Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

anita26

User


Do³±czy³: 17 Kwi 2011

   

Wys³any: 2015-08-31, 10:07   Ä‡wiczenia- odchudzanie

Witam,
Jestem na etapie robienia przysiadów(wpływa na pośladki i uda) czy według Was muszę powrócić do brzuszków? (kiedyś robiłam codziennie). Strasznie odstaje mi brzuch i te przeklęte boczki.... jakie ćwiczenia polecacie?
w Załączniku obecne zdjęcia.

20150831679.jpg

Plik ¶ci±gniêto 3 raz(y) 81,71 KB

20150831678.jpg

Plik ¶ci±gniêto 2 raz(y) 93,32 KB

20150831676.jpg

Plik ¶ci±gniêto 2 raz(y) 61,89 KB

20150831677.jpg

Plik ¶ci±gniêto 2 raz(y) 123,39 KB

 

A6ekAK  

Wymiatacz

Freerunner ~_^



ImiÄ™: Arek

Wiek: 28

Do³±czy³: 13 Cze 2014

   

Wys³any: 2015-08-31, 10:15   

Biegaj, trochę roweru czy basen - ogólnie aerobik. Brzuszki sobie odpuść, rób więcej przysiadów ;) ;)
 

anita26

User


Do³±czy³: 17 Kwi 2011

   

Wys³any: 2015-08-31, 10:31   

moj wzrost: 163 cm i waga:49 - 51(jak pyszny obiadek u mamusi zjem:D ) nadal nie potrafię dojść do perfekcji ze swoim ciałem ciągle czuje, że coś musze poprawić. Akceptuje swój wygląd tylko nie potrafię mieć takiego seksownego ciałka jak inne kobiety
 

A6ekAK  

Wymiatacz

Freerunner ~_^



ImiÄ™: Arek

Wiek: 28

Do³±czy³: 13 Cze 2014

   

Wys³any: 2015-08-31, 11:01   

Masz prawidłową wagę jakby nie mówić :-) Powiedzmy sobie wprost że coś takiego jak "perfekcja" nie istnieje, bo przecież "nawet kobiety z gazet nie wyglądają tak jak kobiety z gazet" :-D I wiesz, dziewczyny z lekkim "ciałkiem" są bardziej seksowne niż te wychudzone bidulki chcące się zwać modelkami ;)
_________________
 

DeVaneio  

Moderator



Do³±czy³: 27 Lip 2014

   

Wys³any: 2015-08-31, 11:09   

Dziewczyno masz idealnÄ… figurÄ™, a brzuszek jest sexi :hyhy:
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

anita26

User


Do³±czy³: 17 Kwi 2011

   

Wys³any: 2015-08-31, 11:09   

no w sumie racja tylko wiesz wychudzona to ja nigdy nie będę :D kocham sport i lubię jak mam mięśnie i je widać ale wszyscy mówią, że kobieta powinna wyglądać sexownie a nie jak umięśniony facet, dlatego zaczęłam ćwiczyć tak jak kobiety: brzuszki, przysiady, rower, rolki, bo wcześniej to były pompki, podciągnięcia i takie typowo męskie :D
 

DeVaneio  

Moderator



Do³±czy³: 27 Lip 2014

   

Wys³any: 2015-08-31, 11:13   

Szkoda że dziewczyny z mojej szkoły nie są takie jak ty.A grasz może w jakąś grę zespołową:koszykówka,siatkówka ?
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

anita26

User


Do³±czy³: 17 Kwi 2011

   

Wys³any: 2015-08-31, 11:18   

ja to kocham piłkę nożną i siatkówkę, niestety w kosza tez bym lubiła ale przy moim wzroście nie mam szans z gorylami :D staram się jak najwięcej ćwiczyć tylko mam pracę za biurkiem i tyłeczek rośnie, dlatego staram się przysiady robić a w domu brzuszki, tylko nie mogę sobie poradzić z dolnymi partiami brzucha, brzuszki rewelacyjnie mi poprawiły górną partię brzucha ale dolna to masakra(według mnie).
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 32

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2015-08-31, 11:30   

Ja ważę tyle samo i jestem trochę niższa.
Brzuch Ci w ogóle nie odstaje, z resztą- płaskie i prostokątne brzuchy są nudne. Muszą mieć jakieś kształty, żeby stały się naprawdę sexy.
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

Misfit_14  

User

Kamień szlachetny



Wiek: 23

Do³±czy³a: 27 Sie 2015

Sk±d: Lubuskie

   

Wys³any: 2015-08-31, 11:36   

Cytat:

niestety w kosza tez bym lubiła ale przy moim wzroście nie mam szans z gorylami

U mnie w szkole jest dziewczyna, która gra w kosza, a jest niższa od Ciebie. Idzie jej świetnie i daje radę z ''gorylami''. Drużyna koszykarek ze szkoły ma właśnie gdzieś koło 160 cm i zdobyły 3 miejsce w województwie. Co prawda jak jest się wyższym to jest łatwiej, ale Twój wzrost nie wyklucza Cię od grania. Przecież możesz grać rekreacyjnie, a nie na zawodach.

Jeśli chcesz wyrobić mięśnie to najlepiej ćwicz na siłowni.
A na mięśnie brzucha możesz robić też jakieś ćwiczenia z YouTube.
_________________
[...] chociaż serce ludzkie tęskni za Prawdą, [...] pierwszą reakcją istot ludzkich na Prawdę jest wrogość i strach.

