Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Przesuniêty przez: metalmummy | 2015-08-28, 15:23

Autor

Wiadomo¶æ

Nutrii111  

User

Alan


ImiÄ™: Alan

Do³±czy³: 28 Sie 2015

Sk±d: DolnySlask

   

Wys³any: 2015-08-28, 08:39   MÄ™czy mnie to.

Męczy mnie to, czuję, że coś w zyciu ominąłem... chodzi o piłkę nożną, ja wiem, ze było pewnie 10000 tematów z tym związanych ale u mnie jest inaczej, kiedyś grałem amatorsko z 2lata jak to dzieciak potem przestałem miałem trudna sytuacje w domu, miałem depresje, nie zdałem w 1 gim. straciłem kolegów, teraz mam 16lat... za 5mieś mam 17 chciałbym zacząć od nowa grać w piłke, ale nie wiem czy się mi opłaca jeżeli myślałbym o tym zawodowo, teraz ide do LO nie bede mial czasu ale mysle ze jakbym to wszystko rozplanowal to oprocz treningow z klubem do ktorego mam zamiar sie zapisac ( 2x w tyg po 2h) moglbym chodzic jeszcze 2-3x w tyg na 1,5/2h. Pare zwodow pamietam z starych lat, jakbym sobie przypomniał to sądze, ze mogloby cos z tego byc, np. Eto zaczynal w wieku 16lat, znacie Krzysztofa Golonke? zaczynal w wieku 15-16lat a jest mistrzem w Freestyle. nie licze na to, że w przeciągu 3lat coś dużego osiągne ale w przeciagu 5lat? nie prowadze bujnego życia, nie mam nawet za bardzo z kim wyjść na miasto itd. siedze sam juz mam depresje mysle ze moglbym trenowac, moj ojciec jest oficerem w WP, czesto zabieral mnie na jakies wyprawy np. noz komandosa czy cos takiego, 2 dni wyprawy po gorzystych zalesionych terenach z minimalna dawka snu, po takich wyprawach moge smialo stwierdzic, ze mam zawzięty charakter... nie gralem dosc dlugo , w szkole raz zagralem 1vs1 ja przeciwko kolesiowi ktory czesciej gral ode mnie, dominowalem w tym starciu... nie wiem czy w ogole zaczynac, czy przy maksymalnych wyrzeczeniach,treningach... coś osiągne, niby szybko się ucze bo mam dośc dobra pamiec miesniowa ale... no nie wiem, pilka nozna to nei tylko triki, ale z drugiej strony wydaje mi sie, ze sie wyróżniam jako nastolatek od innych, inni jak ćwiczą to zauważyłem, że nie dają z siebie 100% gdy mogą ćwiczyć to wychodzą na PIWO jak to nastolatkowie... Ja bym wykorzystał ten czas na samodoskonalenie siebie, wiem, że to jest jeden z lepszych czasów w życiu ale naprawdę... da się to wszystko pogodzić po za tym sukces wymaga poświęcenia, wyrzeczeń... Ile z siebie dajesz tyle zyskujesz, co myślicie ? jest paru piłkarzy/freestylowców którzy zaczynali w wieku 15-17lat, np. Marcin Gortat ktory gra w kosza zaczynal w wieku 18lat a gra w NBA... męczy mnie to juz od dłuższego czasu.
 

cappuccino  

VIP



ImiÄ™: Mama Madzia

Wiek: 36

Do³±czy³a: 04 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2015-08-28, 10:06   

Moim zdaniem zawsze warto próbować. W końcu to Twoje marzenia. Ale! Powinieneś mieć jakiś plan B, gdyby z piłką nożną Ci nie wyszło. Jakiś plan, żebyś miał kiedyś za co żyć ;) . To tak jak z niektórymi młodymi aktorami - są dziś na topie bo np. grają w serialu ale świadomi, że może to nie trwać wiecznie studiują, aby mieć jakiś zawód, papier. Czasem sama pasja nie wystarczy.
_________________


http://mama24na7.blog.pl/
 

Nutrii111  

User

Alan


ImiÄ™: Alan

Do³±czy³: 28 Sie 2015

Sk±d: DolnySlask

   

Wys³any: 2015-08-28, 10:09   

cappuccino napisa³/a:

Moim zdaniem zawsze warto próbować. W końcu to Twoje marzenia. Ale! Powinieneś mieć jakiś plan B, gdyby z piłką nożną Ci nie wyszło. Jakiś plan, żebyś miał kiedyś za co żyć ;) . To tak jak z niektórymi młodymi aktorami - są dziś na topie bo np. grają w serialu ale świadomi, że może to nie trwać wiecznie studiują, aby mieć jakiś zawód, papier. Czasem sama pasja nie wystarczy.



