczne nie może być dżunglą afrykańską, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije głowę o demokrację, albo Polska zapłonie wojną domową." - Ignacy Daszyński
 

bacho172

Stały User


Doczy: 15 Gru 2011

   

Wysany: 2015-08-28, 12:12   

Oczywiście, że nie ma reguły na to, że trzeba kończyć w kobiecie. Wielu niestety przejechało się na tym, że jadąc bez gumek po prostu nie zdążą wyjąć.
U mnie pojawia się jeszcze problem tego typu, że nawet kobieta ręką nie może mnie doprowadzić do wytrysku. Byś może dlatego, że od wielu lat wyrobiłem sobie własną synchronizację pracy ręki z fantazjami (niby) erotycznymi. Dlatego ona nie jest wstanie tego zrobić.

Szej-Hulud napisa/a:

Dopiero teraz doczytałem, że jesteś singlem. Pewnie nie potrwa to długo


Coś czuję, że nie. Ja bardzo szybko wchodzę w nowy związek po rozpadnięciu się poprzedniego. Nie ma na to reguły ale do tej pory tak było i jak na razie się nie zmienia
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



Imię: Karolina Magdalena

Wiek: 31

Doczya: 28 Gru 2010

   

Wysany: 2015-08-28, 12:13   

bacho172 napisa/a:

Dlatego ona nie jest wstanie tego zrobić.


Musisz jej powiedzieć co lubisz, jak ma to robić, żeby Ci sprawiało przyjemność.
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

bacho172

Stały User


Doczy: 15 Gru 2011

   

Wysany: 2015-08-28, 12:22   

metalmummy napisa/a:

Musisz jej powiedzieć co lubisz, jak ma to robić, żeby Ci sprawiało przyjemność.


Wiedziała co lubię, ale nie robi to żadnej różnicy w sposobie masturbacji czy ruchów frykcyjnych.
 

kenzy1  

Pogromca postów

Upadły


Imię: Dominik

Wiek: 29

Doczy: 10 Mar 2011

   

Wysany: 2015-08-30, 19:06   

Nie uważam, że to troll.

Też mam ciekawą zdolność: jak dojdę, to mi nie opada.
Przez co, mogę spędzić w łóżku np. 3 godziny.

Idź do seksuologa. Problem może leżeć niekoniecznie w psychice...
_________________
Ogień spadnie z nieba. Wszyscy przeciwni spłoną. Zapanuje ład.
 

bacho172

Stały User


Doczy: 15 Gru 2011

   

Wysany: 2015-09-02, 12:03   

kenzy1 napisa/a:

Też mam ciekawą zdolność: jak dojdę, to mi nie opada.
Przez co, mogę spędzić w łóżku np. 3 godziny.



No właśnie.... jak dojdziesz.
 

Forum modzieowe e-Mlodzi.com