Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

BlackSheep3  

User



ImiÄ™: Adrian

Wiek: 27

Do³±czy³: 25 Lip 2015

Sk±d: Podkarpackie

   

Wys³any: 2015-08-31, 23:03   WyglÄ…d

Cześć,
Mam głupi problem i niedorzeczny no ale potrzebuję się wygadać i dowiedzieć się co inni sądzą na ten temat. Niedawno na koncercie poznałem dziewczynę z którą udało mi się załapać kontakt w postaci "potańczenia" oraz wymienieniu paru słów z powodu że musiała uciekać do domu to długo sobie nie pogadaliśmy. Udało mi się również złapać numer telefonu komórkowego. Po przeprowadzeniu krótkiej konwersacji SMS na następny dzień stwierdziłem że może uda mi się ją zaprosić do kina. Głupi pomysł? Czy może jednak nie była to zła opcja? Wracając do tematu odpowiedziała że udałaby się do kina z czego się ucieszyłem. Wracając do sedna mam w sobie od dłuższego czasu głupi problem, może błahostkę a może jednak za bardzo się przejmuje co do mojego wyglądu. Nie uważam siebie za "nieziemskiego boga" a raczej za niezbyt ładnego chłopaczka. Cóż, niestety pomimo tego że jestem wysoki jestem dosyć bardzo szczupły-chudy. Problem widzę w tym że dziewczyna szybko oceni mnie po wyglądzie i skreśli czego bardzo się boje.
Oczywiście mówię tutaj o wyglądzie ponieważ co do ubioru i estetyki zawsze jestem zadbanym człowiekiem. Wszedłem w straszne głupie mniemanie o sobie pomimo że kiedyś podchodziłem do tego z dystansem lecz teraz jakoś to określenie stało się dla mnie obce.
Być może znajdę tutaj jakieś pomocne rady. :)
 

Misfit_14  

User

Kamień szlachetny



Wiek: 23

Do³±czy³a: 27 Sie 2015

Sk±d: Lubuskie

   

Wys³any: 2015-08-31, 23:13   

Twarzy nie zmienisz, z nią musisz żyć. Jeśli chcesz zmienić ciało. Musiałbyś nabrać masy a później to rzeźbić. Nie wiem jak to zrobić
_________________
[...] chociaż serce ludzkie tęskni za Prawdą, [...] pierwszą reakcją istot ludzkich na Prawdę jest wrogość i strach.

Anthony de Mello
 

BlackSheep3  

User



ImiÄ™: Adrian

Wiek: 27

Do³±czy³: 25 Lip 2015

Sk±d: Podkarpackie

   

Wys³any: 2015-08-31, 23:15   

Wiadomka. I mam taki zamiar od września się zabrać za siebie, oczywiście wymaga to sporo pracy. :]
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2015-08-31, 23:49   

Czegos tutaj nie rozumiem. Skoro dziewczyna umowila sie z Toba i tanczyla, to raczej podobasz sie jej.
Po drugie musisz zaakceptowac siebie. Ona nie ma z tym problemu jak widac.
Ogarnij sie wiec, bez samoakceptacji nie stworzysz zwiazku udanego.
_________________
W miękkim futrze kota
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com