Anthony de Mello
 

DeVaneio  

Moderator



Do³±czy³: 27 Lip 2014

   

Wys³any: 2015-08-31, 11:36   

Sport to zdrowie :-D
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

A6ekAK  

Wymiatacz

Freerunner ~_^



ImiÄ™: Arek

Wiek: 28

Do³±czy³: 13 Cze 2014

   

Wys³any: 2015-08-31, 12:50   

Misfit_14 napisa³/a:


[...]
A na mięśnie brzucha możesz robić też jakieś ćwiczenia z YouTube.



Na ćwiczenia z YT trzeba uważać - można się naczytać o Aerobicznej 6 Weidera i pochodnych które bądź co bądź dają wycisk mięśniom brzucha (mówię to na własnym przykładzie, mimo tego że mam sporo tłuszczu to cegiełki są w jakimś stopniu widoczne) ale mają tragiczny wpływ na kręgosłup (to też mówię na własnym przykładzie, we wrześniu jadę na rezonans magnetyczny zobaczyć jak to wygląda :-/ ), naprawdę trzeba uważać powtórzę to po raz kolejny - nawet zwykłe brzuszki w sporym stopniu obciążają kręgosłup a same z siebie raczej są kiepskim ćwiczeniem - na brzuch świetnie działają wznosy nóg (najlepiej na drążku do podciągania) aczkolwiek nie wiem jak to się sprawdzi u dziewczyny ;) Dobrym ćwiczeniem zamiast brzuszków są "skrętoskłony", czyli leżąc na podłożu z rękoma splecionymi za głową unosisz zgiętą pod kątem 90 stopni prawą/lewą nogę i jednocześnie unosisz głowę tak aby przeciwległym łokciem dotknąć (bądź po prostu zbliżyć) kolano tej nogi którą uniosłaś, potem analogicznie dla drugiej nogi. Czyli lewa noga -> prawy łokieć, prawa noga -> lewy łokieć, sumthing like thiz :-P
 

Misfit_14  

User

Kamień szlachetny



Wiek: 23

Do³±czy³a: 27 Sie 2015

Sk±d: Lubuskie

   

Wys³any: 2015-08-31, 13:48   

A6ekAK napisa³/a:

Misfit_14 napisa³/a:


[...]
A na mięśnie brzucha możesz robić też jakieś ćwiczenia z YouTube.



Na ćwiczenia z YT trzeba uważać - można się naczytać o Aerobicznej 6 Weidera i pochodnych które bądź co bądź dają wycisk mięśniom brzucha (mówię to na własnym przykładzie, mimo tego że mam sporo tłuszczu to cegiełki są w jakimś stopniu widoczne) ale mają tragiczny wpływ na kręgosłup (to też mówię na własnym przykładzie, we wrześniu jadę na rezonans magnetyczny zobaczyć jak to wygląda :-/ ), naprawdę trzeba uważać powtórzę to po raz kolejny - nawet zwykłe brzuszki w sporym stopniu obciążają kręgosłup a same z siebie raczej są kiepskim ćwiczeniem - na brzuch świetnie działają wznosy nóg (najlepiej na drążku do podciągania) aczkolwiek nie wiem jak to się sprawdzi u dziewczyny ;) Dobrym ćwiczeniem zamiast brzuszków są "skrętoskłony", czyli leżąc na podłożu z rękoma splecionymi za głową unosisz zgiętą pod kątem 90 stopni prawą/lewą nogę i jednocześnie unosisz głowę tak aby przeciwległym łokciem dotknąć (bądź po prostu zbliżyć) kolano tej nogi którą uniosłaś, potem analogicznie dla drugiej nogi. Czyli lewa noga -> prawy łokieć, prawa noga -> lewy łokieć, sumthing like thiz :-P



Robię ćwiczenia na brzuch i nic mi nie jest. A6W też robiłam i wszystko w porządku. Może robiłeś te ćwiczenia niepoprawnie. Właśnie wtedy można mieć problemy z kręgosłupem. Np. nie trzymałeś odcinka lędźwiowego cały czas na macie. Jest to bardzo ważne przy ćwiczeniach na brzuch.
_________________
[...] chociaż serce ludzkie tęskni za Prawdą, [...] pierwszą reakcją istot ludzkich na Prawdę jest wrogość i strach.

Anthony de Mello
 

Different  

Pogromca postów



Wiek: 28

Do³±czy³: 31 Pa¼ 2012

   

Wys³any: 2015-08-31, 13:49   

metalmummy napisa³/a:

Ja ważę tyle samo i jestem trochę niższa.
Brzuch Ci w ogóle nie odstaje, z resztą- płaskie i prostokątne brzuchy są nudne. Muszą mieć jakieś kształty, żeby stały się naprawdę sexy.



A co ma być wystający bęben? xD nie dzięki, odrzucają mnie wystające (nawet lekko) damskie brzuszki - ewidentne skutki lenistwa.




Na odchudzanie przede wszystkim dieta - kiedy w końcu zrozumiecie ;) ?
 

Misfit_14  

User

Kamień szlachetny



Wiek: 23

Do³±czy³a: 27 Sie 2015

Sk±d: Lubuskie

   

Wys³any: 2015-08-31, 13:52   

metalmummy napisa³/a:

Na odchudzanie przede wszystkim dieta - kiedy w końcu zrozumiecie ;) ?



Zgadzam się. Dieta to aż 70% sukcesu.
_________________
[...] chociaż serce ludzkie tęskni za Prawdą, [...] pierwszą reakcją istot ludzkich na Prawdę jest wrogość i strach.

Anthony de Mello
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com