Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

hejo

User


Do³±czy³: 29 Sie 2015

   

Wys³any: 2015-08-29, 23:51   lÄ™k przed szkoÅ‚Ä…

Hej. Już za kilka dni zacznie się szkoła czego bardzo się obawiam. Nie chodzi tutaj o naukę, o samą szkołę ale o to, że przez jej rozpoczęcie dużo się zmieni. Boję się tego, że nie będę mogła tak często widywać się z moim chłopakiem. Przez wakacje widywaliśmy się prawie codziennie, a wiem, że gdy zacznie się szkoła będzie to niemożliwe i będziemy widywać się może kilka razy w tygodniu na krótki czas. Nie lubię tego uczucia kiedy zaczyna się szkoła a tym bardziej jeżeli wiem, że coraz szybciej będzie robić się ciemno i zimno. Czuję się bezradna. Wiem, że dla niektórych może to być głupie ale mi na prawdę jest z tym ciężko. Co mam zrobić?! :-( :-(
 

destrukcyjna  

Pogromca postów



Wiek: 35

Do³±czy³a: 05 Maj 2009

Sk±d: Berlin.

   

Wys³any: 2015-08-30, 00:02   

hejo napisa³/a:

coraz szybciej będzie robić się ciemno i zimno. Czuję się bezradna

:mrgreen:

To słodkie, też chcę, żeby moje problemy dotyczyły takich rzeczy.
Niedługo ferie, to się pospotykacie więcej.
_________________
meow
 

damianv360  

User


ImiÄ™: Damian

Wiek: 29

Do³±czy³: 30 Sie 2015

Sk±d: Jedlina-Zdrój

   

Wys³any: 2015-08-30, 10:05   

Spokojnie, nie obawiaj się niczego. Każda zmiana ma dwie strony medalu dobrą i złą. Za bardzo skupiłaś się na tej która jest dla ciebie zła.
Powrót do szkoły może oznaczać, powrót do znajomych i kolegów, nowe doświadczenia i rozwój samego siebie.
Nie chcę abyś mnie źle zrozumiała, ale zmniejszenie kontaktu z twym chłopakiem wcale nie oznacza niczego złego, jest to takiego rodzaju próba waszego związku.
Musisz być silna i odpowiedzialna za siebie by dbać o swój organizm i umysł w momentach kiedy nie może tego zrobić dla ciebie twój chłopak (nie możesz myśleć, ze bez niego nie dasz sobie rady, bo się od niego uzależnisz i stworzycie toksyczny związek).

Znajdź 3 powody dlaczego powrót do szkoły jest dla ciebie dobry, a problem przestanie istnieć.

Możesz już powoli zacząć się przestawiać na tryb szkolny i zacząć wcześniej chodzić spać, łatwiej Ci będzie przejść "szkolna chorobę lokomocyjną" (moment przejścia z wakacji do szkoły gdy nic nam się nie chce, mamy melancholie i lekkie wahania nastroju spowodowane powrotem myślami do wakacji)
Mam nadzieję, że pomogłem i proszę o więcej uśmiechu na twarzy :-D
_________________
Nie ważne kim myślisz, że jesteś, ważne kim możesz się stać w zgodzie z prawdziwym sobą.
 

DeVaneio  

Moderator



Do³±czy³: 27 Lip 2014

   

Wys³any: 2015-08-30, 15:03   

Oj hejo,wyobraź cobie co czują przyszli pierwszoklasiści którzy już pojutrze idą do gimnazjum na rozpoczęcie roku.Jaki oni mają stres i jacy są zdenerwowani.To jest nie do opisania...
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

kenzy1  

Pogromca postów

Upadły


ImiÄ™: Dominik

Wiek: 29

Do³±czy³: 10 Mar 2011

   

Wys³any: 2015-08-30, 18:51   

Ha.
Ja mam odwrotnie :)

Codziennie w roku akademickim.
We wakacje raz na kilka dni :)

Przeżyjesz :D
_________________
Ogień spadnie z nieba. Wszyscy przeciwni spłoną. Zapanuje ład.
 

olesitro

User


Do³±czy³: 01 Wrz 2015

   

Wys³any: 2015-09-01, 09:12   

Można to nazwać po prostu stresem.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com