Mam plan B - Fitness model, mogę zacząć nawet w wieku 28lat i być na topie np. Lazar Angelov.
Mam również plan C i D. Nauka ponad wszystko. Ale myślę, że będę... być może nie będę miał jak się spotkać z nowymi znajomymi z klasy, ale sport wymaga poświecenia, mam plan iść na studia, gdybym nie chciał poszedłbym do technikum...
 

komunistka

User



Do³±czy³: 27 Sie 2015

   

Wys³any: 2015-08-28, 12:27   

Jeśli masz nastroje depresyjne, nie masz z kim się zadawać i mówisz że piłka nożna sprawia Ci radość to do dzieła. Nie ważne czy będziesz się z tego utrzymywać, czy będzie tylko hobby, ważne aby robić w życiu coś co się lubi.
_________________
"Kapitaliści sprzedadzą nam sznurek, na którym ich powiesimy."
-Lenin
 

odiaeth  

User



ImiÄ™: L.

Wiek: 29

Do³±czy³a: 11 Sie 2015

   

Wys³any: 2015-08-28, 12:56   

Widzę, że mimo młodego wieku myślisz dość poważnie. Myślę, że nie masz co się wahać. Graj w piłkę, nawet jeśli tylko hobbystycznie. W końcu to ci sprawia radość, a dzięki temu możesz też znaleźć nowych znajomych. Poza tym niekoniecznie jest za późno żeby grać. Szczyt formy u piłkarza nie następuje w wieku 16/17 lat, masz jeszcze kilka lat :-)
_________________
you could never feel my story, it's all you know.
 

Nutrii111  

User

Alan


ImiÄ™: Alan

Do³±czy³: 28 Sie 2015

Sk±d: DolnySlask

   

Wys³any: 2015-08-28, 13:21   

Tak to prawda, mam szanse jeszcze grać, ale to wymaga bardzo wielkiego poświęcenia, czasami się martwię tym, że jestem zbyt poważny... Nie wiem czy oni są głupi czy ja, ale większość znajomych jakich mam mówią, że nie obchodzi ich przyszłość, to co będzie później i wybierają drogę na łatwiznę czyli zawodówkę/tech < - jakieś słabe, nie zawsze prosta droga jest najlepsza, wolę iść trudniejszą drogą, w większości przypadkach to pomaga, co do gry to w wieku np. 18lat grać w koszykówkę zaczął Marcin Gortat :) Jedyny polak w NBA jest dużo piłkarzy którzy zaczynali w wieku 14/15/16/17/18 lat. np. Glik <- Polak Peszko<-Polak ale z drugiej strony co to znaczy zaczynać? np. ja zaczynam ale w sensie, że idę do klubu i wcześniej grałem amatorsko jakieś 2lata jak to dzieciak.

[ Dodano: 2015-08-28, 17:17 ]
KtoÅ› jeszcze wyrazi swoje zdanie?
 

kenzy1  

Pogromca postów

Upadły


ImiÄ™: Dominik

Wiek: 29

Do³±czy³: 10 Mar 2011

   

Wys³any: 2015-08-28, 19:19   

Taka mała historyjka z mojej strony.
Mam kolegÄ™, sÄ…siad.

Od zawsze grał w nogę.
Cuda, tricki, najlepszy na powiecie.

Poszedł do zawodówki, żeby mieć więcej czasu na granie w piłkę.

Zawalił zawodówkę, w klubie mu się nie udało.
Pracuje teraz na budowie za 10/h.

Oczywiście na czarno.

Taka historyjka :)
_________________
Ogień spadnie z nieba. Wszyscy przeciwni spłoną. Zapanuje ład.
 

Nutrii111  

User

Alan


ImiÄ™: Alan

Do³±czy³: 28 Sie 2015

Sk±d: DolnySlask

   

Wys³any: 2015-08-28, 21:27   

kenzy1 napisa³/a:

Taka mała historyjka z mojej strony.
Mam kolegÄ™, sÄ…siad.

Od zawsze grał w nogę.
Cuda, tricki, najlepszy na powiecie.

Poszedł do zawodówki, żeby mieć więcej czasu na granie w piłkę.

Zawalił zawodówkę, w klubie mu się nie udało.
Pracuje teraz na budowie za 10/h.

Oczywiście na czarno.

Taka historyjka :)



Dlatego ja idÄ™ do LO...
 

Hella  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 03 Sie 2014

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2015-08-29, 21:02   

Graj w piłkę, skoro to Twoje hobby, to czemu nie? Nie musisz być zawodnikiem, choć jeśli Ci się uda, to super. Tylko nie odrzucaj innych rzeczy dla piłki. Pamiętaj o nauce, rodzinie, przyjaciołach. Jeżeli znajdziesz złoty środek, będziesz mógł robić to, co kochasz, jednocześnie nie rezygnując z innych, równie ważnych aspektów życia.
 

olesitro

User


Do³±czy³: 01 Wrz 2015

   

Wys³any: 2015-09-01, 08:13   

Zgadzam się, graj jeśli lubisz, rób to co sprawia Ci przyjemność, jasne, czasami trzeba zrobić coś wbrew sobie.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com