Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Przesuniêty przez: Jimmy FoX | 2015-09-02, 21:22

Autor

Wiadomo¶æ

Wiollekk  

User


ImiÄ™: Wioleta

Wiek: 26

Do³±czy³a: 18 Sie 2015

   

Wys³any: 2015-09-02, 16:31   Uważacie, że mogÄ™ spotykać siÄ™ z byÅ‚ym chÅ‚opakiem?

Nie dawno z nim zerwałam. Napisałam mu list, bo trochę bałam powiedzieć mu to prosto w oczy :kwasny: Odpisał, że jestem dziewczyną jego życia i chce się ze mną nadal spotykać. Jako przyjaciel. Nie wiem czy to wypali, ale zaproponowałam spotkania raz na dwa tygodnie. Myślicie, że to dobry pomysł? Napisał mi sms, że skłamałby jeśli powiedziałby mi, że chce się ze mnie wyleczyć. Nie wiem co mam robić... :-(
_________________

 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 31

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2015-09-02, 16:39   

Widać, że nie traktujesz tej relacji na poważnie. Lepiej odpuść jemu te spotkania.
Szybciej siÄ™ wyleczy.
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

Czarne Indigo  

VIP

szach mat



ImiÄ™: Julia

Wiek: 27

Do³±czy³a: 14 Sie 2012

Sk±d: wielkoPolska

   

Wys³any: 2015-09-02, 16:46   

Daruj sobie.
_________________
Kruki i wrony was rozdzióbią.
 

kachna  

User


Do³±czy³a: 25 Cze 2015

   

Wys³any: 2015-09-02, 16:57   

Nie.
_________________
You know nothing Jon Snow.
 

overwatcher  

Stały User

Wyobraźny Królewicz



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 14

Do³±czy³: 23 Cze 2015

Sk±d: Za¶wiaty

   

Wys³any: 2015-09-02, 18:12   

Nie odzywaj się do niego, ustaw na jego e-mail'a filtr spamowy, kasuj smsy przed czytaniem, w życiu ignoruj, w głowie zapomnij.

Powiedz mu wprost o końcu znajmości.
_________________
Nothing is impossible, the word itself says 'I'm possible'!
 

Minni123  

Stały User



ImiÄ™: Ewa

Wiek: 29

Do³±czy³a: 13 Kwi 2015

   

Wys³any: 2015-09-02, 18:26   

To ten co nie umiał się całować?
Zostaw go.
On na pewno liczy na coś więcej, a ty chcesz się nim pobawić.
 

Wiollekk  

User


ImiÄ™: Wioleta

Wiek: 26

Do³±czy³a: 18 Sie 2015

   

Wys³any: 2015-09-02, 18:56   

On na pewno liczy na coś więcej, a ty chcesz się nim pobawić.[/quote]
Właśnie chodzi o to, że nie chcę się nim już więcej bawić. Ale nigdy nie byłam w takiej sytuacji i nie wiem jak mam postępować. A chcę postępować dobrze. Ja kiedyś byłam w jego sytuacji i dostałam szansę w postaci przyjaźni. Ale on tego nie rozumie...
_________________

 

weronika2955

User


Do³±czy³: 21 Sie 2015

   

Wys³any: 2015-09-02, 20:55   

Niepotrzebne dawanie chłopakowi nadziei.
 

Kolekcjoner93  

Wymiatacz



ImiÄ™: Patryk

Wiek: 30

Do³±czy³: 13 Lip 2011

   

Wys³any: 2015-09-03, 07:17   

Osobiście radzę po rozstaniu zakończyć znajomość. U mnie było inaczej bo dziewczynie po zerwaniu zależało na przyjaźni i spotykaniu się, ale od razu zakończyłem znajomość. Nie ma sensu się męczyć dalej. :) Nie wyobrażam sobie tego że po tym jak byłem z dziewczyną nagle mam się zachowywać jak zwykły kolega lub (o zgrozo!) wysłuchiwać o jej nowym chłopaku itd... Lepiej w takich sytuacjach darować sobie utrzymywanie kontaktu, spotkania i zacząć żyć własnym życiem.
 

Misfit_14  

User

Kamień szlachetny



Wiek: 23

Do³±czy³a: 27 Sie 2015

Sk±d: Lubuskie

   

Wys³any: 2015-09-03, 12:31   

Według mnie z miłości nie może powstać przyjaźń. Odwrotnie tak. Uważam, że to raczej nie wypali, bo będziecie(być może) wypominać sobie co było nie tak w związku przy najbliższych okazjach. Chociaż możesz spróbować. Jak się nie uda to przestaniecie się widywać. Dlaczego z nim zerwałaś?
_________________
[...] chociaż serce ludzkie tęskni za Prawdą, [...] pierwszą reakcją istot ludzkich na Prawdę jest wrogość i strach.

Anthony de Mello
 

destrukcyjna  

Pogromca postów



Wiek: 35

Do³±czy³a: 04 Maj 2009

Sk±d: Berlin.

   

Wys³any: 2015-09-03, 13:17   

Chciałam napisać Ci, że spróbowanie takiego rozwiązania to nic złego, ale potem doczytałam Twojego posta, a dokładniej ten fragment:

Wiollekk napisa³/a:

Napisał mi sms, że skłamałby jeśli powiedziałby mi, że chce się ze mnie wyleczyć. Nie wiem co mam robić...


Dał Ci wyraźnie do zrozumienia, że wciąż ma nadzieję, a to oznacza, że będzie walczył o odratowanie tej relacji. Proponowanie mu przyjaźni jest w tym momencie takim "wzięciem na przeczekanie", chwilą na zastanowienie ale absolutnie nie końcem wszystkiego. Musisz być twarda i podjąć męską decyzję - albo coś do niego czujesz i będziecie próbować do siebie wrócić, albo wszystko umarło i ruszacie każde w swoją stronę.
_________________
meow
 

beaugiselle  

Stały User



ImiÄ™: G.

Do³±czy³a: 14 Sie 2015

   

Wys³any: 2015-09-03, 14:46   

Po rozstaniu z facetem, zostaliśmy przyjaciółmi. Jesteśmy w stałym kontakcie, spotykamy się, nie ma między nami żadnych dwuznaczności. Warunkiem działania tej opcji było jednak to, że daliśmy sobie trochę czasu na ochłonięcie. Kilka miesięcy zerowego kontaktu i życia własnym życiem. Czasami bywa tak, że ludzie się świetnie ze sobą dogadują, ale na drodze pojawiają się inne przeciwności uniemożliwiające kontynuowanie związku. Ja nie narzekam. Z większością byłych potrafię normalnie rozmawiać i żaden nie wzdycha z tęsknotą. Trzeba tylko postawić sobie stanowczy zakaz rozbudzania uczuć w tej drugiej osobie. To schlebia, owszem, ale także bardzo mocno rani.
_________________
BeauGiselle
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com